Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morska.rybka

pomysł na oryginalny prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość morska.rybka

Mój chłopak za dwa tygodnie ma urodziny. Nie chcę kupować mu koszuli czy perfum. Szukam pomysłu na oryginalny, ale niezbyt drogi prezent. Macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baptistin
może słowNick? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna5
Widziałam ostatnio na Gruperze oryginalne zegarki Hugo Bossa dla mężczyzn. Jest na nie spora zniżka, więc cena wychodzi nieduża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska.rybka
dobry pomysł! muszę właśnie przejrzeć oferty na Gruperze. Koleżanka podpowiedziała mi, że może warto w urodziny zabrać chłopaka na jakiś wyjazd albo kolację. Strony z zakupami grupowymi oferują często tego typu kupony. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtezianka.1
Jest to bardzo dobry pomysł bo w takim wypadku obydwoje na tym skorzystacie. Ja osobiście kiedyś byłam razem z mężem na wspólnym wyjeździe w góry, a oferta pochodziłam właśnie z zakupów grupowych. Myślę, że warto się nad tym zastanowić, tylko przedtem wszystko dokładnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtezianka.1
Jest to bardzo dobry pomysł bo w takim wypadku obydwoje na tym skorzystacie. Ja osobiście kiedyś byłam razem z mężem na wspólnym wyjeździe w góry, a oferta pochodziłam właśnie z zakupów grupowych. Myślę, że warto się nad tym zastanowić, tylko przedtem wszystko dokładnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtezianka.1
Jest to bardzo dobry pomysł bo w takim wypadku obydwoje na tym skorzystacie. Ja osobiście kiedyś byłam razem z mężem na wspólnym wyjeździe w góry, a oferta pochodziłam właśnie z zakupów grupowych. Myślę, że warto się nad tym zastanowić, tylko przedtem wszystko dokładnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska.rybka
ja już kilkakrotnie korzystałam z serwisów zakupów grupowych i wszystko przebiegało ok! Nie mniej szukając oferty na wyjazd (zdecyduję się pewnie na weekend w górach jako prezent dla chłopaka, a przy okazji dla mnie :)!) na pewno dokładnie zapoznam się z warunkami zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka696
A może Dzień Militarny w Bornym Sulinowie ! Extremalna przygoda z pojazdami militarnymi, to oferta specjalna Grupera, która dodatkowo wspiera akcję WOŚP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska.rybka
świetny pomysł! mój chłopak będzie zachwycony a dodatkowo wesprę WOŚP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarek hugo bosa w grupperze to chyba jakis chinski szajs. powiedz czym sie interesuje twoj chlopak to ci cos podrzuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina00
Bardzo fajny pomysł z tymi ofertami na Gruperze, z których całkowity dochód jest przekazany na fundację WOŚP. Zawsze sami się rozerwiemy, ale także pomożemy tym, którzy tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina00
Bardzo fajny pomysł z tymi ofertami na Gruperze, z których całkowity dochód jest przekazany na fundację WOŚP. Zawsze sami się rozerwiemy, ale także pomożemy tym, którzy tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczurka11
na Gruperze widziałam tez wiele fajnych propozycji prezentów walentynkowych: biżuterię, kubki, poduszki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzolek
Własnie zajrzałem na Grupera i kupiłem mojej A. zestaw do tworzenia biżuterii- ona uwielbia tego typu zabawę z koralikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka9
Też kupiłam sobie taki zestaw, codziennie do pracy mogę założyć inną, oryginalną biżuterię. Dużo zabawy przy robieniu takich rzeczy, a kosztowało to naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnuigby
w życiu bym nie chciała dostać zestawu do robienia biżuterii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umówiesięzkażdymktotegochce
pierdupierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
jedźcie gdzieś razem z okazji urodzin :) wypad do spa to fajny pomysł. przejrzyj sobie stronę primavery, to u nas nad morzem, bardzo miłe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
wycieczka gdzieś to fajny pomysł, ale akurat zakupów grupowych to bym chyba nie ryzykowała... sporo było akcji z ukrytymi kosztami takich podróży. wiadomo, trzeba wszystko dokładnie czytać, ale ja tam mimo wszystko wolę zadzwonić do konkretnego miejsca i na własną rękę sobie rezerwować urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszkowa
A ja już kilkakrotnie byłam na wyjeździe wykupionym na zakupach grupowych -na Gruperze i zawsze byłam bardzo zadowolona! Najważniejsze jest to, by dokładnie przeczytać daną ofertę, zwrócić uwagę na to co zawiera. Wiadomo czasem jest tak, że dany wyjazd ne obejmuje wyżywienia czy dojazdu na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem nie lubie swojemu nic kupowac bo on narzeka zawsze no to czasami tak wychodzi :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że elektronika jest najlepszym prezentem dla faceta ;) Mój partner najbardziej cieszył się ze smartwatcha, który dostał pod choinkę ode mnie. Nie znam sięzupełnie na sprzęcie, postawiłam na allinside.pl i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Lalkę dmuchaną do ruchania, ewentualnie mogę jeszcze polecić papier toaletowy na spermę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×