Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość helloooooo3333

pleśń na ścianie.proszę o pomoc

Polecane posty

Preparatów jest mnóstwo najpierw najlepiej sprawdzić czy problemem nie jest wilgoć w domu. Można wtedy ustawić urządzenie które po pozbyciu sie pleśni pomoże w nie powracaniu w przyszłości. https://100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba porządnie wyczyścić ścianę, potem ją wysuszyć a następnie nałożyć masę izolacyjną z właściwościami przeciwgrzybiczymi (np. bloktherm in) i na końcu pomalować farbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś może kiedyś Ozonowania ?? Ja robiłam, miałam problem z wilgotnością w mieszkaniu, przy czym tworzyła się również pleśń i nieprzyjemny zapach. Malowałam ściany, nic nie pomagało bo grzyb wychodził z powrotem na wierzch. Ktoś mi polecił ozonowanie i to pomogło. Osobiście korzystałam z http://www.nawiewniki-szczecin.pl/ praktyczna, nie droga usługa. Rozwiązało to wszystkie moje problemy. Ściany oczyściłam, pomalowałam raz jeszcze, jak do tej pory problem znikł i mam nadzieję że nigdy nie powróci. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pleśń, grzyb u mnie też ten problem się pojawiał wraz z nadejściem zimy. Postanowiłam coś z tym zrobić, bo samej niestety nie udało mi się tego pozbyć. Popytałem wśród znajomych jak się tego pozbyć i jedna z nich poleciła mi usługi osuszania i odgrzybiania od http://mador-osuszanie.pl/ jedna wizyta i problem zniknął a ja śpię spokojnie bez obawy, że na coś zachoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monrti441
Trzeba zadbać własnie dlatego o odpowiednia hydroizolację budynku. U nas w łazience leży taka sama jak przy fundamentach. Konkretnie jest to Hydroizolacja od WaterBlock. Materiał mega elastyczny, a dzięki niskiemu oporowi dyfuzji pary wodnej umożliwia odparowanie wody z konstrukcji zawilgoconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest PUFMAKS Pogromca Pleśni. Poprostu super. Spryskałem i znikło teraz mam spokój. Dobry też jest na czarne fugi w łazience SUPER SUPER Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli domowe sposoby Ci nie pomogą , może być konieczna pomoc profesjonalna. Dlatego jeśli nie będziesz sobie sama radzić , to nie czekaj . Możesz skorzystać z usług http://www.i-k.pl/izolacja-fundamentow/, pomagają pozbyć się wilgoci za pomocą iniekcji krystalicznej. Dzięki temu twój dom będzie suchy i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsf
Kompleksowa budowa domów to usługi, w ramach których można spodziewać się profesjonalnej i sprawnej realizacji różnorodnych projektów budowlanych. http://roslandomdesign.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeni
najlepiej to poprosić o pomoc fachowców... samemu to można się z tym długo męczyć bez sensu. U mnie problem był spory i w końcu zadzwoniliśmy do airozone żeby nam to wyczyścili i pomogło, szybko zrobili robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pleśń na ścianach oznacza zbyt dużą wilgoć w mieszkaniu. Polecam wam zgłosić się do firmy www.atp-hydroizolacje.pl Zajmują się osuszaniem budynków i wykonywaniem hydroizolacji, która zabezpiecza je przed wilgocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpoly
W pierwszej kolejności trzeba pleśń usunąć, są takei specjalne środki do tego. Też trzeba pozbyć się starych farb ze ścian które zostały dotknięte grzybem i od nowa wymalować w tym przypadku najlepiej duluxem easycare kuchnia i łazienka z dodatkiem grzybobójczym i powłoką hydrofobową która odpycha wodę od ścian. dobra wentylacja też jest ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepiej jak zajmą się tym specjaliści, z grzybem nie ma żartów. Miałam taki problem w kuchni i dopiero panowie z Hydroprofil mi pomogli się go pozbyć. W szybkim czasie uporali się z grzybem, który już nie powrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę airozone! U mnie stało mieszkanie ponad 2 miesiące puste i zaległa się pleść. Dodatkowo przeporwadziłam ozonowane kuchni, gdzie jest najwięcej bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_babcinapomocnicaa
Teraz to nie pozostaje nic innego jak zadzwonić do kogoś, kto pomoże Ci się z tym wszystkim uporać, bo szczerze nie wygląda to szałowo. Lepiej skontaktuj się z nimi: http://drymat.pl/oferta/odgrzybianie-usuwanie-plesni/ i to szybko, bo pleśń i grzyb będą się rozrastać w ekstremalnym tempie. Na moje nieszczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaolk
polecam ozonowanie, pleśń nawet najmniejsza to miliard szkodliwych bakterii. My z mężem wynajęliśmy firmę airozone - już ktoś wspominał chyba nawet :) Bardzo rzeczowo, szybko i dokładnie wyjasniono nam jak przygotować mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementysiak
A myślałaś o czyszczeniu suchym lodem? Ja też nie mogłam sobie poradzić z pleśnią na ścianie, ale w końcu trafiłam na https://czyszczeniesuchymlodem.com.pl/ Bardzo fajny sposób, bez chemikaliów, przyjazny dla środowiska. No i co najważniejsze - grzyb zniknął raz na zawsze i od tej pory mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.10.2018 o 15:47, Gość paulinaolk napisał:

