Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Allla..

Z czym podać łososia pieczonego w piekarniku ?

Polecane posty

Gość Allla..

Chcę podać gościom (będą to 4 osoby) łososia (kawałki) pieczonego z solą pieprzem i koperkiem. Z czym to mogę podać ? Myślałam o warzywach gotowanych i ryżu-ale ryż będzie za suchy. Macie pomysł co zrobić z tym ryżem ? Co innego pasuje do łososia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuskus i kilka litrów wina
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie takiego łososia pieczonego w folii , do tego kroje ziemniaczki w ćwiartki smaruje olejem i solą i do tego ogórka kiszonego albo korniszonki, moja mamuśka robi surówke : zciera na tarce o grubych oczkach marchew , rzepe i miesza z sokiem z cytryny troszke majonezu śmietany, sól ,pieprz, jednak każdy ma inny gust nie wiem czy tobie by to smakowało 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tak...
Ja podaje łososia ( dzwonki) wcześniej zanurzone tak na 2 godziny w sosie sojowym następnie na każdy kawałek przed upieczeniem nakładam łyżkę majonezu, piekę 15 min w 220 stopniach i po wyjęciu posypuje koperkiem. Do tego pieczone ziemniaki z piekarnika ( każdego ziemniakami myję, kroję w pół ksiezyce, do miski wlewam 3 łyżki oleju, dodaje sól, tymianek, czosnek wg. uznania, do tego surówka z kapusty pekińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietina
Ja dzwonka łososia oddzielam od skórki, solę do smaku, obtaczam w mące krupczatce, i smażę na małej ilości oleju dosłownie po 2 min. z każdej strony. Mąka krupczatka tworzy na nim chrupiącą powłokę i wybornie smakuje, polecam. Do tak usmażonego łososia podaję cytrynę i robię sałatkę z sałaty lodowej (kroję w paski), pomidora i sera fety. Sałatkę polewam sosem typu vinegret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam łososia z suszonymi pomidorami. Do tego pieczone ziemniaczki. Lekka sałatka z oliwą będzie doskonałym dopełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katrem79, dzieki za info gdzie NIE kupować. Muszą mieć jakieś prawie przeterminowane resztki, które nie schodzą, dlatego spamują po forach żeby naiwnych znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×