Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madgalena

Gdzie na rodzinne ferie zimowe?

Polecane posty

Gość bialykot333

w górach będzie masa ludzi dlatego my z rodziną w tym roku jedziemy nad Polskie morze a dokładnie do Ustki i Hotelu Lubicz, który oferuje wiele atrakcji - my z mężem na pewno skorzystamy z wellness&spa żeby się trochę zrelaksować i zadbać o ciało, a dzieciaki pewnie będa się bawiły na basenie 😄 pozwiedzamy trochę, pospacerujemy i co najwazniejsze odpoczniemy od zgiełku miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek

@Agniesia90 skąd ja to znam.. dzieci i choroby to jakaś dramatyczna kombinacja. Latem tak na spontanie też chcieliśmy zmienić klimat i trafiliśmy na ofertę Sun&Snow. Było tak fajnie, że rozglądamy się u nich za jakąś ofertą na ferie. Nie wiem jeszcze gdzie ale podoba mi się ich podejście do Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtoni12

Najlepsze ferie są w górach i to chyba wie każdy. Z całą rodziną wybieramy się do Krynicy Zdrój i tam na stokach jesteśmy najczęstszymi klientami. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to polecamy ten pensjonat https://www.pensjonatgaborek.pl . Pozdrawiamy ! :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku zabrałam z mężem córkę do Hotelu w Dosłońcu. Ferie udane i dla dzieci i dla nas. Dzieci miały codziennie inne zajęcia z animatorem. Oczywiście świetne masaże za którymi aż tęsknię. Szczególne podobał mi się balijski. W tym roku już zarezerwowane ferie też tam. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2019 o 15:35, niki-334 napisał:

Ja w zeszłym roku zabrałam z mężem córkę do Hotelu w Dosłońcu. Ferie udane i dla dzieci i dla nas. Dzieci miały codziennie inne zajęcia z animatorem. Oczywiście świetne masaże za którymi aż tęsknię. Szczególne podobał mi się balijski. W tym roku już zarezerwowane ferie też tam. Polecam 

My również skorzystaliśmy z wyjazdu rodzinnego zorganizowanego przez portaski.pl. Ważne dla nas było, żeby nasze dzieci mogły skorzystać z zimowego szaleństwa na stokach, a my rodzice odpocząć na urlopie. Firma oferuje ośrodki stworzone na rodzinne wyjazdy: łatwe, przyjazne dla dzieci szlaki turystyczne, łagodne stoki narciarskie i tory saneczkowe. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli na narty to polecam Wisłę. Staram się szukać różnych pomysłów tu: http://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+Wis%B3a.html i znalazłam propozycje kilku miejscówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli na narty to polecam Wisłę. Staram się szukać różnych pomysłów tu: http://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+Wis%B3a.html i znalazłam propozycje kilku miejscówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli na narty to polecam Wisłę. Staram się szukać różnych pomysłów tu: http://www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+Wis%B3a.html i znalazłam propozycje kilku miejscówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tradycyjnie w wakacje jeździmy nad morze a w ferie zimowe w góry. Umiemy jeździć na nartach i lubimy to najważniejsze. Co roku było Zakopane a teraz uznaliśmy, że zmienimy miejsce i jedziemy do Krynicy Zdrój. Mąż zarezerwował apartament Halna Residence. Ładnie wyglądał na zdjęciach mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie tak samo się prezentował. Śniegu w górach jest dużo to wyjazd będzie udany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cura

U nas w tym roku wyjątkowo morze zimą ;) Zawsze jeździliśmy latem na morze, ale podobno zimą tez jest fajnie. Pooddychamy jodem, odpoczniemy, a cenowo wychodzi to naprawdę przyzwoicie. Za apartament we Władysławowie, 2 pokoje zapłaciłam tylko 190 zł za dobę. a lokalizacja świetna, blisko do morza i do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

My zawsze jeździmy w góry od kiedy mamy dzieci. Dla nich zima to czas pełen zabaw:) w tym roku wyjątkowo wybraliśmy się do Wisły i naprawdę było warto. Zresztą sami sprawdźcie na domkiwisla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jack Wilgalski

Na ferie ostatnio zabrałem dzieci do hotelu Przyklasztorze i to był strzał w dziesiątkę! pogoda była w kratke, ale młodzi bawili się doskonale, bo bylo sporo ludzi w ich wieku. Plywaly na basenie, starszemu pozwolilem pojsc ze mną do sauny. Z niczym nie mielismy problemu i obsluga bardzo miła. Za rok starszemu strzeli 18stka więc wezmę go ze sobą na bardzo dobre miody w restauracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Też mi się marzy taki wyjazd ale złamałam nogę i nic tego... chyba dlatego zapiszę dzieci do toddler british center, na zajęcia z angielskiego przynajmniej one będą mieć jakąś atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

O, Ewa moje dzieci też chodziły do toddler british center tylko, że na zajęcia w trakcie wakacji, nie wiedziałam, że są też takie zajęcia w zimie, super, pewnie też je zapisze! Dobrze, że zobaczyłam twój komentarz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatta

My jedziemy do Zalesia Mazury na prawdziwy wypoczynek. Jedziemy ze znajomymi, którzy też mają dzieci i będziemy się wczasować :). Tam są super atrakcje dla maluchów, w tym mini zoo, animatorzy, no i specjalnie przygotowane teraz mini dyskoteki, itp. A dla dorosłych jest Spa i basen, nie brakuje też wspólnych aktywności, jak zawodów sportowych, czy ognisk, na pewno będziemy się świetnie bawić, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×