Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość młodaaa;3

Co robic?!

Polecane posty

Gość młodaaa;3

A wiec tak jest taki pewien chlopak, poznalismy sie w sumie przez NK, znaczy tak naprawde to sie nawet nie poznalismy, ja go podgladalam bo szukalam oewnej osoby, no i potem on mimwyslal zaproszenie, a ja napisalam czy sie znamy, a on ze nie ale mozemy, no i dal mi nr BBM(taki komunikator) . No i pisalismy, on byl taki slodki mowil mi ze sliczna jestem itd. potem sie poklucilismy szczerze nawet nie wiem o co ;/ usunelam go wtedy z Nk, Fb no i bbm... No i pare dni temu znowu go na nk podgladalam, bo usuwalam stare wiadomosci i nie pamietalam kto to... No i on mnie , i potem ja znowu go, i mi napisal ze kto ja ze go tak caly czas podgladam, to ja nie mowiac kto, poprostu napisalam ze co sie ludzi nie pamieta i ze kiedys pisalismy .... No i ten poteem aaa tak pamietam i sienpoklucilismu, a ja napisala, ze a bo ja pamietam.... Noo i on wtedy napisal co tam u mnie z tymi jg tekstami "sliczna":/ no to mu odp i pytalam co u ng, iii potem nr fona sie wymienilismy znowu bo tak latwiej pisac... I on napisal potem i znowu mowil ze piekna jestem itd, i ze musi do mnie kiedys wpasc mnie odwiedzic itd. No i potem rozmowa sie skaczyla bo nie bylo juz o czym pisac... I on juz sie 2 dzien nie odzywa ;(. A ja nie moge przestac o nim myslec bo to naprawde zaj**isty chlopaak ;(. I nie wiem czy napisac mam do niego pierwsza? Czy czekac az on sam napisze? Naprawde mu sie podobam? Czy tak tylk napisal? Zapomniec o nim? :/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×