Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chemia niemiecka potrzebna

niemiecka chemia - gdzie kupić

Polecane posty

Gość chemia niemiecka potrzebna

kupujecie niemiecki proszki, kosmetyki, itp.? jeśli tak, to gdzie? znacie może jakieś sklepy internetowe z takimi produktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Są super wydajne. Jeśli mieszkasz na zachodzie Polski, to nie powinnaś mieć większych problemów ze znalezieniem takiej chemii w jakiś mniejszych sklepikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę polecić
ja moge polecic sklep http://www.pralinka.pl/, kupuję od nich od jakiegoś czasu, często mają promocje albo obniżki. no i mi jest wygodniej odbierać wszystko od kuriera w domu niż nosić np. 7 kg proszki z bazaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandra6
ja właśnie dziś odebrałam paczkę z niemiecką chemią, a zakupy robiłam przez allegro, firma CAL-PER, jak dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodycze to to, co kocham
@moge polecic - pralinka bardziej mi sie kojarzy ze slodyczami i nawet nie wiesz, jakie bylo moje zaskoczenie, jak zobaczylam, ze w tym sklepie sa tez slodycze z niemiec, nie tylko proszki. kocham ich czekolady i zelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka ta
Na allegro jest tego sporo, ale ja bym tam nie kupowała. Lepiej chyba w jakimś sklepiku albo w sklepie internetowym, najlepiej takim, który istnieje też realnie. Chyba, że na allegro, ale od sklepu :P Sama ostatnio kupiłam pierwszy raz przez internet na www.pralinka.pl. I rzeczywiście wygląda na to, że wszystko ok, produkt oryginalny, wydajny i dosyć tani, także również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania masao
oj pełno produktów znajdziecie na http://top-ogloszenia.net/ polecam w szczegolności proszki do prania i pieknie pachnące płyny do płukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam..
lidl, oraz tzw kiermasze chemii niemieckiej , są one organizowane w jakiś hotelach, można znaleźć na ulotkach itd. Albo jedź na jakiś duży targ - tam często jest niemiecka chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moootyyleem jeesteem
a ja nie zauważyłam różnicy między polską a niemiecką chemią, miała być lepsza- ale właściwie w czym lepsza? proszek, który używam usuwa plamy, płyn pachnie, płyny do prania też się sprawdzają... a pani sprzedająca mnie zapewniała, że będę zadowolona- naprawdę nie zauważyłam 'lepszego' tylko droższe i przestałam kupować, bo nie dość, że mi nie po drodze, to jeszcze nie widzę potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja również kupuję chemię niemiecką w sklepach internetowych, porównując ich ofertę ze sklepikami stacjonarnymi ceny są bardziej konkurencyjne. Fakt, że w sklepach internetowych płaci się za wysyłkę, ale robiąc raz, a konkretne zakupy i dzieląc koszty wysyłki na kupione produkty wydaje mi się, że wychodzi lepiej- a w dodatku wygodniej, bo kurier dostarcza wszystko do domu. Jeśli ma się sprawdzone produkty to w ogóle nie ma problemu z zakupem, produkty, przy produktach, których się nie zna trzeba sugerować się opisem i załączonym zdjęciem. Ostatnio kilkakrotnie kupowałam chemię niemiecką w akupuj.pl i jestem zadowolona. I mam nieco odmienne zdanie od powyżej załączonej opinii - chemia niemiecka jest lepsza- jakość prania czy zapach... super, kupuję też preparaty do zmywarek i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle robię zakupy na http://www.pralinka.pl/ - zakupy są szybkie, łatwe i przyjemne. Robię zakupy raz na jakiś czas żeby mieć zapas i o niczym nie zapomnieć. Konkurencyjne ceny i oryginalne produkty, więc chwalę sobie bardzo ten sklep. Kurier przynosi paczkę do domu, więc oszczędność czasu jest tu niewątpliwa. I te słodycze i kawa - jeśli będziecie robić zakupy zamówcie koniecznie coś małego, żeby spróbować tego smaku - nieporównywalnie lepsze niż polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, Niemiecką chemię kupuję już dłuższy czas. Polecam sklep smarket.pl Są bardzo dobre ceny i towar jest na drugi dzień u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 2 miesięcy kupuję całą chemię i nie tylko w sklepie internetowym www.chemia-forma.pl wysyłka ups tylko 12,99zł 24h chłopaki sami jeżdzą po towar do Niemiec, a nie jak inni kombinują. pozdrawiam emii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję www.mojadrogeria.eu są też na allegro PHUBOKRIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chemia z niemiec ja proponuję www.pakrywi.sklepy24h.pl mają tylko oryginalną chemię, jak najbardziej możńa polecić, ceny u nich to podstawa tzn. normlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuchMary
Znam sklep z niemieckimi środkami do pielęgnacji drewna: http://osmo-polska.pl/ Naturalne olejowoski do impregancji podłóg i mebli drewnianych, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Dla mnie, jako głównego konserwatora powierzchni płaskich w mieszkaniu - bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogeriesterling.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhhh
ja polecam www.chemia-forma.pl sklep stacjonarny Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego 106 róg ul. Wołoskiej. możliwy odbiór nawet w Mysiadle, Brwinowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeczka8
Ja również ostatnio zrobiłam zakupy w sklepie pralinka : http://www.pralinka.pl/ - głównie z powodu licznych pozytywnych komentarzy ;) Faktycznie wybór mają bardzo duży, również czekolady i kawy (jeszcze nie zamawiałam ale myślę, że za jakiś czas zrobię sobie taką małą słodką paczuszkę). Pierwszy raz wypróbowałam chemię z Niemiec i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Szczerze mówiąc to nie wierzyłam, że może być aż tak bardzo skuteczna. Ubrania wyprane bardzo ładnie pachną i wydaje mi się, że są bardziej czyste od tych wypranych w tradycyjnych proszkach ;) No cóż - na pewno jeszcze raz zrobię tam zakupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam mama przywozi z niemiec :P i w naszej miejscowości na południu Polski jest hurtownia art chemicznych z niemiec plyny do plukania proszki plyny do naczyn do czyszczenia dywanow sa o niebo lepsze niz te polskie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza NIEMIECKA chemia gospodarcza i nie tylko sprawdź!! www.czystaprzyjemnosc.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jo mieszkom we niemcach i se kupuje ales u siebie i mom spokoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga3244
Witam dziewczyny, szczerze polecam sklepkratka.pl. Kupuję u nich już ponad rok, szybko realizują zamówienia, zawsze wszystko z moimi paczkami było ok. Osobiście nie stosuję diety bezglutenowej, ale zauważyłam, że w ich ofercie pojawiły się ostatnio takie produkty ( to tak na marginesie). Mają wiele produktów rzadko spotykanych dlatego warto przejrzeć sobie ich stronkę. Jeszcze raz gorąco polecam i życzę równie udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe : niemiecka chemia gospodarcza jest poszukiwana i chetnie kupowana z uwagi na jakosc i wydajnosc. Do sklepow jezdzi sie chetnie po drogach wybudowanych albo wyremontowanych za pieniadze z Unii Europejskiej (czyli niemieckie, bo ktory kraj jest najwiekszym platnikiem Unii?). To wszystko nie przeszkadza jednak psioczyc na Niemcow. Troche konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez dłuższy czas kupowałam niemiecką chemię, ale doszłam do wniosku, że to się w ogóle nie opłaca. Teraz zamawiam tu: http://www.higienaserwis.pl/ i produkty są o wiele lepsze, można odebrać w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto przepłacać - chemia z nanotechnologią w cenach polskich !!! Zamówienia bezpośrednio u producenta !!! Szczegóły: 727 919 468

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×