Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Keralain

Bułgarski cygan

Polecane posty

Gość kkkiiikkkaaa
Sama pewnie jestes takim smierdzielem wiec ciebie ten twoj fagas nie brzydzi idz w pizdu, nudzi mnie pisanina z toba bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam on
spotykam sie z rumunką i mi w niczym nie przeszkadzają uprzedzenia polakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
jasne kuzwa, jestem facetem:D:D:D:D no yeblam w tej chwili idzze w pizdu dziewucho tepa, dobrze ci ktos tu napisal masz poziom tirowki wiec pewnia nia jestes idz wiec obciagaj rumunskim kolegom twojego fagasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
U mnie nie bylo problemu z podzialem obowiazkow, bo akurat w srodowisku z ktorego pochodzi partner rownouprawnienie i emancypacja kobiet jest czyms zupelnie normalnym, ale byly problemy w innej sferze - takie zupelnie 'skorpionie', czyli zazdrosc, kontrola, manipulacja, ignorowanie, znikanie, dzikie awantury z blahych powodow, ale na szczescie juz do niego doatrlo ze jestem z nim na wylacznosc i go nie zostawie, dlatego nauczyl sie mi ufac i nauczyl sie rowniez sztuki kompromisu, bo z natury jestesmy oboje uparci i oboje lubimy dominowac, ale juz nie staramy sie wzajemnie zdominowac jak na poczatku zwiazku i nie walczymy o prowadzenie, tylko stanowimy druzyne, bo zrozumielismy, ze druzyna i wspolne dzialania zmierzajace do wspolnie wytyczonego celu to podstawa sukcesu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
kkkiiikkkaaa, tylko facet jest w stanie pisac w ten sposob i tak zazarcie bronic polskich emigrantow zarobkowych, ktorych kazdy kto widzial to wie czym 'smierdza' :) Jezyk typowy dla meskiego trolla z forum dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam na pochodzenie nie
patrze, ale gdyby mi jakis gosciu powiedzial, na ile moge jechac od swojej matki to bym go za drzwi wykopala!!! No sorry, troche szacunku, i czy to cygan czy polak. Kiobiety za bardzo dajecie sobie w kasze dmuchac. Co do obowiazkow domowych, no wiesz widzialy galy co braly, ja swojego nie dalam rady zmienic, przyzwyczaic sie tez nie moglam, wiec wymienilam na lepszy model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwili
polki to glupie kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwil
Jesteś tak przewidywalny, ze az nudny. :) Teraz sie podszywasz i haslujesz mi nicka, bo nie mozesz zniesc porazki. :P Typowy troll. I w dodatku facet na babskim forum - wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwil
Ja tam na pochodzenie nie - nad zwiazkami trzeba pracowac. Gdyby kazdy szedl na latwizne, ludzie duzo by w zyciu tracili, bo z czasem czesto okazuje sie ze osoby z ktorymi nie jest zbyt rozowo na poczatku zwiazku okazuja sie fantastycznymi ludzmi po latach, jesli oczywiscie da sie im szanse i czas na przemyslenie pewnych zachowan i zwyczajow . Nie ma idealnych zwiazkow. Te najfajniesze i wieloletnie czesto wymagaja pracy i wysilku ze strony obojga malzonkow/partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkkiiikkkaaa
Oj ty chyba dziewczyno za granicą nigdy nie byłaś ;D. Polacy są super ale w kraju. Powiedz mi kto w większości wyjeżdża za granicę (nie mówię o młodych parach które chcą ułozyć sobie życie) jak nie panowie w wieku 28 lat w zwyż do pracy przy remontach, bodowach? A no mężczyźni za których by się piątki nie dało , takie typowe opryszki którym się mordka usmiecha jak widzą flaszkę , papierosy i życie na kwaterach . Porządni ludzie pracują i wstydzą się reszty . Nie zapomnę widoku starszego siwego mężczyzny który siedział w parku na ławce (pijany tak że nie mógłby wstać) i wymiotował to kosza na smieci stojącego obok a na sobie miał koszulkę z naszą flagą. Wiesz co się w takiej sytuacji chce zrobić ? W takiej sytuacji chce się facetowi odstrzelić łeb bo psuje opinię naszemu krajowi gdyż ludzie miejscowi patrząc na jednego osobnika bądź kilku, widzą cały kraj. Ja akurat mieszkam w Austrii ale mam też koleżankę w Niemczech i tam nie jest lepiej. Zwyczajnie za granicą siedzą ci co są tam lata , kiedyś może pracowali ale juz tej pracy nie mają i nie mają też po co bez pieniędzy wracać do kraju albo są świeże nabytki (synowie takich pijaków) a takich fajnych ludzi na poziomie jest mniejszość , są bo są ale w porównaniu z tamtymi jest ich zbyt mało . Skoro poprzedniczki tu też pisały o takich samych doświadczeniach to znaczy tylko tyle że potwierdza to regułę że jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluskotek32
kiiiikkkkkaaa jest wkurwiajaca ale to jest baba na 100 procent pisze tu juz dlugi czas i wkurwia wszystkich niemilosiernie tez z nia juz mialam niezla jazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam na pochodzenie nie
oczywiscie, toz ja nie pisze ze ma rzucac i ze ja rzucilam po tygodniu ;) ja stawalam na rzesach rzeby bylo idealnie, potem walczylam, calosc trwala 8 lat podziekowalam. Ale jednak razi mnie fakt ze mowi jej ile ma byc u matki!!! Moze z kim ma sie spotykac, to juz mi pod jakas psychoze podjerzdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwil
do kkkiiikkkaaa - racja! Zgadzam sie ze wszytkim co napisalas! Tez ogladalam takie sceny i jest mi WSTYD za polska emigracje. Jasne, ze nie wszyscy tacy sa, ale robotnicy fizyczni to niesety w wiekszosci tak wlasnie wygladaja. Zenujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwil
Madrze piszesz, ale powiem ci jeszcze, ze tych porzadnych nie widac na ulicach, bo tak naprawde ich nie rozpoznasz, dlatego ze sie potrafia zasymilowac i wtopic w tlum. Po prostu zachowuja sie normalnie i normalnie wygladaja, wiec nie jestes w stanie ich odroznic. Tylko holota rzuca sie w oczy i tworzy negatywny stereotyp zapijaczonego nacpanego Polaka spluwajacego co metr pod nogi, zataczajacego sie, albo idacego jakby mial 'kupe' w spodniach (typowy chod wiejskiego albo blokowego lysego dresa) i rzucajacego kurwami na wszytko i wszytkich wokol. Sorry, ale tak wlasnie wyglada emigrancka rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowersssgarden
smutne jest to ze tych waszych cyganow mozecie jedynie przyrownywac do takich zuli o jakich piszecie juz druga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwil
Ja tam na pochodzenie nie - to, ze ktos sie tak zachowuje nie swiadczy o tym, ze jest to permanentne zachowanie i nigdy sie nie zmieni. Widzisz ja jestem w zwiazku z czlowiekiem ze srodowiska powszechnie uwazanego za rozwiniete i liberalne, a jednak jego zachowania sa w wiekszosci podyktowane indywidualnymi cechami charakteru niezaleznymi z narodowoscia ani pochodzeniem. Moj partner tez mnie kontrolowal, ale nie dlatego, ze uwazal, ze taka rola mezczyzny, tylko po prostu przez chorobliwa zazdrosc i ukryty brak pewnosci siebie. Bal sie ze go zostawie, ze sie z kims spotykam itd., co oczywiscie bylo glupie, infantylne i bezpodstawne, ale z czasem dojrzal i tyle. Dzis jest super facetem i stanowimy bardzo zgrany duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Farera i w tej chwil
niezaleznymi od

