Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KErSTERIEN

Polska pościel dobrej jakości, ile kosztuje ?

Polecane posty

Gość gość
co to za akcje z reklamowaniem sklepu sferis? w kazdym temacie pelno postow polecajacych przerozne rzeczy z tego sklepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boncia N
Ja pościel kupuje tylko i wyłącznie w jagodowymkocie. Raz, że faktycznie jest to bawełna, dwa ekstra wzory i kolory, a trzy cena jest bardzo rozsądna, a nie jak z kosmosu. Mam juz kilka kompletów i nic sie z nią nie dzieje, kolory nie płowieją i nic sie mi nie wyciąga ani mechaci. Dziś nawet zamówiłam z najnowszej kolekcji dla córeczki do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już posciel będę zawsze kupowała tylko z http://www.elway.biz kupiłam tam na prezent i pościel przyszła piękna, ładnie zapakowana, dostałam maila z numerem do śledzenia ale nie był nawet potrzebny bo paczka przyszła już następnego dnia, świetna jakośc i mają teraz wyprzedaże dlatego szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorciia
każdy z nas ma jakiś ulubiony sklep internetowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję od lat polską firmę ANDROPOL, w ich internetowym sklepie maja wyprzedaże o połowe tańsze niż w innych miejscach w necie / wypróbowane od lat, prane milion razy i nic z nimi sie nie dzieje pościel 200 na 220, która kosztuje przeszło 150 w innych obcych sklepach w tym firmowym na wyprzedaży kosztuje 75 zł a standardowe 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje do 100 zł. Nie wiem, czy polska, ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mam już kupić kołdrę to zawsze kupuję takie z dobrą rekomendacją. Ostatnio trafiłam na bardzo fajną stronę i kupiłam tam taką kołdrę 4 pory roku https://tendina.pl/pl/p/MEDICAL-4-pory-roku-Koldra%2C-rozmiar-160x200-cm/41963. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karillka
Ładne wzornictwo pościeli dostępnej w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiaa
a teraz maja jeszcze promocje na cała pościel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wyprzedaże dobrych pościeli nawet tych 3d w kwiaty i zwierzęta są na http://www.elway.biz/33-posciel-3d można piękną pościel kupić bardzo tanio, sami sprawdzcie ja kupiłam i polecam bo przyszła szybko i nawet piękniejsza niż na zdjęciu - ogromny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musi kosztować majątku żeby była ładna i dobrej jakości. Ja na przykład takie pościelowe zakupy to na Dobraposciel24 robię. Ceny uważam, że bardzo dobre a i wybór najróżniejszy jeśli o wzory chodzi i o kolory. Rozmiarówka też różna bo od 140/200 do 220/200. Ja właśnie w tym największym szukałam i tam bez problemu wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redi

Tak nie reklamuje tego elway bo oni nawet gramatury nie podają więc to już podpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dobra pościel, taka n lata, co nie będziesz z nia miała problemów w granicach 100-150zl kupisz, polecam sklep room99, bo ma do tego bardzo ładne gustowne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja polecam obserwować profil room99 na facebooku, bo co chila wrzucają kod rabatowy do sklepu internetowego i można upolować spore zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garwczka
Dnia 25.10.2019 o 13:49, Gość gość napisał:

ja polecam obserwować profil room99 na facebooku, bo co chila wrzucają kod rabatowy do sklepu internetowego i można upolować spore zniżki

Właśnie skorzystałam i już zamówienie do mnie leci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg

Najwygodniejsza pościel jest z kory. Z grubej kory 100% bawełna. Nasza polska pościel. Jak wszystkie pościele  wielokolorowe ta pościel farbuje. Zwłaszcza ciemniejsze kolory. Podczas prania farbuje i też lekko zabarwia prześcieradło. Ja kupuję na bazarkach u zaufanych sprzedawców. Cena to 70 zł /85 zł Właśnie jestem na etapie szukania pościeli. Tym razem jasnej o delikatnych kolorach. Dobrze wygląda i się trzyma do 6 lat.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie najlepsze materiały do pościeli to bawełna, jedwab i len, warto zwrócić uwagę na wagę pościeli, skład oraz estetykę i wzornictwo. Wybierając dobry sklep, warto szukać tych, które oferują pościel z certyfikatem jakości lub mają pozytywne opinie od innych klientów.

Możecie zerkną sobie na luksusowe kołdry i pościele w tym miejscu:

https://www.calvado.com/sypialnia/koldry-i-poduszki/koldry.html

 Mają tutaj spory wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×