polecam ozonowanie, pleśń nawet najmniejsza to miliard szkodliwych bakterii. My z mężem wynajęliśmy firmę airozone - już ktoś wspominał chyba nawet 🙂 Bardzo rzeczowo, szybko i dokładnie wyjasniono nam jak przygotować mieszkanie 🙂

Jak długo trwa takie ozonowanie jednego pomieszczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetta

Parę godzin może potrwać, może krócej, zależy od wielkości. Tylko trzeba pamiętać, że podczas ozonowania trzeba wyjść z domu żeby ekipa mogła w spokoju działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

My też oznowalismy w airozone :) tylko w firmie - musielismy oczyscic magazyn. Teraz zastanawiam sie, czy nie wynajac ich tez do domu, bo w pracy magazyn pachnie teraz jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pleśń za meblami to standardowy problem w mieszkaniach ze słaba wentylacja. Jak usuniesz ta pleśń, następna będzie wychodzić ze ściany, jeśli się nie poprawi wentylacja. Zastosuj Preparat Stop Pleśni firmy Subio, jest bezpieczny, nie pozostawia plam, nie zawiera chemii, można śmiało używać, będąc w domu. Profilaktycznie co jakiś czas później tez spryskaj. Enzymy trochę wnikną w ścianę i będą walczyć z grzybem. Jest skuteczny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest słąba wentylacja w pomieszczeniu to rzeczywiście z tego rozwinie się pleśń u nas tak było, zeby się jej pozbyć trzeba było osuszyć pomieszczenie, z pomocą przyszedł nam rekuperator wewnątrzścienny Alnor, spełnił swoje zadanie idealnie, teraz nie ma ani pleśći w mieszkaniu ani zapachu spleśniałego pomieszczenia, jest czyste świeże powietrzew, warto kupić jeśli ktoś borka się z takm problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam środek ASG firmy Spranda do odgrzybiania ścian oparty na technologiach z olejku herbacianego i tymolu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem może byc kupno czegoś takiego jak rekuperator polecam Ci sprawdzić oferte firmy Alnor, ponieważ z tego co sie orientuje to mają oni na prawdę dobre produkty z tej kategorii, no i to jest polski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wentylacja niesprawna i tyle w temacie. Najprościej i najefektywniej jest założyć wentylacje mechaniczną, a już nigdy żadna pleśń nigdzie nie wyjdzie. Zrób projekt WM, kup niedrogą centralę, kanały wentylacyjne najlepiej od producenta (Ps System), bo będzie najtaniej i ciesz się zdrowym i przefiltrowanym powietrzem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×