Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwoooooooo

CENA WAKACJI NAD MORZEM

Polecane posty

Gość Adriana Ryłko
My jeździmy do Kołobrzegu, a nocujemy w hotelu Maxymilian. Jest bardzo fajnie dostosowany do rodzin z dziećmi. Mają pyszne domowe jedzenie, wiele atrakcji dla najmłodszych i specjalne menu. Jest też spa i atrakcje w okolicy dla starszych. Bardzo lubimy tam przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda761
Najlepiej jechać do Jastrzębiej Góry. Tutaj http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/czerwcowe-sportowe-wakacje znajdziecie ciekawą ofertę. Super sprawa. Czerwcowe sportowe wakacje, to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, a szczególnie dla fanów sportu. Wakacje idą bowiem w parze z Mistrzostwami Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje zagranicą nie są takie tanie pisze to z własnego doświadczenia jak tu niektórzy piszą większośc tych wyjazdów tanich jest bez wyzywienia to trzeba sobie doliczyć kase plus kasa na atrakcje ,większośc wiezie ze sobą wyzywienie w postaci konserw i innych produktów zeby nie ponieśc takich kosztów,,chyba ze ktoś nic więcej nie potrzebuje oprócz wody i konserwy dziennnie to dla niego tanio ale biorąc ze sobą dzieciaki trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami lody atrakcje pamiątki ,wycieczki na miejscu też sa dodatkowo płatne no chyba ze ktos tylko lezy na plaży a dla mnie to nie urlop natomiast w Polsce można sobie zorganizować rodzinne wczasy i wcale nie drogo jedyne co nas kosztuje to kwatera ale sami decydujemy jaki standard chcemy i to też nie prawda ze ciągle leje wiadomo pogoda jest zmienna ale można pójśc na ryba zorganizować sobie wycieczke czy poszukać innych atrakcji w okolicy miejscowości w której przebywamy nasze może to dobry wypoczynek dla tych którzy lubią spokój a pogoda będzie nas zaskakiwać mamy zmiany klimatyczne i musimy się z tym liczyć to nie znaczy ze ciągle tylko pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dokonaliśmy rezerwacji na przełom lipca i sierpnia w ośrodku Imperiall w Sianożętach. Tym razem zarezerwowaliśmy cały domek letniskowy, bo wybieramy się całą rodzinką z synem, synową i wnuczkami. Obiekt leży tuż przy plaży i oferuje szczególnie najmłodszym dzieciom bardzo dużo atrakcji. Ofertę znaleźliśmy na stronie pod adresem www.imperiall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać się do trójmiasta. Ja co roku wynajmuje domek w Gdyni, gdzie jest przepiękna plaża, a dodatkowo świetna firma Sunsail oferuje wynajem jachtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł z tym jachtem. Ze znajomymi poszukujemy odskoczni, więc zakręcimy się na pewno bliżej tematu firmy Sunsail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można za nieduże pieniądze spędzić cały dzień w Aquaparku Reda. Dobry dojazd, dobra infrastruktura, organizacja, w szatniach czy natryskach jest czysto, podobnie jak zresztą w samych basenach czy zjeżdżalniach. Dobre zabezpieczenie ze strony ratowników, mają oko zwłaszcza na maluchów, raz byłam świadkiem jak jednemu młodemu pływakowi pomagano i wyglądało to wszystko bardzo sprawnie i fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz byłem w Redzie w Aquaparku i wspomnienia mam na plus. Rekiny rzeczywiście są dość duże i można je obejrzeć z bardzo bliskiej perspektywy. Z jednej strony jest trochę delikatnego strachu, ale z drugiej człowiek jest pod wrażeniem jak na swój sposób piękne są te zwierzęta. Ogólnie miejsce polecam tak czy owak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plus oceniam wypad do Aquapark Reda. Powiem szczerze, że nie miałem większych oczekiwań, raczej myślałem że to kolejny jeden z wielu parków wodnych, ale jednak nudy nie było. Akurat tutaj zadbali żeby osoba w każdym wieku znalazła coś dla siebie. Fajnie zrobiona food strefa, zjeżdżalnie o różnej długości i nachyleniu, w tym świetna rodzinna gdzie mogliśmy we trójkę z żoną i synkiem swobodnie pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych parkach wodnych się było i najbardziej podobał mi się Aquapark Reda. Dużo miejsca, świetne zjeżdżalnie w ogóle nie od porównania z innymi jakie są w Polsce. Rekiny bardzo efektowne, ale tak naprawdę same zjeżdżalnie już wyróżniają ten park – długie, idealnie wyprofilowane, z podświetleniem. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną lubimy wyjść choćby raz w miesiącu na kolację do Panoramy w Zieleniaku przy Wałów Piastowskich, lokalsi na pewno kojarzą miejsce. Jedzenie podają zawsze dobrze zrobione, jeszcze nam się nie zdarzyło żebyśmy musieli cokolwiek u nich reklamować obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasol_parasol
jak wakacje, to na cenę nie warto zwracać aż takiej uwagi - warto zaszaleć. ja np. dzięki kredytom-chwilówkom byłam na Dominikanie :D Spłacam szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie chcesz na ten wyjazd wydawać dużo pieniędzy, to polecam wybranie się do Wejherowa! Jest ona około 25 km od morza, a ceny są bardzo konkurencyjne :) Znajdziesz tam cały szereg atrakcji ( tu coś więcej na ten temat: http://turystyka.wejherowo.pl/ ) i poczujesz prawdziwie kaszubski klimat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie mogę polecić w Łebie nowe domki o wysokim standardzie ośrodek nazywa sie Albatros 200m do morza i 300m do centrum Łeby posiadają nawet duze domki z dwiema łazienkami; www.leba-domki.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena wakacji nad morzem zależy od morza nad które jedziesz, mi się marzy Brazylia, Copacabana https://r.pl/brazylia takie rzeczy, nie wiem czy w tym roku zdążę nazbierać na taki urlopik ale w przyszłym to już na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo zależy od miejscowości i standardu. Jeśli cenisz sobie wygodę ale nie lubisz przepłacać to mogę polecić Ci ośrodek www.balticinn.pl w Pogorzelicy. Bardzo fajne miejsce na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny oczywiście są zróżnicowane, wiele osób powie, ze koszty są podobne do kosztów wyjazdu zagranicznego, ale ja bym nigdy nie zrezygnowała z wyjazdu do hotelu w Karwii http://willazlota.pl/. To moje ulubione miejsce na pobrzeżu i naprawdę jeżdżę tam już od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zastanawiamy nad zarezerwowaniem domku , znalazłam oferte nowych domków we wsi Wicie, nad polskim morzem, niedaleko malowniczego jeziora. Podoba mi się, tym bardziej, że jest fajny plac zabaw, duże domki http://wakacjewicie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaWarszawa

Ja mogę polecić wynajem apartamentów z Apartinfo. W Apartinfo znajdziemy  bardzo fajne kwatery o wysokim standardzie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Władysławowie, Jastrzębiej Górze w Helu, Juracie i Jastarni.  Jestem zdania, że Apartinfo ma najlepsze oferty na apartamenty nad morzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid66

Na stroine gryfpobierowo.pl masz info o ośrodku w Pobierowie gdzie my byliśmy we wrześniu żeby trochę poświętować naszą rocznicę z narzeczoną i było bardzo sympatycznie. Intymnie, przyjemnie, sauna, jacuzzi, na plażę minuta. Obsługa bardzo pomocna ale też taka której „nie czuć”.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×