Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bianka224235554655555555

chodzenie nago i erekcja

Polecane posty

Gość gość
Baby miały i mają lepiej. Też na komisji musiałem defilować nago przed babami, które bacznie obserwowały każdy mój ****** o zasłanianiu się nie było mowy, bo potrafiły zrobić taki obciach, że głowa boli w stylu nie zasłaniaj klejnotów, bo będziemy musiały dokładniej sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Po takich tekstach na pełny regulator nikt nie zasłaniał się, bo bał się obciachu. O stawaniu małego nie było mowy, bo każdy ze stresu przygryzał tylko wargi i grzecznie odpowiadał na pytania. Osoba która pisze że trzeba być męszczyzną i nie mazgaić się podczas defilowania nago przed babami jest dla mnie chorym człowiekiem albo przemawia przez niego ekshibicjonizm bo raczej to nie jest normalne. Defilowanie nago przed paniami zaczynało się już w szkole podstawowej na bilansach i na szczęście kończyło w wojsku, ale to były dawne czasy i teraz raczej już tak nie ma. Na bilansie też musiałem rozebrać się do naga przed dwiema praktykantkami, które przyjechały do szkoły na te z****** badania a chichrały się pod głupimi pozorami prosząc kolejnego delikwenta do sali. Później po tym wszystkim tak sobie myślałem, że owe panie miały niezłe kino za darmo pod pozorem badania i nawet nie chce wiedzieć, jakie były komentarze miedzy nimi jak nikt nie słyszał. Tekst pamiętam do dzisiaj pewnie już czytałeś na kartce, którą wcześniej dostałeś taki podpunkt jak owłosienie łonowe, więc proszę ściągnij koszulkę i spodenki i nie masz się, czego wstydzić. Jedyny plus, jaki tam był to, że nikt inny z rówieśników nie widział mnie nago ani ja nie widziałem innych tak jak to było na komisji wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem przyjemność służyć ojczyźnie w roku 72 ubiegłego wieku. Komisja przez którą przeszedłem wyglądała tak: na salę do badań wchodziło się całkiem na golasa. Rozbieraliśmy sie w małej salce w kilkunastu chłopa po czym pielęgniarka wywoływała po 5 moze siedmiu na salę. Co tu mówić wstyd był. Na początk kazdy zasłanial klejnoty, jednak cały czas sie nie dało (ważenia mierzenie itp.). Na sali prócz konowałów w komisji sekretarka z urzędu i pielęgniarka. Gapiły sie mętnym wzrokiem, założę sie że miały kisiel w gaciach, wtedy to musiało byc dla nich niezłe przezycie, dla nas zresztą też. Na koniec rozmowa przed stołem komisji z dyndającym interesem - straszne poniżenie. Potem juz w wojsku takie sytuacje zdarzały się nie tylko przy wcieleniu. Przechodziliśmy reguarne badania co jakiś czas mniej więcej w podobych warunkach zawsze w obecności żeńskiego personelu medycznego. No niestety wtedy to g****o ich obchodziła intymność itp. myśle nawet że stawanie na golasa miało celowo złamać psychikę rekruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylem na komisji w 1998 i jakos 'szopki' nie bylo. Poza tym juz wtedy nikt by mnie nigdy nie zmusil do sciagania gaci przed kims - zreszta mam taka posture, ze rzadko kto w zyciu ze mna dystkutowal. Dzisiaj z zona jestesmy zapalonymi naturystami i w wakacje widujemy tysiace golych kobiet/facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milenka 12 Na przełomie Gomułka - Gierek trzykrotnie byłam na komisjach wojskowych. Komisje wtedy odbywały się zupełnie nago. Młodzieńcy, którzy dostali wezwanie, musieli rozebrać się do naga i wejść na salę. Moja praca polegała na weryfikacji danych poborowego. Prawie nigdy nic się nie zgadzało, pomylone nazwiska , adresy itp. Taki delikwent musiał stanąć przed moim biurkiem kompletnie nagi i czekać aż znajdę jakieś dokumenty. Nietrudno zauważyć, że to była okazja do dokładnego przyjrzenia się mu. Większość była bardzo zawstydzona, ale dzielnie trzymali ręce wzdłuż ciała , nie zakrywali się. Nikt nigdy nie protestował, ani poborowi ani członkowie komisji. Powiem więcej, bardzo dobrze