Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzająca się młoda mama

- 10kg i nowa ja nie tylko zmiana fizyczna ale i psychiczna:)

Polecane posty

Gość kasia2223
a ja sie odchudzalam juz 10 kilo w 2 miesiace zrzucilam i teraz mialam półroczna przerwe nic nie przytylam ;] ale oczywiscie staram sie nie przejadac (oprocz swiąt na których najadałam sie na maksa) teraz siedze sobie i spisuje menu na caly tydzien bo tak łatwiej m i zapanowac nad soba jak mam wszystko zaplanowane i rozpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
Witam, mogę dołączyć? Też jestem młodą mamą,tuż po porodzie ważyłam 77kg, udało już mi się zrzucić 10 kg na tę chwilę ważę 67kg przy 172 cm wzrostu i chciałabym dojść do wagi 62kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka1221
kasia moglabyś podpowiedziec na jakiej diecie się odchudzalas z takimi efektami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatka2102
podziel się podziel, chetnie i ja posłucham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatka2102
teraz u mnie na wadze 60.4 ... ale jadłam pizze mojego faceta ;/ musiałam... tak sie starał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_00900
Hmm ja się dołącze, jak urodzę drugiego Synka :> Choć nie wiem, bo nie nabieram na siebie tylko 3 kilo w górę a to już 6 miesiąc. Dużo przytyłyście po ciąży?:> Ja mam 156cm, ważę obecnie 52,5kg. Mam taką budowę ciala, że ważąc 47 kg wyglądam jak kosciotrup choć tyłeczek, talię i piersi i tak mam. Nie lubię siebie tej wadze więc nie odchudzalam sie nigdy tylko ćwiczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejsza-od-malutkiej
Hej,ja mam 154 cm i 55kg,chciałabym zrzucić 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejsza-od-malutkiej
Po drugiej ciąży cześć zrzucilam a te 3-4 kg w miejscu stoją,tzn nie idą w dół a jedynie w górę,szczególnie teraz po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2223
ja bylam na diecie 1200 plus cwiczenia . 6 razy w tygodniu silownia i tyle :P teraz planuje jeszcze raz zrzucic tyle ale daje sobie juz wiecej czasu :P ja juz po sniadanku zjadlam jajko na miekko i 120 gram sera twarogowego ze szczypiorkiem. razem jakies 250 kcal. dzisiaj jade na zakupy kupic cos do jedzenia przynajmniej na 4 dni ;] mam nadzieje ze wszystkie wytrwamy i ze efekty beda widoczne. ja sie dzisiaj zmierze i zapisze sobie wymiary jakie mam zeby pozniej porownac. a tak poza tym jestem tuz przed okresem i mam straszna ochote na wszystko :P ale musze jakos przetrzymac ;] a jak ktos bedzie mial ochote na slodkie to moge wam podac przepis na sernik bez tluszczu i cukru tylko na samych jajkach i serze ;] jest pyszny i mozna go jesc podczas diety zamiast jakiegos posilku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
Kasiu, poproszę o przepis na sernik dietetyczny.:) Moje śniadanie dzisiaj to kisiel bez cukru z jogurtem, otrębami i płatkami owsianymi. Nic specjalnego ale mam ogromną ochotę na słodkie, a kisiel mi to zastępuje. Zaraz schrupie marchewkę i plaster mięska pieczonego, a potem spacer i byle do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatka2102
kasiu, nie jestes sama przed okresem, ja wczoraj walczylam tez ze soba bo okres lada chwila. na sniadanie kawa i probiotyk- jogurt z rodzynkami :) rodzynki dosypalam sama :) 133kcal plus rodzynki? :) dzis jestem z pozytywnym nastawieniem na sukces :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No ja byłam na 1000 kcal, a ponieważ nie jestem wybredna to połowę jedzenia/dzień stanowiły warzywa. Np: Śniadanie: 2 wafle ryżowe posmarowane koncentratem pomidorowym (uwielbiam!), na to 1/3 tuńczyka z wody, pomidor i papryka, kawa czarna niesłodzona II Śniadanie: jogobella mała light Obiad: pół główki kalafiora, ugotowana pierś z kurczaka, gotowana marchew Podwieczorek: 2 jabłka Kolacja: pół kostki chudego twarogu, 4 łyżki jogurtu naturalnego light, posypane łyżką musli i 2 łyżkami otrębów pszennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dietetyczne słodycze to kisiel (pół szklanki ok 70 kcal plus jabłko ok 40 kcal) lub galaretka (pół szklanki ok 60 kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
Widzę, że nie jestem z upodobaniem do kisielu sama. Galaretki też lubię, ale zawsze miałam przeświadczenie, że są tuczące, więc na diecie omijałam. Karolina, ładnie woje menu wygląda i sensownie. Też na kolacje jem coś białkowego- często twaróg ale półtłusty. Na obiad zjadłam dziś pokaźną ilość surówki z kapusty i jednego ziemniaka. Do tego mama serwowała schabowe w panierce, więc sobie odpuściłam. Nie najadłam się bardzo, więc teraz popijam zieloną herbatę, a już niedługo wrzucę twaróg z ogórkiem, a potem już tylko marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmimm
