Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aśka89673

Chyba jestem w Ciąży

Polecane posty

Ostatni okres mialam 1 grudnia do tej pory się nie pojawil następny. Pobolewają Mnie piersi i trochę brzuch cykle mam co 28-35 dni. jak Myślicie może być to ciąża czy poczekać jeszcze trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaZach
jak jesteś to moje kondolencje ;P poczekaj troche, jak sie okres nie zjawi to kup test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosówka...
tez ostatnio mi sie spoznil... nie jestes w zadnej ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaZach
ja tez zawsze panikuje ze jestem w ciazy, chociaz stosuje antykoncepje od 5 lat xd wiec Cie sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on jest?
zrób teraz jak jesteś to wyjdzie szydło z worka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funka6
cieszysz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaZach
haha no to dobrze ze sie cieszysz :) Ja bym juz ryczala albo kliniki szukala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effen
gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effen
zapewne jak to facet najpierw sie przestraszy, a za chwile bedzie skakał z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) On ma 25 lat a nieraz zachowuje się jak dziecko zobaczymy jaka będzie jego reakcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie użytkowniczki ! Czy możecie mi pomóc,okres spóźnia mi się 3 dni robilam test wynik wyszedł negatywny. ostatnią miesiaczke mialam 11 grudnia,z kłopakiem kochalam sie 1 tycznia. 7-8 stycznia powinnam dostać okres,ale nie dostałam ;< czy to moze byc ciąza? wynik testu jest wiarygodny ??? dodam ze bola mnie plecy i mam dziwne bole w brzuchu w roznych miejscach co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie użytkowniczki ! Czy możecie mi pomóc,okres spóźnia mi się 3 dni robilam test wynik wyszedł negatywny. ostatnią miesiaczke mialam 11 grudnia,z chłopakiem kochalam sie 1 tycznia. 7-8 stycznia powinnam dostać okres,ale nie dostałam ;< czy to moze byc ciąza? wynik testu jest wiarygodny ??? dodam ze bola mnie plecy i mam dziwne bole w brzuchu w roznych miejscach co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie użytkowniczki ! Czy możecie mi pomóc,okres spóźnia mi się 3 dni robilam test wynik wyszedł negatywny. ostatnią miesiaczke mialam 11 grudnia,z chłopakiem kochalam sie 1 tycznia. 7-8 stycznia powinnam dostać okres,ale nie dostałam ;< czy to moze byc ciąza? wynik testu jest wiarygodny ??? dodam ze bola mnie plecy i mam dziwne bole w brzuchu w roznych miejscach co jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×