Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kromka chleba ze smalcem

Potrzebne pomysły....

Polecane posty

Gość kromka chleba ze smalcem

Hej dziewczyny, szukam pomyslow na aranzacje salonu, chodzi mi szczegolnie o kolory, szukam ciekawych polaczen, ogolnie inspiracji. Wiec sciany sa kremowe to narazie, w sumie stanowia kanwe do kazdego koloru, rolety tez sa kremowe tak jak i wykladzina, no wlasnie za kremowo, ogolnie caly dom jest z gory do dolu pomalowany na kremowo. Narazie chce zrobic salon zeby byl przytulny i ciekawy, reszta zajme sie pozniej jak juz uporam sie z sortowaniem rzeczy po przeprowadzce. A wiec oprocz tego wszystkiego kremowego mam kanape w kolorze brazowym i misz-masz meblowy caly do wymiany ale to z czasem, myslalam o fiolecie ale co z brazaowa kanapa, czy to nie bedzie sie gryzlo. Pomozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw tak
Ja bym się trzymała dalej brązu i pomyślała o dodatkach w turkusie lub czerwieni. Moje ulubione połączenie to czerwień, czerń i jasny krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
hm, czerwien, moze... gdyby kanapa byla czarna to byloby mi latwiej, moze turkus, ale nie wiem czy nie jest juz troche "przeszly"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Trzymaj się stonowanych kolorów: http://www.borndirect.com/blog/wp-content/uploads/2011/05/IMG_6072.jpg.pagespeed.ce_.8JxDa53RfB.jpg Jak nawrzucasz żywych i krzykliwych kolorów to zaraz ci się opatrzą i co później zrobisz np. z taką fioletową kanapą za którą zapłaciłaś kupę pieniędzy? Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
tzn kanapa zostaje, meble chce kupic jakies ktore beda tworzyly komplet, bedzie to komoda, stolik pod telewizor, regal na ksiazki, stol z krzeslami no i stolik kawowy (jesli oducze psa machania ogonem, bo wszystko mi nim zwala). Chce sie pobawic dodatkami zeby salon mial klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
w moim salonie dominuje też krem a dodatkowy kolor to bardzo ciemny rudy+pastelowa zieleń ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
a patrzyłaś na ofertę marmexu? niedrogie, całkiem ładne meble mają. próbki kolorystyczne możesz zamówić zupełnie za friko żeby wszystko dopasować, ciekawie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
kelman ma masę zdjęć z aranżacjami ich meblami, możesz zajrzeć choćby po inspirację. z ławą na kawę jest ten problem, że dziecko lub pies ma wszystko na wyciągnięcie "ręki", może jakaś ława z regulowaną wysokoscią..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×