Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhfhhfjaf

Alfa Olsztyn

Polecane posty

Gość herrr
Podszyw, zawsze płacę w Biedronce za ochronę auta u Pana z piwem w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
i Matarnia w Gda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
i KFC w Gdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny za parking w Alfie powalające :) Pierwsza godzina darmo, druga 2 zł, trzecia 3 zł, następne po 4 zł. Dla klientów kina 4 godz darmo, podobno.. bo dziś byliśmy w kinie potem na zakupach w Alfie przez ponad 6 godzin i zapłaciliśmy...21 zł, czyli nie uwzględniło kina. Nauka drogo kosztuje, dlatego uczcie się na moich błędach. pozdrawiam tych, którym odpowiedź na proste pytania nie sprawia trudności i kojarzy się z życzliwością. Złośliwość jest cechą ludzi małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa alfa kino i bilet
uwzgledni ci kino jeśli w kasie kina dasz do podjęcia. skąd automat na dole ma wiedzieć że było się w kinie. poza tym jest obsługa parkingu i tam trzeba byłoby wyjaśnić i wyszłoby 5 zł a nie 21zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa alfa kino i bilet
podbicia miało być w kasie kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×