Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paznokietkowa

na jaki kolor malujecie paznokcie??

Polecane posty

Gość a co , zaszaleje
300 ml , ale zanim podejmiesz ostateczna decyzje zastanow sie po trzykroc :) ZELE zrobia z Ciebie Ksiezniczke , szczegolnie takie szpony zebys musiala wynajac kogos do podcierania tylka , takie to juz szczyt marzen kazdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dajcie spokoj z tymi zelami/akrylami. przynam się - miałam przez rok :) od dziecka obgryzałam paznokcie i dla mnie taka roczna kuracja okazała się najskuteczniejsza. od 9 lat mam ładne swoje naturalne. tylko moje jednak były po 1 krotsze (wychodziły 1-2 mm poza linie palca) i po 2 ciensze niz te z linków. no i miałam frencza, zadnych kwiatków i wzorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Nie jestem niewolniczką marek. Jeśli przedmioty są warte swojej ceny, kupuję drogo. Ale bez potrzeby - nie. Tamten lakier kupiłam przypadkiem. Sama byłam w szoku. Tak, zwykły Rimmel. Ale Inglota nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co , zaszaleje
madzik , mialas za krotkie poprostu i za cienkie. Takie ZELE to nie ZELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inglot ladnie wyglada tylko na polce w sklepie. dziadostwo. szkoda mojej cierpliwości na malowanie zeby potem po 2 dniach miec odpryski :P mogę Wam dziewczyny polecić SH Insta - Dri - 1 minuta (wg producenta 30 sek) i lakier zasycha, no nie tak aby robic wszystko ale znacznie przyspiesza zmudny proces schnięcia. kupuje na all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego lakieru używasz? No właśnie, ja kiedyś kupiłam, bo wszystkie koleżanki twierdziły, że to świetny lakier. Zszedł nazajutrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kupuje golden rose ale to nie lakier a baza pod lakier za 5 zł. w takiej mlecznej, oszronionej butelce. daje jedna warstwe bo lubie jak mi biała koncowka paznokcia przeswituje ze spodu. efekt jest taki niby mam lakier, ale za bardzo go nie widac. lubie naturalny efekt na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - przepraszam ale wlasnie szykuje sie do wyjscia. wkleje ci linka do tego goldan rose jak wroce ;) co do tych twoich lakierów - nie znam ich. miłego wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze jej w google grafika, ale kształt butelki ma typowy dla GR. w tej serii jest kolor biały i są 2 rozowe, jeden rozowy wada w brzoskwienie i nie bierz go, drugi to taki budyn. biały tez jest fajny. trzyma sie srednio, ale jest tani, szybko sie nim maluje bo daje tylko 1 warstwe i SH. 15 min i po robocie. ja sporo pływam wiec zaden lakier i tak nie bedzie mi sie trzymac cały tydzien. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugar cookie
najlepsze lakiery sa z OPI i Essie, ten drugi nawet bym powiedziala lepszy. Trzymaja sie nawet do tygodnia bez wiekszych problemow i bardzo szybko zasychaja. Ja pracuje fizycznie i spokojnie wytrzymuja wszystko :D Mam w swojej kolekcji 36 lakierow i robie sobie pazury srednio raz na tydzien w sobote :D zazwyczaj mam wszelkie odcienie czerwonego. Wczoraj zrobilam sobie kazdy paznokiec w innym kolorze....zaczawszy od kciuka czerwony, next taki ni to czerwony ni pomaranczowy, pozniej watermelon potem taki pudrowy zielony cos jak Tiffany i ostatni morelkowy, na koniec cos ala na kazdy zlote koncowki ( jak biale we frenchu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazuzizazuzaaaa
polecam OPI z calego serca , wlasnie jak masz baze pod lakier , to naprawde trzyma sie rewelacyjnie a w moim przypadku mam paznokcie w lepszej kondycji niz zanim zaczelam uzywac tej marki. Lakiery bardzo wydajne i dla mnie najlepsze jakich probowalam( szczegolnie przy dziecku , sprzataniu , myciu naczyn kilka razy dziennie ) rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazuzizazuzaaaa
kurde w OPI jest taka gama kolorow ze szok , ja na codzien uwielbiam Bubble bath , sliczny zdrowy , naturalny kolor. taki dziewczecy i swiezy .polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kolor beżowy z firmy Trind, pięknie wygląda, nie rzucając się jednocześnie w oczy a płytka paznokcia bardzo dobrze reaguje na lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dziewczyny lakier Miracle Gel od Sally Hansen. Idealny na lato. Naprawde mega lakiery z długa data utrzymywania sie na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam teraz na paznokciach hybrydę Makear 610 :) Jest idealna na lato. Trzyma mi już 4 tygodnie i nie mam żadnych odprysków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara29
Właśnie zastanawiam się nad nowym wyborem kolorków :) Chciałabym trochę zaszaleć i wpadły mi w oko te od Indigo.. Konkretnie chodzi o róże i ciemne błękity. Takie jak te stąd - https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-do-paznokci.html . Chciałabym sobie trochę poszaleć.. Co o tym myślicie? Sprawdzone? Wytrzymałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia_fikk
Obecnie mam jeszcze mani sylwestrowy - w tym roku było na spokojnie 569 z Makear i top no wipe:) Efekt mega fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili mam żele, czerwień i brokatowe srebro. Wcześniej miałam cieliste z brokatowym różem, a jeszcze wcześniej ciemny fiolet i srebro. Lubię różne. Teraz mam tak z 8 mm ponad opuszkę i nie przeszkadzają mi w niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynkaMala
Ponadczasowy kolor paznokci to czerwień w każdej postaci. Dodatkowo można urozmaicić ją różnymi wzorkami w zależności od upodobań. :) Bardzo popularnym kolorem jest również zielony. A mnie najbardziej odpowiada lakier tzw. kocie oko. Po prostu rewelka musicie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×