Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzzi1234

wyznanie milosci koledze

Polecane posty

Gość izzzi1234
nie wiem cyz mamusi, tak wlasnie powiedyial. pocholere_. a tak w ogole to cos mi sie pryestawilo w klawiaturye. cos chzba nacisnelam. jak to ymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Kleszcza
shift+ctrl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem . mi to mężatki kojarzą sie z laskami z b. dużym przebiegiem .... takie rozruchane nie koniecznie musza byc po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
czyli generalnie nie powinnam tego robic z tego co widze. albo mnie wysmieje albo przeleci i wysmieje. dobrze, ze jestescie szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
czyli raczej nie powinnam tego robic, z tego co piszecie to albo mnie wysmieje albo przeleci a pozniej wysmieje. dzieki za szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
fajnie, fajnie. wiesz jakos nie mam zdjec wlasnej piz3dy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Nie wiem jakie sąmiędzy wami relacje, ale mozesz mu powiedzieć, że jak chwilę poczeka, to się nim zaopiekujesz. Zdecydowanie nie wyznawaj miłości, bo chłopak tylko się speszy i wycofa. No i zdecydowanie ureguluj stosunki z obecnym mężem. Bo z rozwódką można jeszcze żyć, z cudzą mężatką nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
jeszcze nie oszalam zeby sie chwalic kroczem na necie. proponuje redtuba :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jak wyznasz ze go kochasz to bedzie mial cie w garsci . jak chcez zeby cos z teog wyszlo to musi zaczac zabiegac o twoja miłosc , starac sie a nie miec podane na tacy . bo uzna cie za łatwa suke . tyle ze w pierwszej kolejnosci muszisz uregulowac sprawy ze swoim obecnym meżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
ja wiem czy to taki chlopak. po 40stce leciutko jest :) ale myslisz, ze moge dzialac? cos sugerowac, nie wiem, przytulic sie, dotknac mimochodem? on mnie kiedys przytulil i pocalowal we wlosy. zyje tym wspomnieniem, nic lepszegfo mnie nie spotkalo juz dlugi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli gosc bowiniem miec cos w baniaku. smialo powiedz mu jak sprawy stoja i załatw sprawe z mezem. myslisz ze mąż bedzie sprawiał problemy przy rozwodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Jak jest po 40ce i samotny, to przygotuj sięna to, że seks z nim nie będzie łatwy. On jest na pewno przyzwyczajony do marszczenia freda, a to źle wpływa na relacje z kobietami w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh niezle ... jak to rozumiec z tym marszczemim freda. tzn bedzie wolał sie trzepac niz walic ciepłe miecho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ze nie bedzie umiał w kobiecie dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
co do meza to nie chce slyszec o rozstaniu, twierdzi, ze mnie kocha. szkoda, ze zyjemy jak para kumpli a nie malzenstwo. seks jest bez sensu, wypinam po prostu tylek, nie calowalismy sie jak kochankowie chyba ze 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr_Hoffman 666999@tlen.pl'; nie no nie wydaje mi sie ze cos takiego jest mozliwe . xxx ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
ale co ma byc nie tak z tym seksem? jakos sobie nie umiem wyobrazic co moze byc nie tak, poza tym, ze ze stresu moze mu nie stanac czy moze dojsc przedwczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzi1234
nasz zwiazek to popiol. tego sie juz nie podpali na nowo... za duzo sobie krzywdy zrobilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzzi1234 ale co ma byc nie tak z tym seksem? jakos sobie nie umiem wyobrazic co moze byc nie tak, poza tym, ze ze stresu moze mu nie stanac czy moze dojsc przedwczesnie? xxx pow ielu takach zabawy samego ze sobą Twoja cipka moze sie okazać za mało atrakcyjna dla jego ptaka:classic_cool: i przy normalnym stosunku nie bedzie mógł skonczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×