Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość branko

Bezrobocie

Polecane posty

Gość branko

Z czego ma żyć 20 letni chłopak który jest na bezrobociu? który ma wykształcenie zawodowe i nie ma pracy dla niego w tym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branko
ciekawe czy ktoś znajdzie odpowiedź na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuszczanie krwi pijawką
może by tak rozwinał jakiś biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branko
z pewnością jeśli by to było takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" z pewnością jeśli by to było takie proste" To może być proste. A nawet bardzo proste!!! Mogę ci nawet podrzucić kilka pomysłów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat223
żeby rozpocząć biznes trzeba mieć chociaż cokolwiek. Bez wkładu własnego nic nie zdziałasz. Ale z wykszt. zawodowym powinieneś znaleźć w końcu pracę, prędzej niż osoba po samym liceum. Zależy jaki masz zawód wyuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branko
zawód lakiernik , od 2 lat nie mogę znaleźć pracy i w tym zawodzie już nie mam na co liczyć bo przyjmują tylko z doświadczeniem minium 3 lata , otwarcie własnej działalności ? z niczym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" żeby rozpocząć biznes trzeba mieć chociaż cokolwiek." Wystarczy szczera chęć i gotowość poświęcić trochę czasu i wysiłku. Choćby z 5-6 miesięcy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się starać o pracę aż w końcu znajdziesz. Dlaczego ma nie być pracy dla Ciebie? Może jeszcze nie teraz ale w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otwarcie własnej działalności ? z niczym ? " Masz 2 dokumenty tożsamości? Jeśli tak, to tego wystarczy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3213123213
idioci albo dzieci. 70% nowo otwartych firm upada w ciągu pierwszych 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branko
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"70% nowo otwartych firm upada w ciągu pierwszych 3 lat" Mam nieco inne dane - nie 70, tylko 90% !!! :-D Tylko że należy wziąć pod uwagę 2 czynniki: 1. Czy ta statystyka zadziała, zależy od rodzaju działalności 2. Jeśli na start nie inwestujesz nic, w gorszym wypadku 100-300 zł, a potencjał zarobkowy masz na poziomie kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie. To czy nie warto "zaryzykować"? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo moim zdaniem mężczyznom jest o wiele łatwiej znaleźć pracę niż kobietom i wbrew pozorom tym z wykształceniem zawodowym tym bardziej. Piszę to na podstawie obserwacji moich znajomych. Może chodzi mimo wszystko o chęci? Jaki kierunek zawodówki masz ukończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca, zapraszam. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdapraca
Ludzie jak szukacie pracy nie ulegajcie takim oszustom co zadają pytanie typu: ile pan/pani chciałaby zarabiać :-) lub jak ci powyżej fm itp. To jest czyste pranie mózgu wyciągną od was ostatnie grosze i nikt się nie zawaha, że to były pieniądze np. na chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos jest ba bezrobociu i nie moze znalezc pracy to warto sie rozgladnac za innymi mozliwosciami zarabiania pieniadzy np MLM lub chociazby zaklady bukmacherskie albo forex i inne. Na tym wszystkim mozna sie wzbogacic prawie od zera bo jednak poczatkowa inwestycja jest i wynosi max 300 zl. No chyba ze ktos woli siedziec w domu i sie uzalac nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej nie rozumiesz krwiopijco pi er dol ony że jak ukradniesz mu te ostatnie max 300 zł na chleb to on zostanie z długiem a ty się oczywiście wzbogacisz i twoje MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Gościu powyżej nie rozumiesz krwiopijco pi er dol ony że jak ukradniesz mu te ostatnie max 300 zł na chleb to on zostanie z długiem a ty się oczywiście wzbogacisz i twoje MLM" x W d***e byles i gowno widziales i jak sie nie znasz to zamknij pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa wyżej Właśnie że nie zamknę pyska ponieważ należy przestrzegać ludzi przed złodziejami. Hitlera popieram tylko w tej jednej kwesti że takie barachło jak ty dusił w komorach gazowych. Uczciwych mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w innych miastach duzych znajdziesz prace jako lakiernik , kolega moj ma zaklad lakierniczy wiem ze klopot znalesc dobrych lakiernikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do gościa wyżej Właśnie że nie zamknę pyska ponieważ należy przestrzegać ludzi przed złodziejami. Hitlera popieram tylko w tej jednej kwesti że takie barachło jak ty dusił w komorach gazowych. Uczciwych mi szkoda" x a kto wg ciebie jest zlodziejem ? Ja ? Wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia. Lepiej jest podejmowac jakakolwiek prace niz uzalac sie nad soba w domu bedac bezrobotnym. Ty tego nie rozumiesz bo jestes za glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej. Ja pracuje uczciwie i głupi nie jestem. Głupich to ty szukasz do inwestowania w fm lub MLM. Musisz coś z tego mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... jak ukradniesz mu te ostatnie max 300 zł na chleb to on zostanie z długiem a ty się oczywiście wzbogacisz i twoje MLM" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Nie wiem o co konkretnie chodziło autorowi powyższego zdania oraz tekstu, do którego się odnosi, ale - ponieważ sam od lat działam w sieciowym biznesie - chciałbym to wszystko skomentować. Jeśli się ma do czynienia z prawdziwym a nie pseudo MLM to nie może być mowy, że tam ukradną cokolwiek. Sieć to biznes i jak w każdym biznesie niezbędne są takie czy inne inwestycje. Jeśli plan wynagrodzeń firmy wymaga wydania na start 300 czy ileś tam złotych, to zadaj sobie pytanie - na co je wydajesz? W normalnej firmie będą to albo konieczne materiały drukowane, albo towary (usługi) dla własnego użytku albo jedno i drugie. W firmie z którą ja pracuje jest to zakup towarów dla konsumpcji własnej. Jest to konieczne, żeby nowy partner biznesowy sam się przekonał o wartości konsumpcyjnej proponowanego towaru i mógł z przekonaniem polecać te towary i ten biznes innym ludziom. Należy pamiętać, że bez zaangażowania innych ludzi, biznesu z tego biznesu się nie zrobi! I dlaczego ON ma zostać Z DŁUGIEM? Jakoś nie załapałem - skąd tu się wziął dług? No i na koniec - o tym wzbogaceniu się... Z reguły, w sieciowych firmach maksymalny procent, który możesz mieć z jednej transakcji mieści się w okolicach 30%. Niech nawet 50! 50% od 300 zł daje 150 zł. Czy ktoś tu naprawdę uważa, że te pieniądze kogoś wzbogacą???!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do gościa powyżej. Ja pracuje uczciwie i głupi nie jestem. Głupich to ty szukasz do inwestowania w fm lub MLM. Musisz coś z tego mieć!" x Dalej nic nie kumasz. W MLM czyli np w FM jesli ktos zapisuje sie do mojej grupy to moim pieprzonym obowiazkiem jest ten osobie pomoc w taki sposob zeby ta osoba zaczela zarabiac pieniadze. Jesli ta osoba zacznie zarabiac kase to ja tez bede mial z tego pieniadze. A jesli ta osoba sie zapisze kupi sobie jakis zestaw startowy i pare produktow a ja ją oleje to ja NIC na tym nie zarobie. Kumasz o co tutaj chodzi ? MLM jest legalne tak samo jak kazda inna forma zarabiania pieniedzy, wlasna DG, etat a nawet jakies programy partnerskie. I ja tez pracuje uczciwie kapujesz czy wytlumaczyc ci jak dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c*****e to forum. nie mozna wyslac komentarza bo blokuja przez jakis spam. ci webmasterzy to jakies ofiary losu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×