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flowersssgarden
No i źle rozumujesz. Tu nikt nie porównuje polskich żuli do Cyganów, wręcz przciwnie, pokreśla się że ten najgorszy Polak który uważa się za lepszego od najlepszego Cygana czy Roma jest tak naprawdę nie wart by splunąć bo sam poza granicami kraj wystawia sobie taką etykietkę że wstyd . Polacy są nietolerancyjni, mają wobec Romów, Cyganów, Rumunów poczucie wyższości tylko że jakże bezpodstawne to widać dopiero za granicą. O to tu chodzi. Ja osobiście nie mam nic przeciwko mniejszościom narodowym jezeli ich przedstawiciele są ok, na poziomie i tak, do lekarz chodzę bardzo dobrego (rodowitego Rumuna) do pediatry Polaka a do dentysty Hindusa i powiem wam że w poczekalni w większości czekają właśnie przestawiciele tych nacji (każdy woli iść do swojego ) i najbardziej kulturalnie zachowują się własnie Hindusi, Rumuni .....Nie Polacy , co to to nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna z cyganem
isc do lozka? Ja bym sie bala, ze mnie wszy obleza od niego :O Zwymiotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna z cyganem
sto razy bardziej wole pchly mojego zarzyganego polskiego murarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgheyb
Z ciapatym się puszczać? Nigdy :( Masakra, żadnemu kolorowemu, beżowemu, czarnemu dupy bym nie dała, fuuuj ;/ Obleśne brudasy, przepuściłabym ich wszystkich przez komin z dymem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojgafa
Cygan to brudas, zlodziej i wszarz. Tylko kurwa z charakteru z takim pojdzie do lozks. Bachora takich wszarzy nie wpuscilabym do domu. Cygany to lenie i zlodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona

Do: Ja mam Farera i w tej chwili

W moim bloku mieszka bułgarski Cygan, robiacy za dozorce. Moze i jest czysty, ale tylko u siebie w mieszkaniu. Jako dozorca to fleja i brudas. Psiej straki z korytarza nie spratnał przez cztery dni. Gadał, że od sprzątania jest własciciel psa. To prawda, ale to jest obowiazek   dozorcy. Za to dostaje pensję i za to ma darmowe mieszkanie. Jak zwrociłam mu uwagę, to powiedział, żebym te kupe wyzbierała za niego. To samo z odsnieżaniem. Dopiero wtedy zabrał się do roboty, kiedy starsza wiekiem lokatorka wywróciła się i potłukła. Leń śmierdzący i darmozjad.   

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygany

mnie chcieli ostatnio pobic cygany hehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×