Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za duzo

jak schudnąć

Polecane posty

Gość za duzo

Hej :) Mam 17 lat i stanowczo za dużo kilogramów ,z którymi nie umiem sobie wgl poradzić :( mam 165 cm wzrostu ,a ważę 73 kg.Najgorszym problemem jest wciąż rosnący brzuch i uda mimo podejmowanych kroków kilogramy wciąż wracają Mogłybyściemi jakos pomóc w szczególności jakimis ćwiczeniami ,które mogłabym wykonywać :) Proszę o pomoc ,dodam iż nie mogę udać się do dietetyka ,gdyż wgl nie mam wsparcia w rodzicach ,a pochodzę z małej miejscowości wiec nawet nie mam go w pobliżu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo
Dodam ,ze nie chodzi mi o szybkie efekty ale ogólnie o efekty widoczne nawet po roku tylko byleby one były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilwearsprada
Hmmm, żmudny proces spalania kilogramów zaczęłam od wakacji. Ważyłam wówczas 65 kg przy 175. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, choć było to strasznie trudne, gdyż jestem strasznym żarłokiem. :( Unikałam pieczywa białego - odkryłam tez, że razowe i ciemne jest o niebo lepsze :) ziemniaków (ale nie zrezygnowałam z nich całkiem) i tłustych sosów. Nie wspomnę o słodyczach:) Ułożyłam sobie swój własny dzienny jadłospis. (Jeśli będziesz zainteresowana mogę ci go napisać) Po miesiącu byłam lżejsza o jakieś 3,4 kg. Jednak ciągle było mi mało :P I tu z pomocą przyszła mi cudowna czerwona herbatka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilwearsprada
Początkowo nie wierzyłam w jej cudowne działanie, ale przekonałam się, że to wszystko prawda. Chudłam nawet do 2 kg tygodniowo, po miesiącu picia całkiem zniknął mi cellulit! :) Jeśli chodzi o ilość wypijanej herbaty, było to ok 5-6 kubków. Jednocześnie uzupełniałam tez magnez (poprzez tabletki), gdyż czerwona herbata go wypłukuje. Efekty są wspaniałe, i mimo że wróciłam to starego stylu odżywiania i jem wszystko na co mam ochotę nie licząc kalorii, moja waga jest stała. Nie tyje, nie chudnę, stoje w miejscu. Regularnie piję pu erh, oczywiście. Obecnie waże 55 kg i jestem z tej wagi zadowolona. :) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest diet na necie ja teraz jestem na norweskiej ale najbardziej polecam diete dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo
Jeśli mogłabyś to chętnie ogarnę twój plan :) Ja piję dużo zielonej sypanej herbaty ,ale nie widać po niej efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilwearsprada
bo zielona jest oczywiście cudowna, sama pije, chociaż ja głównie przez walory smakowe:) wpływa cudownie na cerę i pomaga usuwać zbędnym cholesterol. oczywiście ma jeszcze masę innych zalet. Moja dieta była dosyć restrykcyjna, ale z czasem zaczęłam wprowadzać do niej coraz więcej kalorii. Śniadanie: składało się głownie z 2-3 kromek chleba razowego z serkiem topionym, czasem również z jogurtu (typu activia) Drugie śniadanie: owoc. Jabłko, banan, garść czereśni, truskawek, brzoskwinia... Dowolnie. Obiad: tutaj nie napiszę ściśle co jadłam.. Bądź co bądź, ziemniaków jadłam o wiele mniej, mięska też starałam się nie nakładać w olbrzymich ilościach. Chyba że było to coś chudego, np. rybka albo pierś z kurczaka. Starałam się też zawsze mięsko smażone odsączać z tłuszczu poprzez kładzenie go na papierowych ręcznikach. Podstawą mojego obiadu były sałatki, surówki, najczęsciej ogórkowo-pomidorowa z kefirem i koperkiem (mniam!) :) Jeśli chodzi o zupy, unikała śmietany. A jeśli miałam akurat wilczy apetyt, a nie chciałam pochłonąć za dużo kalorii rozcieńczałam zupe z gorącą wodą 1:1. Przed kolacją starałam się już nic nie jeść, ale pić dużo herbaty. Czerwona hamuje apetyt. Na kolację jadłam najczęściej tuńczyka, tudzież rybki z pomidorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo
