Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apolini

Zapalenie pęcherza, krwawienie

Polecane posty

Gość Apolini

Od 5 dni przy oddawaniu moczu strasznie mnie piecze i szczypie, dodatkowo ból nie znika po oddaniu moczu, czasami zdarza się też swędzenie. W pierwszy dzień do tego wszystkiego leciała mi krew, co prawda nie było to specjalnie obfite krwawienie ale jednak było. Początkowo się tym przestraszyłam ale kolejne dni były już bez krwi, jednakże dzisiaj znowu zauważyłam krew.. Nie mogę iść do ginekologa bo niestety święta a teraz ten nowy rok , także do lekarza mogę wybrać się dopiero za parę dni, niestety. Kupiłam sobie urosept do tego przyjmuje witaminę c, robiłam nasiadówki z rumianku . Nie wiedzę jednak specjalnej poprawy. Zastanawiam się czy to zapalenie pęcherza, ale nie wiem czy podczas zapalania pęcherza pojawia się krew. Proszę pomóżcie i powiedzcie czym może to być spowodowane, i co to w ogóle jest. Jestem przerażona strasznie , nigdy się z czym takim jeszcze nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolizja inwazyjna
jutro rano zrób: badanie ogólne moczu mocz na posiew (na pewno dostaniesz antybiotyk, lepiej żeby był trafiony) kup sonie też urofuragin i tabletki z zurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie sprawa gina
tylko urologa, bo pęcherz i nerki zakażone. Póki co leć do apteki i kup Uro Furaginum i zażywaj według przepisu. Do tego może sok z żurawiny albo wodę z cytryną, bo ten kwasek wypłukuje bakterie. Krew jest z nerek. Jeśli to nie pomoże to do lekarza badanie moczu i pewnie antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie sprawa gina
a Urosept za słaby przy tak mocnym zakażeniu z krwią. Wic biegnij po to urofuraginum na pewno przyniesie ulgę ZA długo zwlekałaś z leczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
Możliwe ostre zapalenie pęcherza, dokup sobie urinal,usunie bakterie z dróg moczowych.Jeszcze jedna ewentualność,problemy z nerkami, np. uwalniający się kamień z nerki. Arion, pozdrawiam bioenergoterapeuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolini
A czy to może być właściwie spowodowane .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arion
Zapalne stany mogą byc następstwem nie wyleczonych infekcji, zaziębienia, a kamienie nerkowe -podłoże genetyczne lub odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie sprawa gina
mnie się kiedyś zdarzyło, kiedy przemoczyłam nogi i długo nie mogłam zmienić na suche skarpety i buty, raz, kiedy siedziałam na dworze na ławce kiedy było bardzo zimno. Miałaś osłabiony organizm i się przyplątało. Nie tobie pierwszej. Tyle, że trzeba szybko reagować dobrymi lekami, bo może się przenieść na nerki i wtedy dłuższa, bardzo bolesna "zabawa" z wyleczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
krwotoczne zapalenie pecherza. mialam kiedys. idz jak najszybciej do lekarza. ja mialam w nocy takie skurcze (podobne do porodowych) ze lezalam na podlodze, zwijalam sie z bolu i blagalam o pomoc.. wiec nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak??/
To może być zapalenie pęcherza. U mnie raz gdy za długo zwlekałam z wizytą u lekarza też pojawiła się krew w moczu. Na takie zapalenie najlepsza jest furagina. Na szczęscie od niedawna dostępny jest zamiennik furaginy który można kupić bez recepty!!! ( furagina jest na receptę). Ten lek to UROFURAGINUM i bez recepty kosztuje ok 18 zł, na receptę jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×