Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomiędzy dwiema kobietami

Jestem zaręczony, a nadal kocham byłą

Polecane posty

Gość pomiędzy dwiema kobietami

Niemal rok temu odszedłem od swojej dziewczyny, Mileny, z którą byłem od czasu studiów. Wszystko dlatego, że zakochałem się w Kasi. Wyznałem o tym mojej dziewczynie, zresztą nie miałem wcale zamiaru od niej odchodzić, bo Kasia była wtedy w związku z innym facetem. Przez następny miesiąc staraliśmy się z Mileną odbudować nasz związek, jednak ona musiała zauważyć, że coś jest nie tak, bo pewnego dnia spakowała moje rzeczy i "zwróciła mi wolność", mówiąc bym walczył o swoją miłość. Nie miałem nic do stracenia, zaryzykowałem. Opłaciło się, Kasia związała się ze mną, w sierpniu się zaręczyliśmy, na jej prośbę, bo w tym roku miała się pobierać ze swoim byłym, wszystko było ustalone, więc przystałem na to. Szybko jednak zrozumiałem, że to był błąd. Nie mogłem zapomnieć o swojej byłej, a z Kasią to było tylko zauroczenie. Dotarło do mnie, że nie jest taka idealna jak wydawało się na początku. Nawet moja mama jej nie lubi. W święta zadzwoniłem do Mileny, chciałem odnowić z nią kontakt. Umówiliśmy się na spotkanie, podczas którego wyczułem, że ona nadal coś do mnie czuje. Odprowadziłem ją pod dom i nie wytrzymałem - pocałowałem ją. Miałem nadzieję, że mnie zaprosi na górę, jednak rozpłakała się i uciekła. Od tamtej pory nie mogę przestać o niej myśleć, ona jednak mnie zbywa. W nowy rok wysłała mi smsa z życzeniami, zadzwoniłem do niej, poprosiłem o spotkanie, zgodziła się. Jesteśmy umówieni na jutro. Chcę wyznać jej, że nadal ją kocham. Jak myślicie, czy jest szansa, że przyjmie mnie z powrotem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuubuuuuu
0/10 Oj nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuubuuuuu
0/10 Oj nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomiędzy dwiema kobietami
To nie prowokacja! Powiedzcie kobiety, co Wy byście zrobiły. Dałybyście drugą szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drań
łachudra z Ciebie. Po co tej Kaśce w głowie mąciłeś? BTW Ja bym nie pozwoliła wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomiędzy dwiema kobietami
To ona zamąciła mi w głowie. Ech, nie zrozumiecie... Ja się teraz tak źle z tym czuje. Znów będę musiał kogoś zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamalamala00000
Twoja Milena ma tutaj swój właśny Topik, który właśnie skończyłam czytać i pisze tam o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drań
Nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się jak nastolatek. Ty nie dojrzałeś to prawdziwego związku. Zastanów się najpierw czego Ty chcesz od życia zanim znowu jakąś dziewczynę skrzywdzisz. W życiu jest tak, że to czego nie mamy najbardziej nas kusi, gdy to zdobędziemy to szukamy czegoś innego, lepszego. Taka ludzka natura niestety. Niemniej jednak poukładaj sobie w głowie co nieco zanim zdecydujesz się na jakieś drastyczne kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA NADZWYCZAJNA
al co ty netykiete łamiesz w takiej historii trzeba jeszcze nazwiska dziewczyn i twoje podać i miasto z którego piszesz i numer konta i piny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomiędzy dwiema kobietami
Imiona podałem, aby czytającym było łatwiej się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prowokacja, musi się komuś bardzo nudzić, albo jest bardzo samotny,że żyje cudzym życiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×