Dzięki wielkie od nowego roku postanowiłam wziąć się za siebie i myślałam o podjęciu jakiejś niskokalorycznej diety , także od jutra wprowadzam w życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilwearsprada
życzę powodzenia i WYTRWAŁOŚCI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wziąć się za siebie i nie narzekać, z optymizmem patrzyć w przyszłość :) Polecam wakacje odchudzające. Z początku może się to wydawać smieszne, ale tak naprawdę tam zajmą się Toba specjaliści, nauczą co i jak, zapamiętasz rady na przyszłosc i poznasz tylu nowych ludzi :) Sprawdź koniecznie ofertę Primavery z Jastrzebiej Góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady hounslow
Witam mam 22 lata.po ciąży ważyłam 62 kg przy wzroście 161cm. Masakra. I wtedy zrozumiałam ze muszę coś z tym zrobić.dodam ze przed ciąża ważyłam 55kg. Mój przepis na sukcec to 1500 kalorii dziennie. Rozplanowe na trzy posiłki plus owoc przed obiadem. Zero słodyczy. Raz dziennie przed śniadaniem bieganie 15 minut średnim tempem. W pol roku zeszlam do 51 kg. Teraz moja waga waha się o pol kilograma. Jem zdrowo.pije dużo wody. I czuje się świetnie. Polecam kazdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaa
dieta to złe słowo ... wystarczy racjonalne odżywianie ! i zasada częsciej a mniej! no i oczywiscie ruch!!!!! fitness , siłownia - nawet w domu sama ćwicz ! dukan to chyba najgorsza dieta .. tyle moich kolezanek ja stosowało i owszem chudły , ale jeden skok w bok i kg wracały wraz efektem jojo :/ tak wiec zdrowo sie odzywiaj i ćwicz - efekt murowany ;) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne macie dzieci
A ja już zwątpiłam :( Ćwiczę od 4 miesięcy (mniej więcej 5 razy w tygodniu, ok. 1 godziny do 1,5 godziny dziennie). Diety żadnej nie stosuję, ale staram się unikać niezdrowych rzeczy i nie jem po 18. Jedyne co to nie piję dużo, bo nie mogę się przemóc, ale te 1,5 litra to piję na bank. I schudłam raptem 2 kg (0,5 kg spadło po grypie jelitowej i zapewne zaraz wróci)... A dodam, że mam z czego chudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
o co chodzi z tymi herbatkami, wodą , to ma jakoś wspomagać odchudzanie?, bo nie czaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość againatalia
słuchajcie dziewczyny żadna dieta cud wam nie pomoże, picie zielonej herbaty owszem pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn ale jesli chodzi o utrate wagi to trzy rzeczy sa ważne DIETA, ale nie te przereklamowane dieta która bedzie waszym stylem życia już na zawsze tylko wtedy nie bedziecie tyć. Ważne jest utrzymać poziom cukru na tym samym poziomie . Więc trzeba jeść regularnie ok 5 posiłków dziennie i wybierać produkty o niskim IG, można znaleźć listę na necie. Zadnych słodyczy, fastfoodów , pieczywa białego i makaronów , gazowanych napoi nawet coli light. Raz na jakis czas można zrobić sobie jeden dzień takiego małego obżarstwa raz na 2, 3 tyg ale tylko jeden dzień pozwoli to na przyśpieszenie metabolizmu. Pijemy dużo wody , nie głodzimy się bo efekt jojo macie murowany i po 18 można jeść tak na prawdę ostatni posiłek jemy 2 godziny przed snem i powinien być lekki . Dróga rzecz to trening. Dla osób początkujących polecam 3, 4 razy w tygodniu cardio i trening obwodowy np na siłowni jeden dzień nogi drógi górne partie i tak na zmiane. Dla osób silnie zmotywowanych polecam