Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna z mrzeżyna

kuweta dla kota

Polecane posty

Gość grażyna z mrzeżyna

Właśnie oglądam na allegro kuwety i nie wiem, czym się kierować wybierając...:O Większość jest podobna do...transportera dla kota...:D Czy taką kuwetę się odkrywa, czy kot wchodzi do takiej przykrytej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulagulaaaaaaa
mój wchodzi bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasofija
Koty też mają wstydliwą kupę i wolą jak kuweta jest przykryta:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvcfdfdd
ja mam odkryta kup jak najwieksza kot lubi przestrzeń i rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot wchodzi do nakrytej, bo cały jej pic polega na tym, że w dachu jest filtr zapachów zwykle i jak kot grzebie w żwirku, to nie rozsypuje go na podłogę aczkolwiek nie wszystkie koty od razu chcą do takiej kuwety krytej wchodzić, dlatego najpierw wyjmuje się drzwiczki, albo nawet zdejmuje całą pokrywę, a jak kopt się przyzwyczai, to dopiero montuje się calość a kupując kuwetę patrz na jej rozmiary głównie, bo zwykle kuwety są małe za małe musisz brać pod uwagę docelową wielkość kota i ew. ilość kotów ;) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooooooooociarka
moj kot ma kuwete tzw. przeplywowa i jest dobra.Zero piaskow, zwirkow itp.lapy ma suche jak sika bo wszystko splywa na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi sobie sam
u nas ten badziew się nie sprawdził. Kot wchodzi do środka przez takie drzwiczki ruchome - tyle, że jak zakopuje to łapą szarpał też za te drzwiczki - w nocy zajebisty hałas :) a bez drzwiczek to to wogóle traci sens... tylko kłopot bo trzeba podnosić do każdego sprzątania. Lepije kupić tani pojemnik za 10 zł a zainwestować kasę w lepszy żwirek. Jak korzystam z cat;s best gold i mimo, że opakowanie jest drogie to jest bardzo ekonomiczny :) Mam 3 koty wiec jak masz jeszcze jakies pytania to smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kryta. Ma ruchome drzwiczki oraz filtr, więc zapachy nie wydostają się na zewnątrz. I jeszcze jedno - przy odkrytej kuwecie mój kot w ferworze zakopywania odchodów wywalał połowę żwirku ( a czasami nie tylko żwirku) na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja mam kuwetę ogromną to było pierwotnie pudełko na zabawki - kontener wycięłam w krótszym boku wejście i jak kot wlezie, to go z boku nie widać, mimo, że pudło nie ma pokrywy no, ale ja własnie też mam 3 koty i musze mieć duża kuwetę 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zwykłą
dużą kuwetę fotograficzną która idealnie spełnia swoje zadanie jako wychodek dla kota ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
a ja wlasnie powiedzialabym ze tylko otwarta :) jeszcze zalezy na czym Ci bardziej zalezy - na wlasnej wygodzie czy na tym zeby kotu bylo dobrze. dla Ciebie lepsza bedzie zamknieta kuweta - zwirek sie nie wysypuje dla kota - otwarta. a zwirek rozsypany to nie problem, zawsze mozna zamiesc raz dziennie czy odkurzyc, nie ma go znowu tak duzo. a kotu wygodniej jest w otwartej. zreszta sama pomysl - wolisz korzystac ze swojej lazienki czy z toytoya? przede wszystkim patrz na rozmiar - kuweta musi byc duza, zeby kot mogl sie w niej spokojnie pokrecic, pokopac, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
ja miałam krytą z filtrem, ale moja kocia zaraza non stop wyciągała filtr bo tak się fajnie o pazurki zaczepiał i trzeba było z niego zrezygnować ehh ta Zośka moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi sobie sam
hehe coś jest w tym porównaniu do toytoya :) fakt, że koty nie luią tak robić publicznie :) ale u nas kuweta stoi w kibelku i generalnie jest tam intymnie. Chyba, że ktoś nagle zaplali światło i wtargnie niespodziewanie do srodka, wtedy moje koty obrażone wychodzą, bo nie lubią towarzystwa w tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa mama ...
Ja mam taką tylko, że zieloną: http://www.ceneo.pl/17242451 Zdjęłam drzwiczki bo są niepotrzebne. Kot nie miał problemów z zaakceptowaniem kuwety. Kryta musi być, żeby kocisko nie rozwalało żwirku dookoła. Pomyśl też o macie przed kuwetę, żeby łapki sobie wytrzepał. Kupsko kota wali niemiłosiernie, więc zaletą krytej jest filtr, żeby minimalizować swąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kotu wygodniej jest w otwartej." A skąd wiesz, że wygodniej? Moja zamknięta jest też duża, kot spokojnie sie tam mieści. Może to i moja wygoda, bo żwirek trzeba było zamiatać po każdym załatwieniu się kota. O zapachach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nie o to mi chodzilo z toytoyem :) chodzilo o to ze w swojej lazience masz "odkryta przestrzen" :P tzn siedzisz na kiblu i wokol masz duzo miejsca a nie zamknieta w puszce jak w toytoyu :P kot tez woli odkryta kuwete, gdzie moze sobie normalnie wejsc, a nie sciskac sie w zamknietej. a jesli chodzi o publiczne zalatwianie potrzeb - odkryta kuwete wystarczy postawic w jakims spokojnym miescu, w lazience wlasnie np. :) ja mam taki nieuzywany pokoj-skladzik, gdzie w zasadzie koty maja swoj pokoj bo rzadko tam wchodzimy :P i tam z boku pod sciana stoi kuweta, koty maja spokoj i wygode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
skad wiem? znam sie na kotach :) no wlasnie, czyli kupilas taka kuwete dla wlasnej wygody. dla mnie odkryta to nie problem - odkurzam w domu co 2 dni. wiec zwirku duzo nie lezy, a nawet jesli sie zdarzy to biore miotelke, minuta i jest ok. a co do zapaszkow :P ja jak moje zrobia kupe to od razu ja wybieram wiec nic mi nie smierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuwetka dla kotka to podstawa. Ja swoją kupilam w http://lecznica.pila.pl/sklep/ - mam 2 kotki, ale nauczyły się korzystać na szczęście z jednej. Trochę to trwało czasu, ale udało sie pogodzić moje koteńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu się stosuje jeszcze taki Cat Odor Eliminator od Vetexpert jak jakieś zapachy się utrzymują, to też się przydaje przy kotach, bo wiadomo, różnie to bywa, a ten preparat jest o tyle fajny że nie zasłania zapachów ale je eliminuje całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelung
Kot się zesrał do kuwety i obok też , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o wybór kuwety to polecam  sprawdzić ofertę sklepu 3kocieprzygody pl u których akurat mi udało się znaleźć wersję Trixie Kuweta Primo XXL, która bardzo dobrze mi służy i co najważniejsze też nasza kotka bardzo się do niej przyzwyczaiła, także w końcu nie sika już wszędzie gdzie popadnie w naszym domu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×