Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuli

co ugotowac...

Polecane posty

Gość zuli

słuchajcie mam kilka skladnikow z ktorych nie wiem co ugotować niestety w portfelu pusto . Np mam skladniki na carbonarre ale nie mam odpowiedniego sera jedynie mozarelle doradzicie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
napisz co masz oprocz tej mozzarelli i (jak sie domyslam) makaronu, to doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuli
no więc mam makaron śmietane skwarki mozarelle troche ziemiakow kawalek papryki i ogorka ze 3 jajka cebule no i w sloiku swiateczny barszcz i bigos ktore sie przejadly a w zamrazalce rybe mielone i kawalek piersi z kurczaka w puszcze szpinak i pomidory Wiem ze to sporo skladnikow ale niestety nic nie dokupie a musze z tego zrobic obiady przynajmniej do nastepnego piatku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie za bardzo takie drobne rzeczy, kluski, ziemniaczki, frytki, kotlet , szpinak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuli
dzis chyba zrobie ala carbonarra :) hehe bedzie bez sera albo dodam mozarelle tylko boje sie ze sie nie roztopi iaby obklei kluski i wyjdzie jedna wielka klucha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
nie wyjdzie ci dobra carbonara z kwasnej smietany. ja bym zrobila raczej makaron ze skwarkami, papryka i cebula. albo ze szpinakiem i kurczakiem i skwarkami. mozarella nadaje sie raczej do jedzenia na zywca, lub na pizze - jest ciagnaca, ni roztopi sie tak jak twardy, kruchy, tlusty ser (np. parmezan). pozostale rzeczy masz juz upichcone, wiec po prostu odgrzewaj. jajka bym zostawila na sniadanie lub pasyy, lub salatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osrany i opierdziany
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuli
powiem szczerze ze nie byla zła ta carbonarra ( a ja nie pisalam ze mam kwasna smietane) :) cieniutkie plasterki mozarelli polozylam na wierzch dania i wyszlo... mówisz jajka na sniadanie pewnie ze lubie ale przy braku kasy w potfelu i prawie pustej lodowce moge pozwolic sobie na jakas kanapke .... jutro planuje zrobic pizze bo mam sosu trochę z cebulka i reszta mozarelli tylko zastanawiam sie czy wyrosnie ciasto z suchych drozdzy?? wiecie jak je zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×