Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matylda14

1 urodzinki ;-)

Polecane posty

Gość trombocytoza
- Coś taki smutny, Józek? - Właśnie wróciłem z Afryki. Wyobraź sobie, że współżyłem tam z małpą. - Nie martw się, nikomu o tym nie powiem. Ona też nikomu nie powie. - No właśnie! Nie powie, nie napisze, nie zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Mój dostał zabawki do kąpieli, zestaw do sprzątania- takie wiadro, mop i miotła, dużą drewnianą kostkę z sorterem i układanką, nocnik, słodycze, książkę z pacynką i nawet nie pamiętam co jeszcze, na pewno kasę na wózek- parasolkę. Wszystkie z tych prezentów były trafione. Inne pomysły to np. bon do Bartka (bo to czas na pierwsze buty), coś z ubranek, pościel, kredki, albo wejściówka na jakieś zajęcia dla maluchów. A może mały już coś lubi robić- np. jeździć samochodzikami, udawać że gotuje, bawić się farbkami i kredkami? Albo rodzice ciągną jakieś zainteresowania razem z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhf
ja swojemu synkowi kupiłam duże puzzle piankowe ze zwierzakami i taka rakietę( w polsce wiedziałam to w formie garnuszka) do której wkłada się klocki i ona wtedy gra piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego zainteresowania są dziwne ;-) uwielbia wszelkie kable,kontakty,dzwiczki i szuflady ;-) i dlatego mam problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhf
hehe mój synek lubi dokładnie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×