Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Keralain

Bułgarski cygan

Polecane posty

Gość Keralain

KTÓRA Z PAN MA MEZA OBCOKRAJOWCA I JEST Z NIM SZCZESLIWA NA 100%? jA MAM MEZA BULGARA I W DODATKU JEST TO CYGANSKI BULGAR.MACIE PROBLEMY TAK JAK INNI WAS OSTRZEGALI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaola12
o matko, z cyganem??????????????....:O w zyciu, od cyganow jak najdalej zlodziejskie nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Mój maż nie jest złodziejem wrecz przeciwnie ma uczciwa prace i jest bardziej uczciwy niz nie jeden polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
po 5 latach jest juz calkiem dobrze, ale pierwsze 3 byly trudne, moze nie tyle ze wzgledu na roznice kulturpowe, co charakter (jest typowym skorpionem). Dzis mozna powiedziec, ze sie dotarlismy. Dla mnie ludzie oceniajacy obcokrajowcow na podstawie pochodzenia i kasyfikujacy na lepszych i gorszych sa za przeproszeniem mocno ograniczeni, zeby nie powiedziec otwarcie tepi. :/ Co za roznica czy ktos jest z Cyganem, Bulgarem, Albanczykiem, Pakistanczykiem, czy Irlanczykiem albo Belgiem - jedno licho. Facet z zamoznego i uchodzacego za atrakcyjny kraju moze byc niezbyt rowiniety, z nalogami, bez szacunku dla partnerki, ani dobrego zawodu, a taki z biedniejszego kraju moze byc rownie dobrze uczciwy, pracowity, ambitny i na poziomie. Dlatego tekie generalizowanie jest glupie i dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
cygan? kuzwa to juz gorzej chyba nie mozna rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
Na Kafeterii jak zwykle kupa dziewuch po zasadniczych, piszaca bez pojecia. Autorko nie przejmuj sie glupimi wpisami, bo naprawde nie ma czym. Moze napisz cos o was. Do czego musialas przywyknac, co chcialabys zmienic w waszym zwiazku, co cie dziwi, a co ci sie podoba. Jak sie dogadujecie i ile czasu jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
po zasadniczej szkolce to chyba ty jestes szmato wyzej pusiclas sie z takim smordem wiec teraz nie dorabiaj ideologii dla normalnych ludzi-cygan rowna sie zlodziej, brudas i wszawica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
Uderz w stol a nozyce sie odezwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Moj maz jest bardzo zadbanym czlowiekiem moze mu pozazdroscic nie jeden polak. Nie pije dla mnie rzucil palenie, ma uczciwa prace i dba o mnie i o dziecko jesli chodzi o rzeczy materialne. Mysle....przynajmniej nie bylo przez 3 lata naszego zwiazku takiej sytuacji w ktorej moglabym go podejrzewac o zdrade. Szczerze o tym rozmawiamy mysle ze jest szczery, zawsze po pracy jest ze mna i corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej,wyzej
a najgorsi sa ci co mowia "normalni ludzie" i nawet wydaje im sie,ze sa normalni -jak kkkiiikkkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveohhhlove
Podejrzewam ze nikt oprócz jakichs przydrożnych dziwek nie polecialby na Cygana. Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
zalozylam ten post bo mimo tego ze jest dobrym czlowiekiem i mamy sliczna przecudna corke to nie jest zawsze dobrze, chodzi o jego poglady KOBIETA a MEZCZYZNA. Fakt nie zabrania mi pracowac co prawda nie pracuje bo dziecko jeszcze za male ale on nawet chcialby zebym pracowala ale jesli chodzi o obowiazki domowe to spoczywa wszystko na mnie bo tak zostal nauczony, na poczatku bylo gorzej teraz sie poprawil bo kiedys to nawet sam wody sobie nie nalal do szklanki ale dla niego powinnam siedziec z nim w domu a jak chce jechac do mamy to bardzo sie o to klocimy i nie pozwala mi byc dluzej niz 10 dni. Jak sie o cos klocimy potrafi mnie obrazic a jak ja zrobie to samo to pyta jak moge mowic tak do sojego meza ze ja jestem jego zona to moze wszystko mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
No widzisz autorko :) Sama sobie poniekad odpowiedzialas na temat, wiec wyglada na to, ze jestes szczesliwa i usatysfakcjonowana w tym zwiazku, a to bardzo dobrze! :) Gratuluje. Nie zaprzataj sobie glowy uprzedzeniami ludzi o ograniczonych horyzontach, bo w 98% nie maja pojecia o czym mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Dzwika to moze ty jestes ON byl moim pierwszym i jedynym mezczyzna a tobie to wspolczuje, rasisci to bezmozgowcy, kieruja sie uprzedzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
jestem szczesliwa ale te momenty kiedy sie klocimy sa straszne nawet pozartowac z nim nie moge bo bierze cos do siebie ale na moj temat zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Dzieki Ja mam Farera i w tej chwili >>>JEDYNA NORMALNA OSOBA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveohhhlove
jakbys byla kobieto szczesliwa to bys tu nie przylazla ze swoimi pytaniami MNie cyganie obrzydzaja, omijam ich szerokim lukiem nawet na ulicy, okradli kiedys moja siostre, sa wulgarni, chamscy, kradną i zebraja.Taki patologiczny narod i juz, chba nic tego nie zmieni. A ty sobie tłumacz ze ten twoj jest super. Jasne, tak, tak.Wmawiaj sobie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
