Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam.pytanie

gdzie najlepiej ubezpieczyć się na życie

Polecane posty

Gość Online Ekspert Compensa
"Będą głodowe, boję się trochę tego. Możesz coś więcej powiedzieć o tej polisie gwarancja renta?" Gwarancja Renta jest to ubezpieczenie dla osób, które poza samym ubezpieczeniem na życie, pragną zagwarantować sobie wypłatę dożywotniej renty po ukończeniu 66. roku życia (przy wyborze wariantu ubezpieczenia z okresem gwarantowanej wypłaty renty). Wysokość renty zależy naturalnie od indywidualnych warunków polisy. Szczegóły ubezpieczenia Gwarancja Renta dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-na-zycie/gwarancja-renta/tabid/87/Default.aspx. Konkretne informacje można uzyskać także u naszych agentów, do których kontakt można znaleźć pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaG
Ja chciałam się ubezpieczyć, ale nie do końca wiedziałam jakie ubezpieczenie wybrać, tyle tego teraz jest. Znajoma poleciła mi MultiRisk, firmę, która analizuje i wybiera najlepsze z dostępnych ofert. Myślę, że zwrócę się do nich po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Compensa
"Jestem świeżo po rozmowie z agentem compensy . Przedstawił mi ofertę na przyszłość. Jest to ubezpieczenia na życie i dożycie . Czyli będę mogła wypłacać co miesiąc rentę, kiedy osiągnę wiek emerytalny. Myślę że podpisze umowę." Jednym z naszych ubezpieczeń jest właśnie wybrana przez Panią Gwarancja Renta. Ubezpieczenie to jest dla osób, które poza samym ubezpieczeniem na życie, chcą mieć gwarancję wypłaty dożywotniej renty po ukończeniu 66 roku życia. Zawierając umowę ubezpieczenia Gwarancja Renta, możecie Państwo ponadto wybrać 6 ubezpieczeń dodatkowych na wypadek: śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku, śmierci w następstwie wypadku komunikacyjnego, pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku, trwałej utraty zdrowia w następstwie nieszczęśliwego wypadku, ciężkiej trwałej utraty zdrowia w następstwie nieszczęśliwego wypadku, całkowitej niezdolności ubezpieczonego do pracy z przejęciem opłacania składek. Wysokość renty zależy naturalnie od indywidualnych warunków polisy. Szczegóły tego ubezpieczenia dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-na-zycie/gwarancja-renta/tabid/87/Default.aspx oraz u naszych agentów, do których kontakt można znaleźć pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wyróżnia te ubezpieczenie Compensy od innych ubezpieczycieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć do multiagencji ubezpieczeniowej: http://hrj-ubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie/ i rozeznać się w ubezpieczeniach. Dziś jest taki wybór, że samemu trudno podjąć racjonalną decyzję. Ja się udałem na spotkanie i wybrałem odpowiedni produkt dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś granica wieku żeby wybrać tą polisę gwarancja renta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhanna
Szukając ubezpieczenia na życie ,przeszukałam oferty chyba większości towarzystw ubezpieczeniowych. Znalazłam w compensie dwie oferty atrakcyjne z czego wybrałam na życie i dożycie czyli z możliwością wypłaty określonej sumy miesięcznie po ukończeniu 66 lat. Moim zdaniem to korzystna polisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto co oczekuję od ubezpieczenia, mi compensa w zupełności wystarcza i spełnia moje kryteria dobrego ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy przy ubezpieczeniu na życie w Compensa będę miała zniżki na OC u tego ubezpieczyciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie najtaniej można ubezpieczyć się od nowotworu? Chodzi mi o ten konkretny rodzaj polisy, nie tak ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julabamb
Teraz tych firm jet naprawdę bardzo dużo - my np z polecenia koleżanki zainteresowaliśmy się ofertą Idea Fair Play - mją fajną ofertę, bardzo korzystną. I składki w odpowiedniej wyskości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale o jakich składkach mowa? bo ja znalazłam za kilkanaście złotych miesięcznie, do przebicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzę że oferta Compensy jest ciekawa tylko właśnie składki ubezpieczenia 'Renta" jak jest ich wysokość chodzi mi o minimalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qwsaqwsaqwsaqwsaqws cxzsdfcxzsdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakie zapisy przy zawarciu ubezpieczenia na życie zwrócić szczególną uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikodemG
Bardzo ciekawa w przyszłym tygodniu idę do agenta dowiedzieć się więcej szczegółów może skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dufajka
ja podobie jak wyżej - w idea fairplay już kilka razy kupowałam. Bardzo dobre warunki, nieduże składki... oplaca się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jesteśmy w stanie wyliczyć ile będzie wynosiła nasza renta w ofercie Compensa renta ? ( zakładając wysokość składki jaki i okres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunna
A w tej ofercie Gwarancja Renta w Compensie jest opcja na wypadek całkowitej niezdolności Ubezpieczonego do pracy z opcją przejęcie przez ubezpieczyciela opłacania składek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara34
Ciekawa ta gwarancja renta, czy sam decyduję ile będę wpłacać miesięcznie, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga_66
Najlepiej skontaktuj się z agentem compensy a na pewno wszystko dokładnie Ci wyjaśni na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia855
Również dużo podróżujemy z rodziną czy to wakacje czy jakieś wyjazdy na weekend, ubezpieczenie w takich sytuacjach to niezbędna rzecz, mam swoje polisy w compensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko doradzić ot tak, po prostu. Chyba poleciłabym porównanie kilku ofert, poprzeglądanie porównywarek. Może znajdziecie coś na www.rankomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.profit-ubezpieczenia.pl mam tam ubezpieczoną cała rodzinę, ponad to samochód, dom i ostatnie wakacje :) bardzo polecam firmę, doradzą, dobra oferta za rozsądna cenę, zrobili na mnie ogromnie pozytywne wrażenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.profit-ubezpieczenia.pl pomogą w zakresie dobrania ubezpieczenia i porównania różnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o Avivie? Mój mąż ubezpieczył tam auto , bo u poprzedniego ubezpieczyciela nie zaproponowali mu czegoś lepszego i teraz ta agentka "molestuje" go telefonami, aby się ubezpieczył na życie :-P. I tak wykupił ubezpieczenie mieszkania od pożaru, zalania, kradzieży z włamaniem itp. A na to życie niby ma być pięknie, cudnie i w ogóle, za pobyt w szpitalu, no słowem - różne cuda. Tylko wydaje mi się to trochę drogie - 270 zł. na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dawniej człowieka ubezpieczali w pracy. Od śmierci i nieszczęśliwego wypadku w PZU i było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia to mam sprawdzonego doradcę. Zawsze ma kilka ofert w zanadrzu i pomaga mi wybrać najdogodniejszą dla mnie. Podobnie było z ubezpieczeniem na życie. Ustaliliśmy co mnie interesuje i potem omówiliśmy szczegóły poszczególnych ofert. Wybrałam jedną i jestem zadowolona. W Szczecinie spokojnie mogę polecić firmę Alien Ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×