Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gjwgamj

Sylwester ;/

Polecane posty

Gość Gjwgamj

Siema, mam taki problem: miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze, otóż w sylwestra będzie 9 osób w tym tylko jedna dziewczyna jak się domyślacie zajęta. ;/ Będziemy u kumpla w domu miało być więcej płci przeciwnej ale niestety nie mogły, miały inne plany ;u. I oto mam pytanie czy da się uratować jakoś tą rzenującą sytucję nie wiem np. jechać do jakiegoś klubu i zgarnąć jakies laski ;] ? Co byście zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjwgamj
a może zostanę w domu i przy dźwięku fajerwerków i kieliszku szampana przestudiuje słownik ortograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATuRy
Dawno, dawno temu, w pewnym królestwie, żył sobie król z rodziną. Jednak pewnego dnia przyleciał olbrzymi smok i porwał królewnę. Załamany król wezwał na pomoc trzech dzielnych rycerzy: Czarnego Rycerza, Czerwonego Rycerza i Rycerza z plecaczkiem. Jako pierwszy wyruszył Czarny Rycerz. Przemierza pola i lasy, aż wkońcu usłyszał wołanie księżniczki. Zbliża się powoli do pieczary, ale nagle wyleciał smok i go spalił. Na ratunek wyruszył Czerwony Rycerz, pzemierza pola i lasy, z oddali usłyszał wołanie księżniczki. Zbliża się powoli do pieczary, a tu wylatuje smok i go spalił. Został już tylko rycerz z plecaczkiem. Wyruszył w podróż i usłyszał wołanie uwięzionej wiedźmy, stwierdził, iż ma trochę czasu to może jej pomóc. Uwolnił ją, a ona rzekła: - W ramach podziękowania masz tutaj magicznego klocka, jak w niego trzy razy pukniesz to przybęde ci z pomocą. Rycerz podziękował i poszedł dalej. Patrzy a tu między drzewami stoi zaklinowany skrzat i prosi o pomoc, na to rycerz: - Przykro mi skrzacie, ale straciłem już trochę czasu, a muszę uwolnić księżniczke. - Jak mi pomożesz to dam Ci magiczny pyłek, jak w niego dmuchniesz to ci przybęde z pomocą. Rycerz mu pomógł i ruszył dalej. Idzie, idzie, patrzy a tu leży w pół przytomny trol i mówi: - Proszę cię przynieś mi troszkę wody to odrazu poczuje się lepiej. - Przykro mi ale bardzo się śpieszę... - Jak mi pomożesz to dam ci magicznego grzyba i on ci pomoże w opresji - No dobra.... Rycerz pomógł trolowi, wsadził grzybka do plecaczka i poszedł dalej. Z oddali usłyszał głośne wołanie księżniczki. Bardzo powoli i dyskretnie zbliżył się do pieczary, a tu nagle wyleciał smok i go spalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra faZA
a skąd wiesz? może bedzie wiecej osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre..
MATuRy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ta dziewczyna weźmie swoje koleżanki? Ty to się lepiej martw żeby nie mieć wzdęć i kup espumisan żeby nie odstraszyć żadnej. A jak przyjdzie sama to wyjdźcie wszyscy na miasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×