Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused ..

Potrzebuje Waszej opinii, mysle,ze powinnam zakonczyc ten zwiazek..a Wy?

Polecane posty

Gość confused ..

Jestesmy ze soba poltora miesiaca, ja 25 on 28 lat. Jest miedzy nami chemia, lubimy sie razem wyglupiac i spedzac czas ale ja mam dziecko, ktorego on jeszcze nie poznal bo jak twierdzi boi sie ze sie przywiaza do siebie i jak nam nie wyjdzie to beda oboje cierpiec ja to raczej ulozona osoba z planami na przyszlosc, on troche zyje jak student (np. popala trawke) wczoraj mielismy sprzeczke po ktotej prawie sie rozstalismy- wygadalam mu,ze uwazam,ze zyje jak student,ze ma niezorganizowane zycie, on mi na to,ze za wiele w zyciu nie przeszlam jeszcze ze nie znam zycia itd. koncem koncow pogodzilismy sie i przez telefon zaczal mi mowic,ze nie powinnam marnowac czasu bo jestem mlooda piekna itd. ale nie wspomnial slowem,ze xchce zerwac tylko o tym jak bardzo boi sie kochac i byc odrzuconym pozniej pozniej pytalam co to znaczy a on mowi,ze lubi mnie bardzo ale nie wie czy kocha bo tak sie boi i ma nadzieje,ze jak dluzej ze soba bedziemy to sie upewni, ze chce byc ze mna i jak narazie chce spedzac jak najwiecej czasu razem ilepiej sie poznac wtedy zaproponowalam wspolny obiad dzisiaj a on na to,ze jeszcze nie wie co bedzie dzis robil- przemilczalam i tak jest zawsze -chce poznac moja siostre, zapoznaje mnie ze swopimi znajomymi,ale momentami nie wiem czego on ode mnie w ogole chce gdy mowi o tym,ze nie wie czy kiedykolwiek bedzie mial rodzine czy zostanie w tym kraju na stale czy bedzie sie wyprowadzal a ja jestem taka rozdarta. ja chce stabilizacji, faceta ktory pokocha mnie i moje dzieko i ja jestem w stanie dac mu wiele ale on jes taki niepewny i przez ta jego niepewnosc ja oddalam sie coraz bardziej, nie chce 'inwestowac' w zwiazek ktory nie ma przyszlosci nie wiem co mam robic, czy lepiej jest zerwac ta znajomosc teraz cdzy pioczekac az on bedzie pewein tej milosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused ..
bardzo prosze o jakies opinie, latwiej chyba jest to ocenic z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzask Berserkera
powiem ci że dziwny masz charakter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino26
jestescie ze soba 1,5 miesiaca a ty juz chcesz zeby on sie okreslal? Dziewczyno gdyby to bylo 1,5 roku zrozumialabym ale 1,5 miesiaca? Przeciez to jest nic. I on ma juz ci powiedziec, ze cie kocha, ze chce sie z toba ozenic i wogole...Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused ..
nie, ja nie oczekuje oswiadczyn absolutnie! ale chce wiedziec czego on chce a on raz tak raz tak, tzn chce byc ze mna to wiem ok wiec uwazacie,ze ja musze wyluzsowac , zeby to zostawic tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkowa panna
odpusc sobie kolesia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused ..
jesli odpuscic to dlaczego? jesli zostac dlaczego? niektorzy uwazaja,ze jestem niepowazna mowiac o zwiazku lub o milosci po tak krotkim czasie ktos wspomnial,ze jednak powinnam odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused ..
jeszcze jakies opienie na ten temat? bylabym wdzeiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused ..
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy nie tworzycie związku
zadnego tylko się narazie poznajecie. póltora miesiąca znajomości ty nazywasz związkiem. PIERDOLNIĘTA JESTEŚ I TO RÓWNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka pestka
trochę za bardzo naciskasz po 1,5 miesiąca, facet pewnie się czuje nieco przyduszany. Odpuść, poznawajcie się powoli, bez presji, nie rzucałabym go jeszcze, tylko dała temu czas i nie wywierała takiego nacisku, bo on serio zwieje i to będzie tylko Twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy nie tworzycie związku
wiesz co to znaczy wejśc z kimś w związek wogóle? poznajcie sie nnajpierw na tyle,zeby móc stwierdzić,że pasujecie do siebie jako potencjalna para związek....he he he he he he he. jesteś upośledzona z lekka ty downie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy nie tworzycie związku
chłop nie ma oddechu,bo go dręczysz i przyciskasz do sciany wymagając deklaracji po kilku spotkaniach wcale się nie dziwię,tez bym uciekła gdzie pieprz rośnie. czego oczekujesz? ze padnie przed tobą na kolana i zechce cię poslubić juz? tym bardziej,że masz dzieciora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka pestka
no to już wiesz, co robić :) daj temu czas, cieszcie się sobą, jak mu będzie zależało to sam zacznie sobie tę wolność ograniczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×