Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobos

Jak dlugo trwa grypa?

Polecane posty

Gość czaja

Tak naprawdę szczepionka to bardzo dobre rozwiązanie, ja w tym roku zaszczepiłam się przeciwko grypie, w pracy mam pakiet LuxMed i skorzystała właśnie z takiej możliwości i dzięki temu mam problem z głowy bo nic mnie nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juminnka

Korzystaliście w lux medzie z tego centrum infekcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka

Ja już w tym roku korzystałam z dziećmi z Centrów Infekcyjnych Lux Medu, gdzie na cito można otrzymać pomoc lekarza i pielęgniarki, w przypadku choroby dzieci ja działam natychmiastowo, nie ma co czekać w przypadku dzieci chorobę trzeba opanować szybko, poza tym cieszę się, że mogę korzystać z takiej szybkiej doraźnej pomocy w Lux Medzie bo to szybka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Simple chodzi lekko, nie ma przy inhalacji specjalnego szumu drżenia czy ogólnie hałasu. Polecam jak ktoś ma w planie podawać aerozol też dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

U mnie przeziębienie zwykle trwa 3-4 dni, natomiast grypę miałam 2 razy w życiu i chorowałam dobre 10 dni, a później drugie tyle albo nawet dłużej dochodziłam do siebie. Na wzmocnienie najlepszy tran norweski Gal (nie ma metali ciężkich w składzie) i nasz polski czosnek w dużych ilościach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Długo szukałam dobrego inhalatora i ostatecznie zamówiłam Familino Pro. Nie żałuję. Wszystko działa wzorcowo. Wydajny, cichy, prosty w całym zmontowaniu i też po użyciu można go szybko umyć, części wygotować, żeby było sterylnie, polecam coś takiego zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.05.2019 o 11:30, Gość gość napisał:

Długo szukałam dobrego inhalatora i ostatecznie zamówiłam Familino Pro. Nie żałuję. Wszystko działa wzorcowo. Wydajny, cichy, prosty w całym zmontowaniu i też po użyciu można go szybko umyć, części wygotować, żeby było sterylnie, polecam coś takiego zwłaszcza rodzinom z dziećmi.

Również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam praktycznie całe życie zatkany nos, więc z inhalatorami mam do czynienia od dawna. Pneumatyczno-tłokowy spoko sprawa, jak używasz często w domu. Z tych lepszych, akurat wymieniałem niedawno to Novama Familino Pro. Bardzo długa gwarancja podstawowa, bo na pięć lat z przyjazdem serwisanta po odbiór do domu klienta, więc to mnie ostatecznie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×