Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagmaraqqqqq

Reklamy lekarzy!

Polecane posty

Gość dagmaraqqqqq

Podejzewam ze taki temat byl juz kiedys,ale zostal usuniety. Kazdy powinien znac prawde, i duzo ludzi unikneloby okaleczenia gdyby taki temat widnial na samym pocztku pierszej strony. Uwazajcie na naganiaczki reklamujace lekarzy. Poznac je mozna po : -bardzo bronia lekarzy(az w sposob razacy i podejrzany) -udaja zadowolnoe pacjentki po zabiegach, operacjach, a jak ktos poprasi o zdjecia to oczywiscie jakies dziwne wymowki ( no bo przeciez ich nie maja to ich nie wysla) -loguja sie specjalnie po to aby miec natychmiastowy staly dostep do nowych wpisow, a jak wiadomo na kafeterii nie musimy sie logowac, bo i bez tego mozna tu pisac. - jezeli pojawi sie osoba okaleczona ktora chce wyraziec swoja opinie negatywna odrazu atakuja. Apeluje do wszystkich , ktorzy chca poddac sie jakiemukolwiek zabiegowi! Czytac negatywne opinie! Nikt nie osmieli sie szargac lekarzowi opini na darmo.! Zawsze jakis powod musi byc! Nie sugerowac sie zbytnio pozytywnymi wpisami. I uciekac po wiarygodne opinie na forach ze zdjeciami i tam gdzie logowanie jest koniecznoscia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętacie niesię
jak ją opluto i zmieszano z błotem, kto ją tak zeszmacił ? Komu była niewygodna?Jak wam się wydaje ? Czy mozna podszywać się pod innych? Czy to nie jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to byl??
kim byla niesia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o
korekcie nosa, dziewczyna załamana po oszpeceniu prawdopodobnie przez kogos polecanego na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkk
to jest prawdziwe dranstwo! Takich powinno sie tepic jak owady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zaraz
odnajde ta "niesie" i poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co?
ja nie moge tego pojac . jakim smieciem trzeba byc aby robic takie swinstwa biednym ludziom, ktorzy pozniej zyja w ciezkiej depresji, bo zaufaly tym naganiaczkom , i poddaly sie operacji u partaczy. Napewno nie jedna osoba po nieudanej operacji targnela sie na swoje zycie. To bydlo a nie ludzie. ! Podle do ostniej kropli krwi! Pomyslcie wy bezmyslne prostaczki jaka krzywde robicie tym ludziom! Czy wy zdajecie sobie sprawe jaki grzech popelniacie? Czy zdajecie sobie sprawe jaka bedzie wasza pokuta za to ? Bo ja sobie nie wyobrazam siebie w takiej roli. Spac bym po nocach nie mogla ani zyc z mysla ze przeze mnie ktos cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie wszyscy
zrozumieli puente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moga spać
oto jest pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ktoś to ujął
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, teraz zwykłe cwaniaczki chamy to się liczy nie dobro czy lojalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia-anka09
Piszczie też o lekarzach medycyny estetycznej,którzy wykonują różnego rodzaju zabiegi FR i laserami to, jest dopiero temat gdyż wiele,wiele kobied zostało bardzo oszpeconych przez FR i róznego rodzaju lasery (zanik tkanek miekkich,zniszczony totalnie kolagen,dziury polaserowe itd.) Jeżeli któras z was przeszła i przechodzi przez to piekło to powinna,a wręcz ma taki obowiązek oszczegać inne kobiety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są wszędzie
nawet tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnego lekarza
reklamy juz sie skonczyly! Nie bedzie juz wiecej kaleczyl ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka ...
o kogo chodzi? Daj jakiś znak kto to i w jakim temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka ...
wielu przestało pisać, ale o kogo chodzi? daj znać na mail'a katarzyna.surmacz@o2.pl Bardzo to ważne dla mnie! jeśli jest więcej osób poszkodowanych od jednego, to o czymś świadczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnego lekarza
a my wlasnie piszemy ze soba :-) tak ,ze wiesz o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka ...
wszystko jasne, myślałam, że może o mojego wybrańca chodzi. Wysłałam Ci mail'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annav
Ja to chcilam napisać ze życzę tym osoba ktore reklamuja niekompetentnych pseudo lekarzy tej samej kżywdy, cierpienia, bólu . Zeby kiedys za nieuczciwość zaznaly podwójnej kary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosąd!
Zaczynam coraz częściej myśleć o zemście jeżeli nie da sie inaczej to sama wykonane samosąd na naganiaczkach przez którą może życie zamieniło sie w koszmar! Nie mogę tego tak zostawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu raz w tygodniu pisz kto ci zniszczył życie na każdym forum o operacjach plastycznych. Daj sprawę do sądu i domagaj się odszkodowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin

Skupin też ma sporo naganiaczek i super reklamę! A mój nos i moją twarz zniszczył doszczętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×