Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damy radę? TAK damy radę

---> DZIEWCZYNY ! ĆWICZYMY !

Polecane posty

Gość damy radę? TAK damy radę

Witajcie jestem młodą mamą 17 mieisęcznej dziewczynki nie pracuję i się nie ruszam jedynie co to spacery po 1 godzinie i to nie codziennie :/ postanowiłam że będę ćwiczyć ale niestety nie mogę zebrać się od kilku dni codziennie przekładam na jutro dość dziś zaczynam ćwiczyć mam nadzieję że jakaś mama do mnie dołączy :) w miarę jestem rozciągnięta bo po rozgrzewce potrafię jeszcze :) sięgnąć dłońmi do podłogi z wyprostowanymi nogami nawet dotknę głową do kolan ale co z tego... jak przy tym filmiku co znajduję się poniżej wysiadłam przy 11:57 min :/ już nie mogłam... http://www.youtube.com/watch?v=D8QDI6QjnuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
ja mam stepper, stoi od roku, i jakos nie cwiczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaa123
ai oczywiscie chetnie dolączę, tylko ze nie w tej chwili;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziewuszek
hej ja też ćwiczę z chodakowską , ale zaczęłam od skalpela, podobno te ćwiczenia są najlepsze dla początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziewuszek
autorko mi pierwsze ćwiczenia z ewką nie wychodziły totalnie. Teraz z każdym treningiem jest lepiej, nawet udaje mi się dotrzymać jej tempa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę? TAK damy radę
mama2dziewuszek super że jest osoba która z nia ćwiczy :) ja zaczęłam od tych ćwiczeń co podałam w linku bo wydawały mi się najłatwiejsze :) powiedz od których ty zaczęłaś i na jakim etapie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziewuszek
ja ćwiczę ten zestaw http://www.youtube.com/watch?v=j_iRGMFgRfo trening z gwiazdami jest moim zdaniem trudniejszy, ale wiadomo każdy wybierze ćwiczenia odpowiednie dla siebie. jestem po siedmiu treningach, ćwiczę 5 razy w tyg. Po miesiącu powinnam zauważyć rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę? TAK damy radę
i proszę wytłumaczcie mi dziewczyny jak mam wspinać brzuch ? podobno mają cały czas pracować ale jak ja mam to robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziewuszek
brzuch napinaj podczas wydechu, to nie jest aż tak trudne, z czasem można dojść do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę? TAK damy radę
właśnie też zaczęłam to samo ćwiczyć :) ale jak napinać ten brzuch z wydechem ? czyli co ? mam go wciągać ? nie czaję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziewuszek
oj kurcze, no tak jak się ćwiczy i napinasz mięśnie to tak samo z tym brzuchem, po prostu go napinasz, nie wiem jak to Ci wytłumaczyć ekspertem to ja nie jestem:-) też jestem początkująca, ale po tym treningach wszystkie mięśnie mi drżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę? TAK damy radę
a ja jestem chyba taka tępa że nie umiem napinać brzucha :/ mi po ćwiczeniach strasznie drżały nogi ręce tak samo ledwo co piszę na klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×