Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natasha18

potrzebuje odpowiedzi od kobiety

Polecane posty

Piszę na tym forum,bo tutaj wiele kobiet jest. Potrzebuje wlaśnie rady kobiety. Wczoraj oświadczył mi się chłopak, mam 18 lat on 20 jestesmy ze sobą 3 lata, przyjęłam jestem szczęśliwa ale z drugiej strony płakać mi się chcę bo nie ma mojej mamy,nie wiem czy była by zadowolona nie wiem co by powiedziała,.Może jakaś matka mi powie co matka myśli jak córce się oswiadcza chłopak i za chwilę zniknie z domu. Bo nie wiem nawet czy mama by go lubiła choć chyba tak bo tata go lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli go kochasz, to ani zdanie mamy ani taty nie może mieć wpływu na Twoją decyzję. Mama pewnie by powiedziała, że jesteś za młoda na małżeństwo i martwiłaby się, czy chłopak zapewni Ci byt, czy jest odpowiedzialny, czy będzie o Ciebie dbał. Ale Ty sama wiesz najlepiej, czy chłopak jest na tyle dojrzały, że sprawdzi się w roli męża.Teraz jest dużo takich maminsynków, którzy sami potrzebują opieki. Na takich uważaj, bo prawdziwy mężczyzna powinien przede wszystkim troszczyć się o kobietę, a zapomnieć o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablablablanie
Najpierw zadbaj o swoją przyszłość. Pracuj, zarabiaj na siebie, żebyś nie musiała być na utrzymaniu faceta. Co do wyprowadzki z domu to jest to naturalne. Ja mam córkę w wieku 18 lat, ale przed nią jeszcze matura i 5 lat studiów, także daleko do wyprowadzki. Ma faceta, z którym zamierza mieszkać studiując i ja i mąż nie mamy nic przeciwko. Sami tak zaczynaliśmy. Powodzenia. Myśl o sobie i swojej przyszłości. Mama na pewno by Cię wspierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Znowu zalozylas temat? Najpierw zapewnij sobie jakis byt, bo facet nie koniecznie bedzie potrafil to zrobic. Wyksztalc sie, pozniej zacznij myslec. Do tego czasu, napewno wiele sie zmieni. Poprzez to, ze jestes mloda, Twoj facet podejrzewam, ze tez zmieni sie na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×