Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna13

czy nie uwazacie ze pulchniejsze dziewczyny sa ladniejsze od kosciotrupow

Polecane posty

czy nie uwazacie ze lepiej miec wiecej cialka niz byc koscista kobieta...? Bo ja tak uwazam nie chcialabym byc anorektyczka... wygladac jak kosciotrup na ktorym mozna przerabiac anatomie... wole byc taka jaka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
tobie już nic nie pomoże bo masz problemy z głowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W końcu ze mną jest ten Skarb
ja nie moge patrzec na wychudzone kobiety... mój M też zawsze szydzi gdy widzi wieszaki na diecie.. ale wyglad to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda30
Duże grube pulchne czy jak by je nie nazwać nigdy nie będzie ładne. 1000 razy bardziej wolałabym być chudzielcem niż grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdecydowanie ...........
zazdroszcze kościotrupom przede wszystkim maja wieksze powodzenie u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomylialm sie poprawie nie mowie o Mega pulchnych? ale tam gdzie jest za co zlapac? czy facet woli taka gdzie jest za co zlapac czy lubia kosciste kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda30
Mój mąż twierdzi że wszystkie powyżej L to grubasy i kijem by ich nawet nie dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jeszcze co masz na myśli pisząc pulchniejsze i kościotrup? Jaką masz wagę i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moim zdaniem dobra waga. Mam podobny wzrost i przy 47kg czułam się idealnie. Niestety to było 3 kg temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez dobrze czuje... nie umiem przytyc... kiedys bylam chudsza... teraz czuje sie bardzo dobrze...mezczyzni chyba wola za co chwycic niz kosciotrupa dziwie sie tym co maja kosciotrupow w lozku , poobijac sie...ja sama nie lubie mezczyzn kosciotrupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że temat jest bardziej o kobietach w rozmiarze L< Nie wiem, czym się przejmujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje sie...a kobiety powyzej L... kazdy ma inny gust ... tym facetom tez sie dziwie bo ani jej podniesc w sexe...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy ma 1,5 m
w kapeluszu, jak kobieta ma 1,8 m wzrostu to dziwne, żeby ważyła 50-60 kg i miała rozmiar "s" :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mam koleżankę, która ma prawie 1,8 i waży mniej ode mnie :-) Moim zdaniem wygląda dobrze. Co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsprawe
haha ;p czyli jak kobieta ma prawie 1,8 i nosi rozmiar s to już jest wieszakiem ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalo
no nie zawsze rozmiar l swiadczy o nadwadze czy otylosci drogie panie ja nosze rozmiar l wzrost 169 waga 66 i jestem w normie wiec z tym l to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
odpowiadając na pytanie z tematu: nie uważamy wiosenna - piękna ta Twoja rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsprawe
ufff. ;D cóż za pocieszenie Octavio. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy ma 1,5 m
Jasne, tylko jak kurdupel ma s j łaska około 1,8 m wzrostu to sie zastanówcie, czy to jest zawsze ok, jak przy tym rozmiarze często są za krótkie rękawy i nogawki jak dla wysokich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda30
To jesteś za gruba. Ja przy 1.68 wazylam 69kg w 9 miesiącu ciąży i czułam się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy ma 1,5 m
Poza tym, figura i waga to nie wszystko, liczy sie twarz i ogólne wrażenie. Życzę wszystkim udanego Sylwestra, bez względu na rozmiar i wzrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Wszstko zalezy od budowy a nie tylko od wzrostu i wagi ale dla mnie przy 160 cm waga 50 kg to jest dobra waga- szczupła osoba, a pulchniejsza to tak 60-65 kg przy tym wzroście. Powyżej to już nadwaga według BMI ale u niektórych nawet ta nadwaga wygląda całkiem dobrze, u innych tragicznie. Zalezy od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda30
Nie czarujmy się kobiet powyżej 1.70 jest mniej niż tych 1.60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każdy ma 1,5 m
A i sorry za kurdupla, jeśli kogoś urazilem, nic złego nie miałem na myśli, w koncu małe jest piękne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsprawe
ja mam koło 1,8 i s i zadnych problemów z rękawami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×