galaretki nie sa tuczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
Dziewczyny mi spadło 10 kg odkąd... moja córka zaczęła chodzić! W tym samym czasie odstawiłam ją od piersi i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Przestałam jeść bardzo tłuste potrawy, ziemniaki zastąpiłam ryżem (zauważyłam,że zawsze po jedzeniu ziemniakow robilam sie ociezala, a potem miałam zaparcia). Dużo ruchu w związku z chodzeniem mojej córki, ale nie byłam na jakiejś super rygorystycznej diecie - jem co chce, do momentu, aż poczuję się pełna i wtedy przestaje - nigdy "nie jem na siłę". Czyli w sumie schudłam 10 kg w ciągu 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
Kaskada, 10kg to imponujący wynik:) Jakbym tak z 6 zrzuciła byłabym bardzo zadowolona. Nigdzie mi się z chudnięciem nie śpieszy, więc cel jak najbardziej realny, tak spokojnie do wiosny zrzucić trochę balastu. Głodna jestem:P Zwykle jak dużo nie ćwiczę, to chodzę głodna. Taki dziwny związek u mnie występuje na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
Achaja Ja tez ciagle jestem glodna, a najgorzej przed snem. Nigdy chyba jeszcze nie udalo mi sie trzymac zasady "po 18 nic nie jem". Moge nic nie jesc od rana do poznego poludnia i wiem, ze to nie dobrze, ale nie moge sie powstrzymac :P Wczoraj o 23 pierogi podgrzewalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
Nocne obżarstwo najgorsze. Wczoraj nie mogłam zasnąć z głodu:P I zjadłam w końcu jogurt, więc było okay. Dziś już też jestem głodna. Najgorzej to jak do pracy chodzę, bo do powrotu mogę nie jeść nic ale potem w ramach głodu i odstresowania się mam mega apetyt na wszystko- słone, słodki- nie ważne, byleby dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
To się zważyłam:] Nieszczęsne 60,4 kg. Pewnie jutro będzie więcej. Cóż, sama sobie na to zapracowałam. Trzeba się zabrać ostro za ćwiczenia, bo inaczej nic z mojego chudnięcia nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
Achaja, a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaa
Witam też jestem młodą mamą ( hehe ma 31 lat w tym ze to moje pierwsze dziecko) przytyłam w ciazy ech 28kg i zostało mi 7kg totalnie nie mogę tego zrzucić.....a juz muszę psychicznie mnie to dołuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
Witam wszystkich w Nowym Roku:) i życzę wymarzonej sylwetki:) Mam 166 cm. Wczoraj na imprezie zaszalałam, ale to co było w zeszłym roku się nie liczy;) teraz siedzę z zieloną herbatką i robię oczyszczanie organizmu jednodniowe:) Choćby nie wiem co zmuszę się dziś do ćwiczeń, bo podobno jaki pierwszy dzień, taki cały rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja_24
mamcia, możesz liczyć na nasze wsparcie w odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja jednak zaczęłam od dziś liczyć kalorie.Już mam 700 za sobą,ale muszę się zmieścić w 1400 więc jest ok.ćwiczyć na razie nie mogę,bo bolą mnie kolana-parę dni temu było tak ciepło,że ubrałam sukienkę i cienkie rajstopy i od tamtej pory mnie bolą przy każdym zgięciu.A moja waga to 56,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaa
No to zaczynamy:):) hehe ja od 24- jak czeły sie petardy do 2 w nocy okładałam uszka córeczce zeby sie nie wybudziła ale i tak słyszała wiec godzine głaskania i tulenia:):) obecnie mam 64kg bardzo marzy mi sie 56 ( coś koło tego;|):):) ale serio dziewczyny jeszcze w dzien...no to mam co robić przy mojej córeczce a kiedy zasypia -to puszcza mi napiecie itd. poza tym ona sie wciaz budzi na mleko ( he spi z nami) wiec chyba jem na noc na zapas itd. ps. Wesoła mamcia weź suszarkę i cielym strumieniem osusz kolana tak zeby grzało ale nie było za gorąco na kazde kolanko po 3-5 minutek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja te kolana smaruję maścią rozgrzewającą i praktycznie wygrzewam pod kołdrą-dobrze,że przy małej mi mąż pomaga,bo powoli z łóżka wstać nie mogę.Nie wiem co mi się stało,może mi je przewiało i dostałam jakiegoś zapalenia.Najgorzej mi się zrobiło wczoraj jak zaczęłam skalpel i przy przysiadach pierwszych padłam na kolana i nie mogłam się podnieść. A najgorsze jest to,że ja naprawdę chcę ćwiczyć,a nie mogę i pozostaje mi dieta na razie. Jutro może pójdę do lekarza jak dalej tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaaa
ale spróbuj z tym suszeniem ( wygrzewanie wygrzewaniem) co do ćwiczen to znie muszaj sie ja jestem 8 miesaicy po cc i nie moge skakać cwiczyć brzuch itd. jak mała położy sie na brzuchu czy cos to masakra ból ledwo zyje... wiec co to jest sklapel ( w sensie twojej diety??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×