Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Garry

Wróciłem

Polecane posty

Gość króliczek puchaty uszaty
taki piciowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin nie wiem do końca ale, obie są obdarzone nieziemskimi mocami: czarownica - to ta dobra, wiedźma - to też czarownica, ale! choć raz uległa diabłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja wolę tą, która zbratała się z diabłem, bo pewnie lepiej zna się na rozpalaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie lubię facetów, którzy mają aparycję inteligentów, albo artystów. Nie jakiś przypucowanych pudrem lovebojów, albo neandertalów typu bear ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry ale mimo że to facet, to i tak jakiś kobiecy typ jest.... ;) Brahmin - czasem nie wiemy o co prosimy a potem płacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kobietach pociąga mnie uroda, w facetach intelekt i takie pewne... Obycie. To jakoś tam się przekłada na aparycję, taki mega męski macho mi się z tym po prostu nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry, Ty naprwdę jesteś gejem? Dżoneya, ja zawsze lubię brać to, co nieoczekiwane i nigdy potem nie płaczę. Może po prostu słaba z Ciebie wiedźma i nie masz co zaoferować?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bi. Pod pewnymi względami pociągają mnie kobiety, pod innymi mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dla mnie facet ma być..... bestią, nieokrzesany, męski, silny, władczy - w łóżku oczywiście brahmin - ja jestem bez papierka, hmmm taka z kursem powiedzmy ;) nigdy nie skłamię w kwestii kim jestem lub nie - nie potrafię... Może sama jeszcze nie określiłam tych spostrzeżeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja mam uprawnienia do przeprowadzenia egzaminu na wiedźmę, więc jest szansa, że papierek otrzymasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może taki być, wtedy mogę być bierny, ale... Nie wiem, oglądałaś Aleksandra? Tam były sceny z jego kochankiem, to właśnie coś takiego. Nie chodziło o proste rżnięcie, to było po prostu dopasowanie umysłów, dusz. Kochali się, a potem sobie gadali o wojnie, sztuce, itd. To jest piękne. Swoją drogą - gej, który podbił cały znany sobie świat. Kozak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin, choć cię nie znam to jednak nie sądzę;) ale może mnie jakoś kiedyś przekonasz?? Teraz powiedz mi wiedźma jestem czy tylko innym się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychicznie? Tak pół na pół. Wykazuję i takie i takie cechy. Przy czym męskie są widoczne tak z pozoru, a te kobiece przy lepszym poznaniu ;) Trudno to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry każdy człowiek dąży właśnie do takiego dopasowania czyż nie??? A skąd pomysł na takie forum??? i setki innych w necie??? Bo wbrew pozorom każdy chce takiego dopasowania! Każda niezgoda w małżeństwie, związku, partnerstwie - to walka o dopasowanie albo przetrwanie jeśli dopasowanie nie poszło jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Powiedzmy, że raczej nie dopasowałbym się z kobietą. Nie mówię, że nigdy, ale raczej w to wątpię. A to forum? Nie wiem, bo tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tak bardzo chcemy udawać, że u nas w życiu lepiej?? Garry co ma być to będzie;) za szybko się poddajesz :D Ludzie lecą na sukces i powodzenie wiesz?? musisz pokazać swoją siłę, aby zdobyć to, czego szukasz :) Ale chyba jesteś bardziej na faceta nastwiony, hę?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya sądząc, do Twoim spojrzeniu, które poszukuje w ludziach informacji, jak w szklanej kuli, po płomieniach,które rozpalasz, gestach, które wskazują na to, że chcesz zaduszać - tak, jesteś wiedźmą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byk na pastwisku
Dżoneya--tutaj dojrzałe wypowiedzi, u ducha dziewczynka z warkoczykami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Powiedzmy, że są pewne czynniki, które spowodowały, że nie potrafiłbym utworzyć normalnej, zdrowej relacji z kobietą, chyba że byłaby to bardzo wyjątkowa kobieta. A nie zdaję się na wiarę w rzeczy, których prawdopodobieństwo oscyluje w granicach błędu statystycznego. Więc tak, bardziej jestem nastawiony na faceta. Ale najbardziej na bycie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byku ja lubię pastwiska :D a tam miałam jakiegoś podszywu :P Garry znaczy nie stworzysz związku z facetem, bo nie realne?? dlaczego?? A może spotkasz kobietę, która zaakceptuję ciebie po prostu? nie chciałbyś tak?? dlaczego tak przesądzasz wszystko? Dlaczego tak klasyfikujesz wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin - nie oszukuj mnie ani siebie nikogo nie rozpalam :D nie znasz spojrzenia mego ani gestów tym bardziej... ;) a do czego mnię te ręce świerzbią, hę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, kim jesteśmy to nasze wspomnienia i doświadczenia. Phillip K. Dick w swoich powieściach świetnie to pokazywał chociażby i często do tego nawiązywał. Moje doświadczenia i wspomnienia każą mi wierzyć w to, że nie zbuduję związku z kobietą. A zbudowanie związku z facetem wcale nie jest łatwe ze względu na presję środowiska i rodziny. SZCZEGÓLNIE w tym kraju. Po prostu nie wierzę już w akceptację mojej osoby przez kobietę, na zbudowanie normalnego związku. Więc w sumie nawet o tym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×