Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lornetka

Uciekająca kasa z konta!!!

Polecane posty

Od kilku dni z konta uciekają mi pieniądze. Telefon mam w Plusie na karte. Co jest do cholery?! Pakiet do wszystkich sieci w plusie wykupiłam z internetu nie korzystam, połączeń nie wykonuję a z dnia na dzień coraz mniej pieniędzy; min. po 30 groszy.Byłam już raz w salonie ale mnie zbyto...wiec udam sie jeszcze raz bo tak nie może być. Czy ktoś miał taką sytuację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
jaki pakiet do wszystkich sieci? bo ztego co się orientuje taki pakiet jest, ale masz w nim sms do wszystkich po 3 gr, a nie za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Nie wiem jak to jest u Twojego operatora, ale w Play moge się zalogować na swoje konto i przejrzec na co dokładnie idą pieniądze. Udało mi się wyłapać, że miałam źle skonfigurowany komunikator i zamiast łączyć się przez BIS (Internet wliczony w usługę) to łączył się przez WAP przez co szamał mi pieniądze. Masz możliwość zobaczenia bilingu w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszytskich sieci w plusie za 10zł. Pakiet jest ok, 10zł z konta zabrane. Ale od tygodnia mam wlasnie taką sytuację (którą opisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie mam takiej możliwości, zresztą nawet o tym nie słyszałam ale w salonie się o to zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
http://nakarte.plus.pl/ spójrz w prawy górny róg. Jeśli nie masz konta to jest też możliwość zarejestrowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
a mioglabys napisac mi jak ten pakiet sie dokladnie nazywa i w jakiej taryfie go masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaoalaoalaao
jesli masz nowy telefon z systemem android to bedzie Ci pobierac aktualizacje, ktore beda sie laczyc z internetem i pobierac pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×