Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FoxyLady18

Jestem naprawdę piękną kobietą, zresztą ocencie sami

Polecane posty

Gość piekna i zadziorna:):)
ojj widac dziecko ze pusta jests bardzo nie zadziorna sucz byla a ja bylam zdjecia ci nie pokarze bo nie bede sie znizala do twojego poziomu :D zreszta mam topik otwarty o mojej figurze - ale nie napislaam go aby sie chwalic ale hce sie dowiedziec co dziewczyny mysla o swojej figurze i ile nas jest :) ... a ty dosc ze malolata zakochana w sobie to w dodatku tepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
każdy się chwali tym czym może,ty widac nie masz czym i nie próbuj wjeżdzac na ambicje bo mnie nie znasz,ja pytam tylko o wygląd,a jak masz coś w tej materii do powiedzenia to sie pokaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
heheh i chyba nie do konca jestes przekonana swoja uroda ze az tak sie unosisz =- przyjmij krytyke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
biedne dzieci:-( i znowu dwa dni stresu bo ładną dziewczyne zobaczyły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
ale po co jak kolwiek bym nie wygladala ty bedziesz chciala sie odgryzc i czy bede piekna czy nie ty i tak powiesz ze paskuda- tylko ze ja w przeciwiestwie co do ciebie sie tym nie przejme bo znam swoja wartosc i nie musze pytac o opinie innych :) po za yym dziekuje bogu ze ciebie nie znam - z twoich wypowiedzi widac ze jestes pusta, i nie umiesz przyjac krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
angie jestes ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętna
Jesteś przeciętna ,nie zwrocilabym na ciebie uwagi w tłumie , sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
własnie,ze nie,powiem ci obiektywnie,a do agnieee nie będe oceniała fotki która tu krąży od jakiegoś czasu i pewnie nie nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
Gość FoxyLady18
moge jedynie stwierdzić,że dziewczyna nie brzydka,jednak mi moze co najwyżej buty czyścić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite131
ja uwazam ze uroda tej dziewczyny jest średnia .. plus za duże oczy i brazowe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
wylacz ten krzyzyk i bedziewiecej fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::::
zwyczajna pindzia, taki wyploch maly, dupy nie urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
a,piękna i zadziorna jesteś niezła,faktycznie,ładna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
owszem napewno bys chciala abym ci czyscila - ale dalej uwazam ze jestem ladniejsza :) tak jak powiedzialam brzydka nie jestes ale pokaz normalne zdjecie nie widac twojej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
to było do agnieee jak już,napisałm ci ,ze jesteś ładna,może nie tak ładna jak ja,ale konkurencyjna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcil7
Końska twarz ;) Nie trawie takich laleczek jak ty... Jak uważasz że jesteś taka piękna po co dajesz te zdjęcia tutaj... ehh... Za naukę się dziecko weź a nie robisz z siebie pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
lubię dokuczać swoja urodą zazdrośnicom:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rt@
mina srajacego kota na pustyni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciętna
Piękna i zadziorna , może i jesteś atrakcyjna ale twoja twarz niestety za piękna nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
heheh foxy lady- widzisz polowa tutaj jest ladnych wiec nie ublizaj nikomu ze paszczury . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcil7
Dokuczać hah.. Szczerze ziębi mnie i grzeje jak ty wyglądasz chciałaś opinie to masz opinie dla mnie jestes brzydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
karolcia nie martw się,popracuj nad sobą i uwierz mi nawet z paszteta da się wyciągnąć jakies piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
przecietna- nie uwazam siebie za 8 cod swiata - ale brzydka nie jestem. dalam to zdjecie po to aby pokazac foxy ze jest wiele innych ladnych dzsiewczyn na forum i zeby nie ublizala i przyjela krytyke- ja moge albo sie komus podobac albo nie nie ma idealow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam pewien przypadek..
Powiem wam że nie od nas zależy jak bedziemy wygladać, znam jednak przypadek ładnej dziewczyny gdzie ublizała innym wyzywała od pasztetó, transów etc taka wieś z niej biła. Niestety wszystko powraca dostala jakiegoś porazenia nerwu twarzowego przy grypie i wyglada jak uposledzona- niedowład 1 cz twarzy miało minąć nie minelo dobrze wam radze nie plujcie jadem bo karma powraca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoxyLady18
dziewczyny,przepraszam was i cofam wszystko co złego o was powiedziałam,życzę wam wszystkiego dobrego w nowym roku,spełnienia marzeń i przedewszystkim podobania sie facetom w równym stopniu jak ja:-) pa kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i zadziorna:):)
ale dlatego mwie po co wyzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×