Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Ależ nic mi sie nie chce robić w pracy ...

Polecane posty

trochę rzeczy czeka do zrobienia, ale mam takiego lenia, że jejku.... ciepło mam, muzyczka gra, herbatka paruje... jak tu się do roboty zabrać.... od czego zacząc, żeby się jakoś włożyć... ale lenia mam.... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharon2222
Zazdroszcze posiadania pracy. ja 2 lata po studiach i powoli depresja z powodu bezrobocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bez pracy to nie jest fajnie... sama ponad pół roku jej szukałam, to wiem, czym to pachnie 1 a ja już trochę robię... dzwonię, ale albo nikt nie odbiera, albo zajęte.. sprawdziłam dokumenty ... herbatę wypiłam.... może okno otworzę, to rześko będzie i się rozruszam... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od siebie napisze, że....
ale kogo to obchodzi stara pudernico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ciebie, skoro wlazałaś, przeczytałas i nawet skomentowalaś 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghhbnmfdf
a dopiero wczoraj pisałaś chyba na gotowanie, dom ogród, że ciszysz się, że wracasz do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikutek
To stara pudernica która ma 40 lat i wszystkich krytykuje. Ewka powiedz bo ty jesteś na tyle dojżała że powinnas pamiętać. Kto wygrał Sopot w 75?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ile mam lat, nie musisz mi tego pisać za każdym razem a mam 42, więc masz nieaktualne dane i jeszcze - zajrzyj do słownika ortograficznego, na literkę d to zaraz po c ;} 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, logika porażająca... pusta siedzi w fajnej robocie a superinteligentny zapierdala w rowie... no patrz ty, bidoku... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadeqw
Ewa 33 jestes stara glupia zasliniona idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifagfeg
ma gust z epoki PRL. Ta różowa kiecka to szczyt bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djsjaaa
Ale z was zazdrosne śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyytytytyuy
zgadzam się z hjuhki96, i jeszcze taka stara krowa wie jakie ejst bezrobocie a jak sie chwali pracą, a jak sie cieszyla, ze do 67 będą kobiety pracowac bo jej to dobrze bo i tak siedzi na dupie. tak bym chciala, zeby cie w koncu wywalili z tej roboty, zeby ktos dodniosl na ciebie czym sie zajmujesz w godzinach pracy, a ludzie wiedzą dobrze gdzie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki ewy 33
Twój szef jest niezłym frajerem i jeleniem jeśli zatrudnia takiego nieroba i mu płaci za siedzenie na kafe i pierdzenie w stołek. I jeszcze narzeka że jej się nic nie chce. Twoja postawa to jest zwykłe złodziejstwo i żerowanie na nieświadomym niczego chlebodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
Tak twoja postwa świadczy o twoim nierubstwie. Ile jest młodych ludzi bez pracy a ty nic sobie nie robisz tylko siedzisz na kafe i pierdolisz jak ci się nie chce. Nie masz wstydu kobieto. Masz 42 lata a zachowujesz się jak nastolatka. Nic dziwnego, że jestes rozwódką. Ktoś płaci ciężką kasę za ciebie leniu twój zus, pensję a ty p... na kafe. Jesteś zwykłą złodziejką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmieszek mial być, ale wycina kafe... wprawiacie mnie w dobry humor :] 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyytytytyuy
ciekawe jaki humor bedziesz miala jak szef dowie sie co robisz w godzinach pracy... a ludzie wiedzą gdzie pracujesz, jak sie nazywasz, ewo CZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady z tą ciężka kasą co prawda, narzekac nie mogę, ale żeby zaraz cięzka kasa? poza tym... jak byłam młoda, to tez pracy nie miałam, więc nie rozumiem, o co te żale tzn. rozumiem, że typowa polska zazdrośc o wszystko, no, ale bez przesady... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki ewy 33
żenująca jesteś. Stara baba a umysł ma nastoletniej gówniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się z urlopu wypykałam, to muszę oszczędzać... jeszcze pół godzinki i do domciu... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze 2 tygodnie zostały. Dopiero wykorzystałam prawie niewykorzystany urlop za zeszły rok (miałam dużo nadgodzin). Zresztą i tak planuję zmienić pracę... :D Ale lenia mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie za zeszły. Jeszcze za 2011 :D (W razie gdyby mnie ktoś planował oświecić, że powinnam go wykorzystać do 03.2012, informuję, że taka była umowa z szefem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×