Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AniolekBB

Jaka różnica wieku między dziećmi.

Polecane posty

Jaka różnica wieku między rodzeństwem jest najlepsza?? Jak różnica wieku jest między Waszymi dziećmi, czy lepsza różnica 2-3 lata czy np. 8-10 lat, czekam na wasze opinie i doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolku to ty??
aniolek to ty ?? z pazdziernikowych panien mlodych ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im wieksza roznica wiekowa tym jest o wielee latwiej i wygodniej Miedzy najstarszymi blizniakami a srodkową wynosi 8 lat, miedzy najstarszymi a najmlodszą wynosi 13 lat, miedzy srodkową a najmlodszą wynosi prawie 5 lat I bede sie zawsze tego trzymac ,ze jest o wiele bardziej komfortowo gdy miedzy dziecmi jest znaczna roznica wiekowa a nie jak prawie rownolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam rok i miesiac i jest
ok, wspolne zabawy, koledzy, wszytko za jedny zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
U mnie 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
bedzie za niedlugo :) sama jestem ciekawa czy to dobraroznica wieku bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od Ciebie, kiedy poczujesz że jesteś gotowa na kolejne to będzie idealny czas na rodzeństwo dla Twojego dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam 4 - 5 lat różnicy. będzie 4 lata 3 miesiace. dla mnie idealnie. starsza jest już myślącym, samodzielnym dzieckiem i bardzo dużo rozumie :) myślę, że kontakt między rodzeństwem nie zależy tylko od różnicy wieku a od charakterów i wychowania między mną a moim bratem jest 2,5 roku różnicy - dogadujemy się świetnie między moim mężem a jego siostra jest 9 lat różnicy - równie dobrze się dogadują więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
roznica wynosi 15 lat. Osobiscie uwazam, ze to fantastycznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
u nas będzie równo 2 lata, ale syn rozwija się bardzo dobrze i bardzo duzo rozumie + mamy blisko dziadków, którzy pomagają w opiece i dzięki temu nie czujemy się swobodniej, bo wiemy, że w każdej chwili mogą zaopiekować się dziećmi. Wiem, że kilka pierwszych lat bedzie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
wszystko ma plusy i minusy. Z obserwacji rodziny i znajomych, najgorzej jest gdy różnica wynosi mniej więcej 4-6 lat, bo starsze jest strasznie zazdrosne w tym wieku. Pewnie to indywidualna sprawa, ale w moim otoczeniu sprawdza się to w 100% Ja sama mam 2 lata młodszą siostrę i 7 lat młodszego brata. Z siostrą byłyśmy nierozłączne. W stosunku do brata ja miałam niemal macierzyńskie uczucia- bardzo mamie pomagałam, a siostra była okropnie zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgfgfda
to ja się wypowiem z perspektywy dziecka :) różnica wieku do 4-5 lat to według moich obserwacji najlepsza różnica aby dzieci były poprostu kolegami i przyjaciólmi :) oczywiście wygodniej dla rodziców gdy starsze dziecko ma 6-7 lat w zwyż a nie 2, ale wtedy między tymi dziećmi będzie zupełnie inny kontakt. Między moimi bedzie 2 lata :) i podobnie też zawsze było u mnie w domu:) 4 dzieci i miedzy najstarszym i najmłodszym 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma glupichhh
żadnej, bo mam jedno i mam luz, czas dla siebie i dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×