trening dzięki któremu ja schudłam 5 kilo w dwa tyg nazywa się insanity workout trenuje się go 6 razy w tyg i trwa ok 30-60 min. Cały program trwa dwa miesiące , gwarantowana utrata tkanki tłuszczowej a nie tylko wody i mięśni. Trzecia rzecz to suplementacja. Polecam preparaty które mają skład termogeniczny ale jeśli nie macie zamiaru trenować to nie ma sensu kupować. Jak trzymacie się tych zasad to nie ma bata żebyście nie schudły. Mój chłopak jest trenerem, a ja też trenuje na siłowni i w domu. Mam dwójkę dzieci i pracuje i uwierzcie mi daje rade więc i wam się uda ważna jest silna motywacja. W razie pytań możecie pisać na mój num gg 7834560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofie 333
Pytanie na wage zlota dla kobiet! Wlasnie odlozylam ksiazke na temat chudniecia i niech nikt nie mysliu ze jest to proces bardzo szybki. Chudniecie to proces oraz walka z nawykami , sport i cwiczenia b plus logika. Jezeli bedziesz trzymala sie zasad zywieniowych tj 4 kromki chleba na dzien z chudymi produktami , 1.5 l wody dzienie , 2-3 kartofle na obiad sztuka miesa nie wieksza niz 100gr dziennie, 2 owoce , lunch lekki najlepiej salatkowy 2 lyzki warzyw gotowanych do obiadu to mysle ze kilogramy bez uczuciz glodu beda znikac co miesiac ! rowniez godzina spaceru dziennie oraz cwiczenia na miesnie brzuch sa zalecane powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość againatalia
zgadzam się z sofie 333, ale co do kartofli to nie polecam za wysokie IG a pieczywo tylko ciemne , pełnoziarniste białe pieczywo wykluczone. Poza tym same brzuszki nie wystarczą, trzeba je łaczyć z treningiem aero albo cardio bo co z tego że pracujemy nad mięśniami brzucha skoro pokrywa je tkanka tłuszczowa! żeby ją spalić trzeba się mocno napracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta zgodna z niskim indeksem glikemicznym + ćwiczenia 3 razy w tygodniu - mi najlepiej się sprawdza bieganie - i zanim powiesz, że nie lubisz to spróbuj! :) bieganie do autobusu to zupełnie co innego! bieganie na odchudzanie to wolne ale długie dystanse - uwierzcie mi to zupełnie co innego niż to co się Wam wydaje. So let's give it a try :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malasiostrzyczka
A słyszałyście o jagodach acai ?? jest to ciemnopurpurowy owoc rosnący w brazylijskich lasach amazońskich, moja starsza siostra zamówiła sobie slimette które właśnie ma w składzie te jegady. Chudnie z dnia na dzień, z tej strony zamawia http://www.acaiberryselect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzamsięijestmiztym dobrze
wcale nie musisz spotykać się w gabinecie z dietetykiem, żeby skorzystać z porady, ja na przykład jestem z większego miasta, i mam sporo dietetyków w moim mieście, ale po prostu wstydziłam się pójść na pierwszą wizytę, więc zwlekałam z tym, i w końcu odkryłam dietetyka Grzegorz Kowaluka, który udziela porad przez e-mail. I efekt mam tak samo dobry, chudnę, i nie musiałam spotykac się w gabinetah, na co zresztą i tak nie mam za bardzo czasu. Schudłam już 17 kg, jeszcze tylko 3kg i będę w pełni szczęśliwa, polecam Pana Grzegorza, kontakty znajdziecie na www.isto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuć brzuch
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam moje porady jak skutecznie zrzucić nadmiar zbędnego tłuszczu, przepisy potraw , zdjęcia , filmy, ciekawostki. Nie jest to jakaś konkretna dieta cud tylko zdrowy i racjonalny styl życia :) Na blogu możecie zobaczyć moje ostatnie efekty ćwiczeń i odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×