Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Garry

Wróciłem

Polecane posty

Dobrze Dżoneya, chciałem Cię tylko podpuścić, licząc, że przyznasz się do bycia wiedźmą, a tak, muszę znaleźć inne sposoby, by się tego dowiedzieć... Garry jesteś pewnie teraz na etapie poszukiwań własnej seksualności, a szukasz jej przez pryzmat kompleksów, na zasadzie - kto je zaakceptuje, tego wybiorę. Tak się nie da. Przejdzie Ci i zobaczysz przekonasz się na czyj widok będzie Ci szybciej stawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miało przejść, to już by przeszło. Bo to nie jest już wiek, na poszukiwania. Więc tak po prostu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin - nie podpuszczaj mnie bo ja w różnym stanie upojenie mogę różne rzeczy pisać ;) toć to forum, rozrywka :D Garry nie czytam mądrych książek i mądrej udawać nie będę - masz rację to trudne w w naszym kraju. Poznałam w życiu mym 2 gejów osobiście i 1 w necie - takich, co się przyznawali oficjalnie do swoich upodobań i nie mieli lekko. Ale po lekturze jednej zaczynam wierzyć że są kobiety, które mogłyby to zaakceptować. Wiem po sobie, że mogłabym zaakceptować wiele. Dlatego pewnie, że zostałam tak dziwnie wychowana, choć moi rodzice pewnie zrobili to nieświadomie :D I uprzedzając - mam rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry ale musisz być sobą!! Jak myślisz dlaczego tu rozmawiamy?? Jeśli przestaniesz - zatracisz szacunek do siebie i do wszystkiego, co cię otacza, stracisz wiarę i nadzieję. Nie chcesz tego przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy :) PS> brahmin a ty jakie masz sny? kto w nich dominuje, kto zwycięża? zawsze jesteś pewny kim jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W snach staram się współpracować, a nie rywalizować;) Niestety, coraz bardziej jestem pewny tego kim jestem, ale nie jest to miła perspektywa... I zdecydowanie nie chciałbym być tym, kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz... brahmin ponoć sny odzwierciedlają naszą duszę, najskrytsze pragnienia bądź obawy... Ja miewam straszne sny. Dobrey nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo interesuję się koszmarami, więc mam nadzieję, że kiedyś mi jakiś opiszesz... Sam ostatnio miałem naprawdę mroczny... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×