Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izydorek

Ból w dolnej częsci kręgosłupa/pleców,leki nie działają.:(

Polecane posty

Gość gość
Polecam wam kręgosłup center. Ich pomoc może być nieoceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja, mam, to samo, dziś w, pracy, nie, mogłem, się ruszyć tez, brałem, tabletki, i, zaszczki, nie, powiem, że, mi pomogły, ale, jak się, tabletki, odstawić, to, bul, wraca, i,jet, silny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny jest dobry, porządny, dobrze dobrany do indywidualnych potrzeb i preferencji materac. Ja taki znalazłam, to Viscotherapy i mogę szczerze go polecić- myślę, że odpowiednio dobrany sprawdzi się dla każdego przy każdych dolegliwościach i preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też dopadł ten cholerny ból. W poniedziałek byłam na przeświadczeniu w piątek wyniki. Od miesiąca jadę na prochach teraz dla odmiany zastrzyki trochę pomoże I od Nowa ból wraca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm dlatego polecam kontakt z lekarzem. Może będzie wymagana operacja. Niestety czasem nie da się tego uniknąć. Mi pomógł doktor Orczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Marczak
Możesz spróbować starej metody naturalnej jaką jest stawianie baniek. Ostatnio powróciła z zapomnienia i zrobiło się o niej głośno ponieważ gwiazdy sportu stosują ją, aby leczyć ból, kontuzję i do regeneracji. Stosował m.in. Michael Phelps w Rio. Tutaj masz link opisowy: http://www.domowe-sposoby24.pl/2016/10/stawianie-baniek-przeciwwskazania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bół kręgosłupa jest sygnałem ostrzegawczym, informujący że jest przeciążony. Dobrze, żeby (jak tkoś wspomnial) wzmoćnić mięsnie głębokie przykregosłupowe i mięsnie brzucha ( czyli tzw. gorset mięsniowy) Jeżeli występuja ból promienujący do nóg a tym bardziej dy zauważycie osłabienie kończyny - koneicznie trzeba wykonać rezonans magnetyczny kręgosłupa i wybać się do neurochirurga po opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej tak jak pisali wyżej, skonsultować ze specjalistą, zrobić badania, leki tylko zagłuszą objawy, sprawdź gabinet nowoczesnej rehabilitacji dr magnus, tam mi pomogli, ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku podziałały innowacyjne sposoby zaproponowane przez www.diskdr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam okazje zapoznać się z danym programem leczniczym proponowanym przez www.diskdr.pl/ i na dzień dzisiejszy rewelacyjnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania u lekarza i zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty to podstawa, ale warto pomyśleć też o zakupie poduszki ortopedycznej albo takich specjalnych pasów usztywniających. Ja mam niestety już mama łagodne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i u mnie takie rozwiązania się sprawdzają. Tego typu produkty można dostać np. w tym sklepie w Inowrocławiu http://sklepmedycznyortomedica.pl. Obsługa na poziomie, a ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi jak rwa kulszowa, a nie zapalenie korzonków. no ale z lekarzem spierać się nie będę. na rehabilitacji żadnej pewnie nie byłaś? Skontaktuj się z kregoslup center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła koszulka z wełną merynosową na plecach. Uczucie ciepłych pleców sprawia że działa ona przeciwbólowo. Noszenie jej na co dzień pozwoliło mi na funkcjonowanie bez bólu. Polecam koszulki polskiego producenta woolmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnaś udać się na zabiegi fizjoteraputyczne? Moja mama pojechała na kilka dni do hotelu verde montana w kudowie zdroju właśnie z dużym bólem kręgosłupa. Dobrali jej tam indywidualne zabiegi i wrociła bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również pomogła wełna owcza. Poleciła mi ją Pani w sklepie medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie silne bóle, to ja stosuję rolkę, którą sobie roluję plecy i do tego rozpuszczalną pyralginę. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ból nie odpuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megadawki wit D3 + wit C z MSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skowronkowa003
U mnie diagnozowanie problemów z odc. lędźwiowym kręgosłupa trochę trwało. Odwiedziłam kilku specjalistów, ale już wiem co i jak. Mam dużo ćwiczyć, fizjoterapeuta dobrał mi odpowiedni zestaw ćwiczeń + basen. A kiedy poczuję, że ból bardzo mi dokucza to mam łykać pyralginę i powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie boli od około roku, tzn rok temu się zaczęło, najpierw tabletki itp. niby pomagały ale ból wracał, później coraz mocniej, zastrzyki, odcinek lędźwiowy lekkie skrzywienie, masaże, prądy, pomogło na chwilę, zwolniłam się z pracy, bo dużo tam dźwigałam, a ból jest coraz mocniejszy! już nic nie robię, prawie całe dnie tylko leżę! doszedł ból w karku i bark! co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł pobyt w http://ctkregoslupa.pl/. Bardzo polecam, to centrum zdrowego kręgosłupa. Tam będą wiedzieć jak pomóc wam w przypadłości z kręgosłupem związanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku ból pleców okazał się bardzo poważnym kłopotem. Zupełnie nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić! Szukałam wielu rozwiązań, w kilku źródłach, jednak dopiero to, co zaoferowała klinika i instytut McKenzie http://www.mckenzie.pl/ okazało się skuteczne. Tamtejsza metoda walki z bólem kręgosłupa okazała się właściwa a ja w spokoju wróciłam do normalnego trybu życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaaa

Bolące stawy , mięśnie ,  to naprawdę przykra i uciążliwa dolegliwość. Wiem coś o tym, bo tez przez pewien czas zmagałam sie z tym problemem. Mi pomogła czeska  maść Cannabis  z konopi rewelacyjnie dobrane składniki   i olejek CBD essenz 5% decarbox  które dzięki wysokiemu stężeniu CBD ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. koleżance pomógł olejek przy silnych bólach migrenowych i bezsenności Polecam  mascją też na bolące mięśnie po większym wysiłku, wyleczyła mnie też z zakwasów. Kupić można oryginalna maść  na tej stronce   www konopiafarmacja pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×