Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalala

Co kupujecie w carrefourze

Polecane posty

Hej przeprowadzilam sie i mam pod nosem carrefour wiec moze zaczne maja pycha bulki kajzerki te z makiem po ok60gr nektary za 3z groszami i kostki do kibla radical po 69 gr z koszyczkiem innych rzeczy nie probowalam. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinaa
a te kostki to smaczne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Ja też mam Carrefoura pod nosem i jeżeli pytasz o marki własne to zwracaj uwagę na kraj pochodzenia produktów. Np. rzeczy z logo Carrefoura robione na zachodzie i na zachodni rynek z napisami w języku francuskim i niderlandzkim (czyi robione na Francję i Beneluks), opatrzone jedynie naklejką z polskim tłumaczeniem są naprawdę super jakości, a są tańsze od wielu markowych odpowiedników. Poza tym linia Carrefour Bio, albo Carrefour Bio Agir (przeważnie wszytko robione na zachód + świetne ekologiczne składy) np. oliwa z oliwek, olej słonecznikowy w szklanych butelkach (do tego wychodzą taniej od markowych). Odradzam produkty z linii najtańszy produkt robione na polski rynek i najczęściej przez polskie podrzędne zakłady nie dbające zbytnio o produkt, bo są bardzo złej jakości (makarony, sosy, ryże, chemię gospodarczą, kosmetyki - rozcieńczone do granic możliwości i bardzo marne). Jeśli masz dzieci to polecam linie ubrań Carrefour Tex (nie jest to może mistrzostwo świata i Tescowe F&F są lepsze, ale te Carrefourowe też są wcale niezłe i z wielu jestem bardzo zadowolona. W ubiegłym roku wrzucili też okresowo tanie chusteczki Carrefour Discount, które były robione na zachodni rynek (brak polskich napisów) i naprawdę świetne, ale już ich nie ma. Poza rzeczami pakowanymi pozostałe produkty Carrefoura, czyli te tzw. świeże typu sery, pieczywo, wędliny, owoce i warzywa są takie jak w każdym markecie, czyli ok. Z pieczywa polecam ciabattę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Ale są pewnie inne produkty. Generalnie ja przyjmuję taką zasadę: jak wśród rzeczy, które mam na liście zakupów jest coś marki Carrefour z francuskimi i holenderskimi napisami i jest tańsze niż dobre markowe odpowiedniki (a najczęściej jest) to to biorę, bo na 100% będzie super, a jeśli nie ma takich rzeczy to wybieram znaną polską sprawdzoną markę. Nie lecę na najniższe ceny za wszelką cenę kosztem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Masz małe dzieci? jeśli tak, to całkiem niezłe są zielone chusteczki marki Carrefour robione przez czeski Ontex. Może nie są tak dobre jak te wycofane Discount, o których pisałam wyżej, ale też całkiem w porządku i nie pachną pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
A i jeszcze mi się przypomniało, że Carrefour sprzdaje dobre i bardzo tanie ciastka marki własnej. Niektóre są robione w Polsce a niektóre w Niemczech, ale są naprawdę ok i składy mają nie najgorsze. Np. pierniki korzenne (prod. niemiecki) smakują prawie tak samo jak te z Ikea Food i chyba są nawet tańsze, ale nie pamiętam już dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chusteczek jutro kupie i napisze co o nich sadze bo akurak koncza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Mieszkam pod Warszawą. U siebie mam Carrefour Express (czyli mniejszy supermarket z tej sieci), a w Warszawie hipermarkety Carrefour, które są w prawie każdej dużej galerii handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Więcej towaru zawsze będzie w hipermarketach, choć supermarkety też nie są najgorsze pod tym względem. Niedługo ma tez powstać niedaleko mnie Lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam na pustkach cisowskich i samochodem mam 5 min i mam tam obok targowisko fryzjera lidl biddronke i rosmana i dom towarowy i polomarketa jak wyjde z domu i zejde z gorki mam tesco i obi zoologiczny adidas i deichmann oraz sazna rzecz KFC a w druga strone to mam super sam i pawilony i to sa sklepy blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Szczęściara. :) Ja mam tylko Carrefoura i eLDe. Do Rossmanna mam kawał drogi, do Biedronki i zwykłych tradycyjnych samoobsługowych też. Za to jak wracam z pracy (pracuję w Wawie) to Rossmanny mam na każdym rogu, za to nie ma zbyt wielu dużych spożywczych, tylko albo małe, albo małe i drogie. Do hipermarketów to się musimy wybierać do galerii albo centrów handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tam w rosmanie u ciebie jest tak ze ogladasz jakis kosmetyk i tobie nagle ochroniaz patrzy jak na zlodzieja? U mnie nie ale w Gdansku tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Nie przejmuj się, tak jest w każdym Rossmannie w którym byłam. Po postu najwyraźniej mają problem z kradzieżami i zaostrzyli przepisy dot. bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrumka
ja w carrefourze kupuję najczęściej odzież, bo mają fajne promocje, oczywiście nie omijam również kosmetyków i produktów spożywczych, nie kupuję tylko w carrefourze elektroniki, promocyjną ofertę śledzę np. http://carrefour.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bchdsbchdsbhjc
niestety też mam ten market pod blokiem jakość do dupy a ceny wysokie nie wiem, jakim cudem ta sieć się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×