Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arabeczka he he

Z mezem arabem na wesele

Polecane posty

Gość Arabeczka he he
Prorok sprawiedliwie ukaże niewiernych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabeczka he he
Kto nie ma nic do powiedzenia niech sie nie wypowiada ja rady potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabeczka he he
Majonez I podszywy przestancie mi tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabeczka he he
Stlozona obawiam sie ze masz racje ale bym bardzo chciala tam byc :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijonez Santander
Co od razu tak od majonezu wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyt4578
ale dlaczego nas się pytasz? chyba sam powinnas wiedziec najlepiej jaka jest twoja rodzina- jeżeli uważasz ich za bandę buraków, to masz odpowiedź. w mojej rodzinie np większość prezentuje przyzwoity poziom kultury i wykształcenia i nie bałabym się, że zachowają sie jak ćwoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijonez Santander
Powiem tak ze smieszy mnie twoj problem polacy tez buractwo ale I araby poruchaja dobrze to co juz niewinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabeczka he he
przez zaparcia musiioaam sobie wyciac brzegi przy odbycie! Nikomu nie zycze takich cierpien! Przez 2 tygodnie robienie kupy to byl porod..powaznie..minely dwa miesiace a mnie nadal boli.. jak macie taki problem to sie przygotujcie na najgorsze 2 tygodnie w zyciu,., ja nie wiem jak ja to przezylam,,,najgorsze ze sie czuje teraz okaleczona,,,jak dziwolag....ale lepsze to niz takie wielkie pomidory przy odbycie.. jak nie ma innego sposobu to co zrobic?? Mam nadzieje ze kiedys to bedzie mniej mnie bolec.. wiec lepiej dbajcie o siebie,, a ci co maja hemoroidy niech sie ciesza !!! bo teraz to zaden problem sie z tego wyleczyc bez okaleczaania i takich cierpien.. pozdrawiam wszyskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabeczka he he
Za duzo tu podszywow, innym dziekuje za rade, IDE do pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w świeta pracuje
:P Pewnie mąż arab kazał umyc podłogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paracetaml extra
Wiesz, ludzie sa w Polsce rasistami, ale czym innym jest bycie rasista na forum, a co innego komus w twarz, na dodatek gdy ten ktos zostal zaproszony na rodzinne przyjecie. Wtedy ktos musialby byc naprawde strasznym burakiem, zeby nie zaakceptowac weselnego goscia. Moja kolezanka zamieszkala z mezem Hindusem na polskiej wsi i jakos nikt ich nie szykanuje, takze mam nadzieje, ze wszyscy beda w stosunku do Twojego meza w porzadku. Tez mam meza cudzoziemca, co prawda jest Anglikiem, ale za to ateista, nikt sie nawet nie zdziwil powiem szczerze, wszyscy go traktuja jak "swojego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deranged
Trzeba mieć nasrane w głowie, żeby brudzić swoją rasę, to jak srać we własne gniazdo. Wiecie, że za parędziesiąt lat będzie 18mln Polaków??! Wyginiemy dzięki takim kosmopolitycznym, pustym dziwom, które mieszają się z błotem i nie mają szacunku do własnej rasy ani nacji. Rasizm to naturalny odruch osoby o każdym kolorze skóry, każda rasa, jak każdy gatunek chce dominować, walczy o przetrwanie, przekazanie swoich genów, a zacne arabusy czy murzyni wiodą prym na zachodzie, bo głupie poleczki mają wyprane wiejskie główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja jak beretyyyy
Deranged czytam I widze jaki z ciebie patriota rasista rozwin jeszcze swoja wypowiedz to sie posmiejemy :D swoja droga czy umiesz czytac ze zrozumieniem?;P autorki nie obchodzi twoje nastawienie do swiata I innych gatunkow a tak wogole to choj ci do wyborow innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×