Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpkpgjtpgubgp

Guzek

Polecane posty

Gość Wpkpgjtpgubgp

Witam. Ostatnio miałam usuwanego guzka znad łuku brwiowego a dokładnie poniżej dolnej lini brwi . Lekarz który mi to wycinal stwierdził że to nie tłuszczak ani kaszak . Guzek był twardy i większy niż się wydawal . Może ktoś z was mi pomoze co to może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tutaj z fusów nie czyta aby określić Twój stan zdrowia ;) trzeba było zapytać lekarza, no ale skoro usunęli to dziadostwo, to czym się właściwie przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpkpgjtpgubgp
Pytałam i jedyną odpowiedź jaką dostałam to że niewie co to jest ale na pewno nie kaszak ani nie tłuszczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszedł do badania hist-pat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
Nie zamartwiaj się na zapas!. Lekarze tak postępują żeby mieć 100 procent pewności ,że wycięty , jak piszesz '' guzek'', nie jest tkanką patologiczną. Nie piszesz jak przebiega gojenie ?, to też ważne. Kończ ten rok z myślą, że to była TYLKO chwila strachu . Pozdrawiam Arion- bioenergoterapeuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpkpgjtpgubgp
Szwy miałam ściągnięte po tygodniu rana się zagoiła lecz na środku cięcia jest mama gulka troszkę większą od główki od szpilki mam nadzieje że to coś nie odrasta. Guzek został wysłany na badanie histopatologiczne po nowym roku mają być wyniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
Ja mam nadzieje ,ze to tylko jakiś zrost po cięciu i się rozpłynie po pewnym czasie. Dziękuje , ARION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpkpgjtpgubgp
Tez mam taka nadzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpkpgjtpgubgp
Dzięki za odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×