Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JA tak nie chcę

ONZ chce zmykać okna życia :(

Polecane posty

Gość JA tak nie chcę

Natknęłam się na fb na info o tym, że ONZ chce zamykać okna życia....ponieważ wtedy dziecko nie ma możliwości poznnia swoich rodziców... K!@#$ a jak matka wywali go do śmietnika to wtedy ma taką mozliwość ? To jakaś paranoja, za chwile zabronią Domów dziecka, bo tam dzieci także ne poznają swoich rodziców... Tutaj info z profilu na fb ratujmy okna życia. Ludzie włączmy sie w to! "ONZ chce zamykać "Okna Życia", ponieważ według nich naruszają one m.in. prawo dziecka do poznania swoich rodziców oraz nie zapewniają fachowej opieki lekarskiej. W samej Polsce w ciągu sześciu lat około pięćdziesięcioro dzieci zostało pozostawionych w Oknach Życia. Prawie wszystkie trafiły już do rodzin zastępczych. Warto przy tej okazji postawić pytanie: jaki będzie los tych dzieci, gdy okna zostaną zamknięte? I dlaczego ta sama organizacja, która chce delegalizacji okien życia, promuje aborcję. Czy w tym przypadku działaczy nie razi odbieranie dziecku prawa do życia? Nie pozwólmy na to! -przygotujemy ulotki informacyjne - udostępnimy plakaty - przygotujemy wzór listu sprzeciwu, który będzie można wysyłać do władz miast, w których funkcjonują Okna Życia - informujcie swoich znajomych na facebooku, kolegów z pracy i szkoły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieświeży temat, jeden z przykladów, że ONZ zajmuje się przejadaniem pieniędzy i nicnierobieniem nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×