Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudynka234

jakie macie hobby?

Polecane posty

Ja dla odmiany kupę lat bawiłam sie w teatr, grałam w teatrze amatorskim...
kiedy poszłam na studia zrezygnowałam... wciągnęlam się w naukę, zaczęłam robić wszelkie kursy związane z moim zawodem - opiekuna kolonijnego, kierownika obozów, pilota wycieczek, przewodnika...
zaczęłam zbierać wszelkie mapy, ulotki i foldery o ciekawych i mniej ciekawych miejsca...
innymi słowy mam w domu stertę kolorowych ulotek z których połowa napisana jest w niezrozumiałym dla mnie języku.. 

Lubię równiez próbować wielu nowych rzeczy;

https://zycie.nastyku.pl/artykul/zarezerwuj-swoj-lot-w-tunelu-aerodynamicznym-we-wroclawiu-juz-teraz,2106,1,55b68.html

Polecam loty w tunelu aerodynamicznym! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię grać sobie w gry komputerowe chociaz dość trudno nazwać to hobby.Raczej jest to sposób na spędzanie wolnego czasu. Zwykle są to gry rpg takie jak Wiedźmin. Grywałam też swego czasu w World of Warcraft. 

Hobby typowego nie mam,  bo nie wiem czy można pod to podpiąć czytanie książek oraz oglądanie filmów 😉

Zastanawiałam sie nad chodzeniem z wykrywaczem metalu. Czy ktoś się w to może bawi? Jakie urządzenie byście doradzili? Co sądzicie o tym? 

https://ostry-sklep.pl/wykrywacz-metali-teknetics-t2-classic-11quot-dd-lopatka-pinpointer-tekpoint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Nauka języków i podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jazda konna, czytam książki i piszę własne 😄 Podróże na koniec świata (dosłownie), lubię chodzić do teatru i oglądać filmy. Próbowałam w życiu wielu rzeczy ale te powyżej najbardziej mi odpowiadają i się do mnie "przyczepiły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×