pamiętam jak jeden z członków przyszedł rano razem ze swoją córką, z wyglądu jeszcze licealistką, i ta młoda dama próbowała namówić ojca, żeby pozwolił jej popatrzeć na gołych chłopaków. Ten facet nie chciał się zgodzić, ale szef komisji na początek śmiał się, a po chwili pozwolił jej zarzucić na ramiona czyjś mundur i wejść na salę. Miała mi pomagać w odnajdowaniu dokumentów, ale cały czas oglądała nagich chłopaków i do niczego się nie przydała. Jej rozanielony wzrok mówił wiele... Inne członkinie komisji, wchodziły na salę kiedy chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQMAN tabletki mega skuteczne.Po trzech miesiącach stosowania znacznie wydłuża sie czas stosunku.Mój facet nie kończy już po 10 minutach teraz możemy kochać się naprawdę długo.Żaden wstyd je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doswiadczony stach Tak bylo wtedy i jest teraz. Baby ida na medycyne, aby mialy okazje \"bawic sie\" golymi chlopami. Ja stawalem trzy razy przed komisja, zwykla i lotnicza, w roznych miastach wojewodzkich w latach 60tych i 70tych. Pracowalem tez w Pogotowiu Ratunkowym, gdzie pielegniarki szalaly za lekarzem, ktory dobieral delegacje na Komisje. Kazda chciala brac w tym udzial - szczyt marzen kazdej dziewczyny! Molde, zdrowe chlopaki, ktorzy musieli wykonywac kazde polecenie. Polecenia, oczywiscie, byly dowolne i wyluzdane. Dlatego wygladalo to inaczej w kazdej Komisji. Nie bylo regul. Bieganie nago i przerozna \"gimnastyka\" byla nagminna. Dla mojej kolezanki-lekarki udzial w Komisji byl celem calych jej studiow. A dzisiaj - czy ktos sie jeszcze dziwi dlaczego caly personel medyczny i tzw. interrogacyjny w wiezieniach to glownie dziewczyny? W Abu Ghraib zabawy bylo bez liku. Marzenia lasek spelnione! Tymczasem, mlodzi chlopcy nie maja takiej szansy praktykowania na mlodych dziewczynach. Nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mario_27 (10.05.2010.11 00:35): Po liceum nie studiowałem i przeprowadziłem się pod Suwałki.Tam na komisji stawałem 2 razy.I to dla większości był prawdziwy szok.Jakos w tamtych okolicach zwyczajem chyba było stresowanie poborowych.Cała komisji na jednej wielkiej sali w czymś w rodzaju remizy.Rozebrać sie trzeba było do naga.Przy czym pierwsi wywołani do rozebrania się słyszeli od razu donośny głos starej grubej piguły "Rozbieramy się jak Bozia stworzyła i tylko panowie homoseksualiści mogą sobie klejnoty zasłonić rączką jak się wstydza".W każdym razie jakoś tak to brzmiało.No i cóż po takich słował czy ktoś pomyślał o wyjściu w majtkach czy zasłanianiu się rekami.Co by koledzy pomyśleli.Całość trwała tak długo jakby celowo się nad nami znęcali.Po zważeniu ,sprawdzeniu wzroku itp.podchodziło sie do lekarza i on oglądał przyrodzenie ,odsuwał napletek,sprawdzał czy oba jądra są na miejscu.Potem trzeba było się odwrócic i pochylić. Wszystko w obecności razem około 40 ludzi w tym jakiejś urzędniczki i tej grubej piguły.Chłopcy zawstydzeni paradując nago wpatrzeni w podłogę jak padało jakieś pytanie zapominali z przejęcia i wstydu języka w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na komisjach wojskowych dziewczyny, kobiety, Badają nagich mężczyzn, to prawda niestety. Poznają tam intymne części mężczyzn ciała, A to każda dziewczyna zawsze robić chciała. Choć dobra z anatomii to dla kobiet lekcja, To rzadko tam wystąpi zjawisko - erekcja. No bo chociaż kobiety tak erekcję lubią, Przymus i niewolnictwo tę erekcję gubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej Barbary z WKU- nie rób z siebie takiej świętej bo po pierwsze to nie wierzę że na komisji jej uczestnicy nie mieli nic do powiedzenia a po drugie to widziałaś głupia babo że się chłopak wstydzi to trzeba mu się było pokazać nago albo przynajmniej piersi ,,przez pomyłkę'' to by teź inaczej do tej kwestii podchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy się zdecydowali z żoną że kupimy dla mnie żel Dr.Penigreat i to była dobra decyzja. Przede wszystkim nie ma żadnych skutków ubocznych a poprawę widać w oczach :) Większy rozmiar, lepsza erekcja, orgazm czuję aż na koniuszkach palców a żona mówi że ona swój na koniuszkach włosów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ivona
