Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam pytanie do tych z Was, które pracują/pracowały w Kazarze, głównie chodzi mi o rekrutację. Znalazłam ich ogłoszenie, że poszukują studentów i miałam już wysłać CV, ale chciałabym wcześniej się czegoś dowiedzieć bo mam pewne wątpliwości. W tym systemie e-recruiter nawet nie bardzo wiem co wpisać jako przykład działań marketingowych mających na celu wypromowanie firmy. Poza tym nawet jeśli (jakimś dziwnym trafem :P) zaproszą mnie na rozmowę to nie mam zielonego pojęcia jakich pytań się spodziewać, nie wiem czy oni faktycznie oczekują pasjonatów/ek mody i super znajomości najnowszych trendów? Szczerze mówiąc to po prostu zachęciło mnie zapewnienie o elastycznych godzinach pracy, bo wiadomo, dla każdego studenta to ważne, jakąś wielbicielką mody raczej nie jestem... ;) No a jeśli chodzi o samą pracę to wiem, że lekko pewnie nie jest, ale przecież nie po to idzie się pracować żeby się obijać, a z traktowaniem pracowników jest pewnie różnie w zależności od miasta jak to w sieciówkach, nawet tych renomowanych ;) Bardzo proszę jakąś dobrą duszyczkę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa.Ley
Nie wiem jak Kazar ale Ochnik ma jakieś szkolenia non stop i musisz znać takie duperelki że głowa boli łącznie ze znajomością produkcji, skór, no w ogóle wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzzer
Z tego co poczytałem na stronie gowork.pl/opinie_czytaj,9734 to nawet maja dobre stawki godzinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×