Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham swoje dziecko

Jak niedopuścić do ślubu?

Polecane posty

Gość kocham swoje dziecko

Moja córka jest związane z mężczyzną. Ma 23 lata, chłopak to kompletny nieudacznik - brak studiów - pochodzi z biednej rodziny - ma paskudne nazwisko - pracuje w biedronce na kasie - w dodatku córka narazie mieszka u nas co mi odpowiada. Córka jak do tej pory postawiła mu warunki. Chce by on przyjął nasze nazwisko. Wprowadziła się do nas ze swomi synami. Chłopcy, dzięki Bogu ona dała im nasze nazwisko, co teraz ten facet chciałby zmienić. A moja żona naciska na córke by do niego wróciła. Znowu się oto pokłóciłem z żoną i dostałem w twarz. Ja uważam że dzieci nie są powodu do tego by zawierać związek małżeński. Zwłaszcza że mają po 5 lat i do tej pory nie ochrzciliśmy ich. Teraz to będzie dużo prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelIris
współczuje Ci sytuacji,ale dziewczynie z dziećmi będzie już zawsze trudniej znaleźć miłośc,bo każdy mężczyzna woli kogoś bez bagażu. Czym właściwie zajmuje się corka? jeśli ma studia wyższe, pracuje jest inteligentna i atrakcyjna,powinna dac sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhwsdc
Córka lat 23 ma dwoje dzieci lat 5 - czyli urodziła mając lat 18 .... Może się przytrafić nawet najbardziej cnotliwej dziewczynie - życie... Zastanowiło mnie tylko , dlaczego uważasz, że jeśli teraz będziesz próbował ingerować w jej sprawy, to jej życie będzie piękne i kolorowe? Jaką masz gwarancję, że potrafisz jej dać to co najlepsze? Kto Ci dał prawo decydować czy chłopcy powinni mieć ojca czy nie ? Biedna rodzina i brak wyższego wykształcenia nie jest powodem do wstydu ani nie umniejsza wartości człowieka . Gdybyś nie był takim snobem, to pewnie byś wiedział że praca w biedronce też nie jest niczym wstydliwym. Trochę pokory człowieku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy twoja corka ma studia? Pracuje? Czy moze jest pasozytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhwsdc
Zapewne jest w trakcie robienia doktoratu z fizyki kwantowej i robi karierę naukową na uniwersytecie jednocześnie kierując konsorcjum finansowym .... Urodziła dwójkę dzieci zanim zdała maturę = gówno nie studia .... tink! To nie ma żadnego znaczenia. Znaczenie ma tu wyłącznie próba ingerencji tatusia który uważa się za Boga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż33xx
A ja się dziwię po co młodemu, pracowitemu chłopakowi taki balast. Znalazłby porządną dziewczynę i miałby własne dzieci a nie cudze bachory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Ja tez mysle, ze wcale ten chlopak moze nie jest taki zly, skoro chce wziac na siebie Twoja corke i dwoje jej dzieci. Skoro sama urodzila majac lat 18, to nie swidczy o niej dobrze. Nie powinienes oceniac tego chlopaka, zacznij oceniac swoja corke. Chociaz... gdybym byla rodzicem, to nie chcialabym kasjera z biedronki (oczywiscie nie obrazajac kasjerow, sama kiedys nim bylam):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra26000
wspolczuje twojej corce takiej twojej chorej milosci. To co napisales o tym chlopcu wcale nie wydaje mi sie zle. Ty masz z saba sam problemy.Nie widze nic zlego a nazwisko to chyba corka zdecyduje a nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×