Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosolak12345

moja narzeczona non stop klepie z byłym

Polecane posty

Gość rosolak12345

na wstępie zaznacze ,że czuje się jak baba a nie facet pisząc na tym forum ale mam małe doświadczenie z kobietami tak więc nie mam innego wyjścia.Postaram się napisać krótko i zwięźle.Moja pierwsza dziewczyna już narzeczona jesteśmy prawie 2 lata non stop gada ze swoim byłym, przez skype, telefonicznie i inne... mieszkamy ze sobą razem i raz zaprosiła go do siebie podczas gdy ja byłem w pracy dowiedziałem się o tym 2 miesiące po tej akcji tłumaczyła że tylko gadali sama się przyznała jednak nie ukrywam ,że byłem tak wku... całą tą akcją ,że mało co nasz związek się nie rozpadł ale przymknąłem na to oko teraz z kolei dzień w dzień siedzą na słuchawce i okłamuje mnie że z nim nie gada a jednak.Tłumaczy ,że jest jej przyjacielem bardzo jej pomógł w życiu i takie srakie wiedziałem o tym od samego początku jednak minęły już 2 lata.Popadam w paranoje i w zazdrość jak z nią gadam na ten temat to mówi ze mam przestac ze to tylko przyjaciel i ze nie moze dla mnie zerwac wszystkich znajomosci i z nikim nie gadac.Co sadzicie o tej sytuacji bo ja wysiadam psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolak12345
dodam jeszcze ze miedzy nia a jej bylym jest spora roznica wieku on jest starszy o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grana2fronty
W waszych rozmowach czegos jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślęze tak do końca nie jest szczera z tobą , jestem kobietą z doświadczeniem życiowym i wydaje mi sie że coś tu nie gra! Przeciez ona wie że nie jestez z tego zadowolony więc po co to robi . Pisałeś że 2 lata jesteście razem a ona juz potrzebuje rozmowy z innym to co będzie po 5 , 10 latach! Niewiem ale moze zacznij tez pisać z jakąś osoba ale tak żeby wiedziała i ze stoickim spokojem mów że to tylko koleżanka .Zobaczysz czy ja to irytuje bo powinno!!! Jeśli niae będzie zwracać uwagi To znaczy że niewiele j a to obchodzi! Nie załamuj sie Spróbuj może przekonasz sie co jest grane!Ustalicie wtedy zasady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazo
sądzimy ze to ona ma jaja nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pillot PIrX
miedzy nia a jej bylym jest spora roznica wieku on jest starszy o 10 lat tu masz klucz, zakładając że jest tak jak pis facet jest po prostu dojrzalszy od ciebie i jak to ktos napisał - ma cos czego tobie na dzis brakuje co oczywiscie nie znaczy że nie możesz się tego nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgjkutl
przed wami widze zwiazek cuckold... ona bedzie z nim sypiac a ty bedziesz to akceptowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnij ją w dupę. Prędzej czy później się z nim puści, szkoda Twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×