Co do twojego drugiego postu autorko, to musisz nad nim jeszcze troche popracowac. Najlepiej by bylo gdybyscie oboje spedzali troche czasu w towarzystwie par, gdzie faceci nie mysla stereotypowo i traktuja partnera jak rownego sobie (szanuja jego zdanie, dziela sie obowiazkami po rowno, sa niezalezni finansowo itd.) Tacy mezczyzni i generalnie zwiazki jakie tworza mialyby pozytywny wplyw na twojego meza. Zaczalby ich obserwowac, przyjaznic sie z nimi i z czasem zachowywac sie tak jak oni, bo widzialby ze to normalne i prawidlowe zachowanie, bo skoro inni tak robia i maja szczesliwe zwiazki to i on moglby sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
Mowiac prosciej - on potrzebuje wzorca do nasladowania innego niz ten wyniesiony w domu i wpojony od dziecka. Musi zauwazyc, ze to jak sie zachowywano u niego w domu jest juz passe i nie jest praktykowane we wspolczesnych szczesliwych i zgranych zwiazkach. Dzis para musi stanowic druzyne, a nie dwa odrebne obozy, zeby odniesc sukces. Tlumaczenie mi nie wystarczy. Musi chlopina miec namacalny przyklad - czyli kumpli, ktorzy mysla w ten sposob i moga byc inspiracja i znotywowac go do zmian na lepsze. :) Oczywiscie wymaga to czasu i cierpliowsci, ale na dluzsza mete watro, bo efekty koncowe moga byc bardzo zadowalajace. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
a wszyscy polacy sa czysci? ci co siedza brudni obsrani pod sklepem czy na przystankach cie nie obrzydzaja? to ze jedna osoba zrobila cos zlego nie znaczy ze caly narod jest od razu zly. nie mowie ze jestem nieszczesliwa ale nie jestem szczesliwa na 100% te problemy ktore opisalam i tylko te sa problemem a nigdy on ani jego rodzina nikogo nie okradli i zawsze sa czysci a kolor skory nie ma nic do rzeczy poza tym roznia sie od polskich cyganow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Ja mam Farera i w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że różnice zawsze są
chociażby dlatego że wyrósł w innej rodzinie o innej mentalności , możliwe że podział obowiązków między płciami jest tam bardzo sztywny i kategoryczny a dziecko obserwując się uczy się świata i chłonie . Pewnych rzeczy nigdy się nie wypleni. Tak samo jak Romowie mają swoją ideologię życia tak samo Polacy za granicą plamią nasze dobre imię. Tu gdzie mieszkam spotkałam mnóstwo mniejszości narodowych ale na żadną się tak krzywo nie patrzy jak na polaka który niestety przyjeżdża najczęściej jako bezrobotny ze wsi lub małej miejscowości na budowę lub po to by wykiwać pracodawcę na zasiłek . Ilekroć mijałam budowy (nawet obok mojej kamienicy) gdzie pracują polacy tak zawsze są wulgaryzmy , głośne darcie się . Polak po pracy idzie pić albo głośno się śmieje i komentuje coś kurwując co chwila ubrany w wymazane farbą granatowe spodnie na szelkach (robocze) albo chwieje się próbując wracać do domu na skróty przez plac zabaw rzygając na ziemię . Matko ileż razy byłam wściekła na naszych mężczyzn że tak nam psują opinie i powiem że w Polsce nie spotkałam nigdy takiego towarzystwa jakie przyjeżdża na zarobek za granicę. Co do cyganów to nie wiem już co gorsze, czy oni w naszym kraju czy polak za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
Przepraszam za literowki. Pisze szybko i bez spell checka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Ja mam Farera i w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfasziopao
Za kilka lat twoj dziecior nie bedzie wpuszczany do bogatszych domow aby czegos nie zwinal. Jak to z cyganami bywa. Fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
moze nie widzisz takich Polakow bo sama jestes taka i dla ciebie normalni ludzie to sa brudni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
Myślę że różnice zawsze są - święta prawda!!! Ja również tego doświadczyłam i widziałam na własne oczy! Mam identyczne zdanie jak Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
zal mi Ciebie kkkiiikkkaaa, nie znasz czlowieka i tak o nim mowisz i nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Chyba Twoj jest niewyksztalconym brudasem albo w ogole nie masz chlopa i zazdroscisz, bylam juz w wielu wielkich i malych miastach i widzialam np. brudnych smierdzacych rumunow ktorzy zebrali a kilka metrow dalej tak samo brudnych i zebrzacych Polakow albo pelno jest takich pod supermarketami brudni i smierdzacy i tez wyksztalceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keralain
Ja mam Farera i w tej chwili >>>a ciebie to podziwiam jestes dla mnie wzorem zamiast od razu sie rozwodzic walczylas i powodzenia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
kkkiiikkkaaa jest na 90% facetem. Najprawdopodobniej polskim robotnikiem na emigracji w JuKej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×