Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chemia niemiecka potrzebna

niemiecka chemia - gdzie kupić

Polecane posty

Gość gość
na tej stronie www.bexpress.pl to ceny mają chyba z kosmosu. ja kupuję w sklepie www.chemia-forma.pl promocje wysyłka darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkawyprz2012
Te ceny na allegro to kosmos przykladowo surf kapsulki u mnie 33 pln za 30 sztuk...allegro tyle za 18 ariel color style 30 kapsulek za 35 pln allegro najtaniej 44 to o co chodzi ma byc tanio?? Konto na tablicy tutaj tez nikt nie ma taniej... wielkawyprz2012@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sklep Uniclean z chemią oraz kosmetykami z Niemiec i nie tylko, niedawno został otwarty w Warszawie na Woli przy ul. Kasprzaka 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie zakupy tylko na stronie www.wszystkodozmywarki.pl , bo oprócz tego, że mają chemie z zachodu to jeszcze w super cenach i można zrobić każde zakupy bez wychodzenia z domu. Taniej nie widziałam... a no i łatwo można ich znaleźć na FB a tam wstawiają info o nowościach i ofertach. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę kupować w polskiej firmie ,mającej międzynarodową platformę internetową,/26 krajów także Niemcy/ ,wszystkie produkty dostępne tylko w e-sklepie po zarejestrowaniu, cała chemia to około 60 produktów/ np. do INOXU ,czarnych tkanin,płyt ceramicznych/ mających atesty ekologiczne i dermatol. ,w koncentratach, eleganckie jednorodne opakowania ,rabaty od 30 do nawet 60% . Firma bardzo dba o swój wizerunek i uczciwie wynagradza za promowanie jej produktów /zwraca część kasy/-dlatego rejestracja. pozdrawiam n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chemia z Niemiec ale również Anglii jest na ul.dąbrowskiego 81. blisko szpitala na wołoskiej.bardzo dobrze zaopatrzony nie tylko w chemię ale również w artykuły gospodarstwa domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem bezpośrednim importerem chemii z Niemiec prowadzę sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Wystawiam faktury vat. Towar rozprowadzam na terenie Polski,Ukrainy i Słowacji. Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem zapraszam do kontaktu 792433139 ofertę wysyłam na @ hurt zaczyna się od kwoty 500 zł firma znajduje się w Krakowie na terenie Polski wysyłka GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachodnie proszki mają inny skład, proszki niemieckie nie zawierają np. fosforanów które są zakazane tam a u nas jednak można je stosować;-)... http://kamamojachemia.pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem bezpośrednim importerem chemii z Niemiec prowadzę sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Wystawiam faktury vat. Towar rozprowadzam na terenie Polski,Ukrainy i Słowacji. Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem zapraszam do kontaktu 513916234 ofertę wysyłam na @ hurt zaczyna się od kwoty 500 zł firma znajduje się w Krakowie na terenie Polski wysyłka GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie ufam zakupom przez internet. Polecam sklep na bazarku "za megasamem" na Ursynowie. Pracuje tam przeurocza pani, sklep jest zaopatrzony, a jak nie ma jakiegoś produktu to go dla mnie przywożą, a czekać długo nie trzeba. dokładnego adresu nie znam ale jest to przy ulicy Surowieckiego, przystanek autobusowy "megasam". POLECAM :) bazarek trochę podupadł. Pamiętam jak chodziły tam tłumy. teraz sklepik z chemią jest jednym z nielicznych, które się ostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę mały lokla gastronomiczny i z reguły zaopatruje sie w chemie w http://www.mado-tarnow.com/, mają konkurencyjne ceny i napawde bardzo wysokiej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam fajny sklep w necie www.oryginalnachemia.pl Mają nie tylko chemię z Niemiec, ale tez z Anglii, Belgii, Holandii. Super obsługa - nawet gratisik w przesyłce dali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia123456
a ja ostatnio odkryłam i kupuję w sklepie www.akupuj.pl mają moje ulubione produkty w naprawdę dobrych cenach. np ostatnio kupiłam drefta tabletki do zmywarki za 2 opakowania 97zł a tabletki są super, nie miałam takich dobrych wcześniej a kupowałam niby te super tylko nasze finish i somat. Polecam szybka wysyłka w ciągu 3 dni miałam zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosposia zadowolona
od jakiegoś czasu upatrzyłam sobie sklep stacjonarny we Wrocławiu-bodajze Granulek na Ołtaszynie. Dla mnie super, duży wybór, ceny dość ok, a przede wszystkim dobrze doradzają i maja kilka fajnych wynalazków np do czyszczenia, prania czy farbowania ciuchów, jakich nie znajdziemy w marketach. Plus dla nich-bardzo duży wybór, mozna powąchać itp:)-inaczej nie wyobrażam sobie kupna płynów doprania/płukania. Minus-troche schowani i nie tak łatwo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemia niemiecka kupuje w sklepie internetowym ponieważ jest,tanio i szybko i bez dżwigania zamawiam z koleżankami więcej produktów wtedy koszt przesyłki jest tani polecam chem-bieg.pl Dobry kontakt z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhg
