Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolanddda

Wirtualny adres korespondencyjny?

Polecane posty

Gość gość
Taki adres można uzyskać nawiązując współprace z firmą www.amset.pl . Mają bardzo atrakcyjną oferte opisana na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań ciągle spamować, podobne posty już widziałam na kilkunastu forach biznesowych! ;/ Dziewczyny, polecicie jakieś sensowne biuro? W miarę niedrogie i DOBRE? Z obsługą poczty i oczywiście adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leWort
ale-biuro.pl, mają sensowną ofertę w dobrych pieniądzach, i przyjazną skarbówkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczynski565
Ja znam http://www.cubecentre.com/biura-na-godziny-stacjonarne/ i wiem, że można na nich polegać. Mają naprawdę fajną obsługę i do tego wiele usług dla korzystających. W jednym miejscu ma się nie tylko adres, ale i dodatkowe wsparcie np. księgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas78
Polecam usługi firmy Dunevia.pl Profesionalnie Miło konkurencyjne Ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka89
A czy ktoś może mi wytłumaczyć, tak mega prosto, jak to właściwie działa i jakie są korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia jest prosta. Nie masz własnego lokalu, firmę generalnie prowadzisz z domu, sprzed kompa albo w trasie, w zależności od tego co robisz. Ale firma musi być gdzieś zarejestrowana i możesz wybrać właśnie wirtualny adres. Wtedy nie musisz dawać prywatnego adresu domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła opcja w sumie... i do tego chyba wychodzi taniej niż wynajem zwykłego biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, i to całkiem sporo. Opłaca znaleźć się dobrą firmę, która oferuje taką usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio wpadła w oko usługa Business Concierge. Czy któraś z Was coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdzieś czytałam chyba ze to taka osoba, która pomaga prowadzić firmę, ale nie wiem czy na pewno to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Business Concierge ma coś wspólnego z Concierge hotelowym, to pewnie to taka osoba od wszystkiego, co pomaga w prowadzeniu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Business Concierge to taka usługa, która pomaga w prowadzeniu firmy, szczegolnie dobre na początek jak jeszcze nie wszystko sami potrafimy ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×