Wszystkie chłopstwo powinno chodzić w jakiś takich sukienkach i żeby było widać czy jego przyrodzenie jest w stanie spoczynku czy ma jakieś niezdrowe tendencje do podnoszenia się. Ponadto powinno być widać jakie ma kuleczki. To jest po to potrzebne, żeby my panie mogłyśmy ocenić, czym takie indywiduum dysponuje. Bo taki jeden z drugim to niezły bajerant jest, a jak dojdzie już co do czego, to okazuje się, że jego sprzęt do niczego nie nadaje się. Osobiście ileż to razy musiałam namachać się ręką, żeby coś z takiego faceta było, albo ileż to godzin musiałam trzymać w buzi coś, co nie mogło chłopu zaskoczyć. Już od najmłodszych lat trzeba chłopstwu pokazywać, gdzie jego miejsce i że to czym dysponują jest obrzydliwe i wstrętne i jest podstawą do wstydu i służy tylko do prokreacji a nie do imponowania kobietom i to trzeba chłopstwu wpajać od najmłodszych lat. Wiem, że dziewczyny z noworodków to sobie zabawy urządzają i pstrykają w gitarki noworodkom i się cieszą jak taka gitarka się podniesie, ale też dziewczyny z dziecięcego też uwielbiają kazać obnażyć się małemu facetowi i tak paradować po sali pełnej dziewczyn. No już nie mówię o kumpeli z przedszkola, która jako karę dla rozrabiającego gnojka wymyśliła stanie nago w kącie i to przodem do grupy i z podniesionymi rękoma i taki delikwent był skazywany na pstryknięcia wykonywane przez jego koleżanki z grupy, no kumpela miała zabawę świetną, jak co pstryknięcie taki rozrabiaka miał niekontrolowane podniesienie ku uciesze całej grupy. No i oczywiście za karę kolejne pstryki. Już od dziecka facetów trzeba obnażać, bo są obrzydliwymi uwodzicielami, kłamcami, wykorzystują nieszczęsne kobiety. Dlatego program obnażania chłopstwa powinien być wprowadzany przez postępowe i nowoczesne ugrupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w domu też chodzimy wszyscynago ja tata mama i brat tatowi też zadko stoi mimo że paradujemy z mamą przed nim z golą cipką i cycuszkami no chyba że siąde na przeciwko niego i rozchylę nogi natomiast btatu prawie ciagle stoi tatowi natomiast szybko staje jak zobaczy golą ciocię siostre mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz02
Ja też lubię chodzić nago ale robię to tylko u mojej cioci Eweliny. Ona mieszka sama bo rozwiodła się z mężem i ma 29 lat. Ja mam 16 lat mieszkam z rodzicami i siostrą w innej dzielnicy ale często po szkole wpadam do cioci i zostaję do wieczora. Ciocia wtedy chodzi bez ubrania i ja tak samo. Jest bardzo ładna ma biust ze sterczącymi suteczkami i dokładnie ogoloną cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbonaparte
A mi zawsze staje gdy przechodziłem przez pokój przechodni gdzie uczyły się siostry a w kuchni kręciła się mama a ja na go szedłem do toalety.wysiusialem się i wracając to samo dalej mi stał. Nawet gdy mama zaprosiła na plotki sąsiadka 65lat a druga. Ta co ma 70 gdy przechodziłem na go mówi ale pan ślicznie wygląda nie napiłby się pan z na mi herbaty? Zgodziłem się siadlemnaprzeciwko sssiadek aby mnie cały czas widziały. Rozmowa z nimi trwała ok 5 godzin. Miałem wtedy 20lat.Pozniej było jeszcze wiele takich spotkań. A mój członek na zmianę raz się podnosił raz opada. Gdy się podniósł sąsiadki śmiały się z zachwytu i wspominał swoich zmarłych mężów. To ze stawał działo się poza moją świadomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne mi czasami też staje penis gdy chodzimy po domu z żoną nago a ona sięga do dolnej szafki wypinajac pupę. Dlatego nie dziwię się że zdaża się niektórym facetom gdy jesteśmy na nagiej plaży wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×