Jak chyba każdy często kupuję chemię gospodarczą, która jest konieczna w codziennym życiu. Niestety ceny takich produktów są bardzo różne. Ja zamawiam na stronie www.drogerix.pl po bardzo niskich, bo hurtowych cenach. Wszystko na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki beta1976 faktycznie sprawdziłam ten sklep http://chem-bieg.pl/ mają niskie ceny super kontakt ze sprzedawcą.Pierwsze zakupy już za mną będę częściej tam robić zakupy.Na życzenie klienta wystawiają fakturę VAT.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście od 3 lat robię zakupy u sprzedawcy HURTTOMIX na allegro i za każdym razem jestem w pełni usatysfakcjonowana jakością produktów i sposobem realizacji mojego zamówienia. mają też swój sklep pod adresem www.akupuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje zawsze tutaj http://chem-bieg.pl/ bo nigdy nie chce mi sie dżwigać a tak to przychodzi do domu ;) plus szybciutko dostarczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami w centrach handlowych są stoiska z niemiecką chemią. Moja kuzynka zawsze nas tam zaopatruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaES
Zdecydowanie odradzam zakupy w sklepie cal-per, który prowadzą nieuczciwi ludzie. Złożyłam zamówienie w sklepie internetowym - na maila dostałam potwierdzenie zamówienia z dołączoną fakturą proforma i prośbą o wpłatę pieniędzy na podane konto bankowe. Tego samego dnia wpłaciłam pieniądze (prawie 250 zł). Od tamtego momentu nie działo się nic w sprawie mojego zamówienia, nie otrzymywałam odpowiedzi na moje emaile, telefonów nikt nie odbierał, nikt nie oddzwaniał. Ostatecznie nie zrealizowali mojego zamówienia. Zwrot pieniędzy otrzymałam po prawie miesiącu, dopiero po zgłoszeniu sprawy na policję i wysłaniu oficjalnego wezwania do zwrotu pieniędzy listem poleconym z potwierdzeniem odbioru (co naraziło mnie na straty w kwocie 6 zł, bo taki był koszt wysłania listu - oczywiście tej kwoty mi nie oddali). Okazało się również, że otrzymywali moje maile, bo w dniu otrzymania zwrotu pieniędzy otrzymałam również odpowiedź na jeden z nich. Konkurencja na rynku jest tak duża, że lepiej nawiązać współpracę z uczciwymi ludźmi niż tracić czas i pieniądze na współpracę (a raczej jej brak) ze sklepem cal-per.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w chem-bieg zamawiam wydaje mi się że najlepszy mają asortyment z tych wszystkich w sieci sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chemię gospodarczą i nie tylko zamawiam na Euro-Zakupy.pl mają niższe ceny i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1968
Ja kupuje od prawie 10 lat w cal-per i jestem bardzo zadowolona zawsze zamówienie przychodzi na czas, kompletne dobrze zapakowane, w sklepie internetowym na www.cal-per.pl mają darmową wysyłkę, zamawiam razem z koleżankami w pracy i zawsze jeszcze jakieś gratisy wynegocjujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaES
jola1968 - nie kłam. Internetowy sklep cal-per działa dopiero od kilku miesięcy. Co z tego, że obiecują darmową dostawę, program lojalnościowy, gratisy itp., skoro nie realizują zamówień, a pieniądze oddają dopiero po oficjalnej interwencji, narażając klientów, którzy im zaufali, na koszty? To nie jest wiarygodny sklep. Owszem, od dawna sprzedają za pośrednictwem Allegro i tu nie wkręcają klientów, bo wiedzą, że dostaną bana za takie rzeczy - ale tu trzeba płacić normalnie za dostawę i nie ma mowy o gratisach. A w sklepie internetowym, gdzie obowiązuje niejasny regulamin, który może być dowolnie interpretowany, mogą sobie poszaleć. Potencjalni klienci - przestrzegam Was: nie ufajcie sklepowi cal-per i jego właścicielom, którzy prowadzą również inne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemi
http://www.chemia-forma.pl/ tu jest całkiem dobra oferta takich produktów:) Zamawiałam już raz, bardzo dobra jakość. Teraz zbieram zamówienie wśród sąsiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaa
Ja proponuję dokonać zakupu w sklepie stacjonarnym, tam zawsze coś doradzą, można powąchać. Kupując przez internet kupujemy trochę "kota w worku". Jeśli chodzi o Warszawę proponuje sklep na Mokotowie ul. Portofino tam jest bardzo miła i kompetentna dziewczynka która zawsze doradzi a i rabat da lub dobrą czekoladę :) Ostatnio rozdają kupony rabatowe i jak widzę mają też swoją stronę http://kermitsc.pl tu nie złożycie zamówienia ale macie dokładny adres nawet są 2 sklepy na Mokotowie a ja gorąco polecam ul. Portofino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panidomu34
Ja kupuję w hurtowni. Tak wychodzi w sumie najtaniej , a jednak przy sporej ilości mieszkańców (9 osób ) kupując w stacjonarnym sklepie wyszło by drożej. http://www.epoplawski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaRygl
http://sklepzproszkami.pl - jak nie wierzycie że dobre, to na spórbowanie zamówcie jakiś najtańszy, do 20 zł, przekonacie sie ze warto zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×