Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicikicici

Czy zna ktoś uczciwe fabryki godne polecenia w Anglii? Np praca przy pakowaniu

Polecane posty

Gość kicikicici

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zna ktoś....?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghytrfdxc
do pracy w fabryce możesz iść tylko przez agencję - żadna fabryka bie podpisze z tobą osobnego kontraktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie znasz języka to tylko agencje, a z nimi to bardzo różnie bywa, ale generalnie to nie wesoło. praca jest, ale trzeba rozumieć co do ciebie mówią. Jak chcesz to dam ci nazwę fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla.Cześć wam
nikitauk,facet86 Cześć wam. Ja bym chciała wyjechać gdzieś,znacie uczciwe fabryki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dopiero planujesz...ciezko bedzie .Nie sadze zeby bylo tak latwo znalezc prace w fabryce i to dobrej.Problem zalapac sie na sprzatanie czy tam zmywak nowym osobom.Nie masz jakiegos znajomego ,ktory moglby ci pomoc? tak to jest ciezko co kolwiek poradzic.Ludzie sa tutaj na miejscu i maja problemy z praca ,a co dopiero osoby ktore jeszcze nie przyjechaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne pytanie czy jesteś w stanie zrozumieć co do ciebie mówią i przeczytać to co jest napisane po angielsku? Jak nie to bez sensu tyle samo zarobisz w Polsce (biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
czy mówisz po angielsku czy nie i tak żadna fabryka nie da ci kontraktu - teraz fabryki biorą tylko pracowników agencyjnych, bo ich można traktować jak niewolników, a jak jest jakiś problem to niech się agencja martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że jak fabryka bierze pracownikow agencyjnych to nie musi płacić im za urlopy ,chorobowe itp i w każdej chwili może ich zwolnić reagujac szybko na popyt ,nie ma wypowiedzen ,odpraw itp . Czas to pieniądz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha10
właśnie - dlatego nie liczcie na żadne umowy o pracę z jakąkolwiek fabryką - a agencja gwarantuje tylko kilkanaście godzin pracy w tygodniu - a ty musisz siedzieć na tyłku z telefonem w ręku i czekać kiedy cię łaskawie poproszą do pracy - mam kilkoro znajomych, którzy tak właśnie "pracują" - wszystkiego wychodzi około 150 funtów tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jest w holandii z agencjami . Tylko w polsce jakieś kolosalne obciążenia -ZUS -1100zł miesięcznie a w uk jak pracujesz jako samozatrudniony w budowlance płacisz NIN contributions 8.80f miesięcznie 40 zł a w polsce 1100zł .Dlatego tak w polsce działa szara strefa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikicici
Ja dopiero chciałam wyjechać. O fabryce myślałam jako o punkcie zaczepienia na początek... Facet w budowlance ale czy by znalazła w budowlance siedząc w Polsce,ma duże doświadczenie w tym fachu? Tutaj tragedia jest. Na prawdę chcielibyśmy wyjechać,wiem że latwo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet w budowlance bez znajomości języka to trafi pod jakiegoś polaczka co będzie go próbował dymać, a praca zawsze się znajdzie jak chce robić. Nie zgodzę że wszystkie fabryki biorą pracowników agencyjnych. Zawsze ktoś gdzieś odejdzie i trzeba go zastąpić, zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy pierdolicie? Ja pracuje 7 lat w fabryce,mam kontrakt na stałe!!! I nadal do niej przyjmują na kontrakty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy za głupoty piszecie że fabryki nie dadzą kontraktu! Znam mase ludzi którzy przeszli na kontrakt w tym mój maż, ale po 2 latach pracy w fabryce. I do fabryki mozna bezposrednio oczywiscie papiery zlozyc ale trzeba miec super angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma ma kontrakt
i jak ją przyjęli wcale nie znała angielskiego. Do tej pory tam pracuje. Głupoty gadacie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam szukam pracy w anglii alejest tak duzo firm i nie wiem ktore sa bezpieczne.moze maciejakies namiary do sprawdzonych firm zeby wyjechac i trafic do pracy a nie na ulice.piszcie na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam szukam pracy w anglii alejest tak duzo firm i nie wiem ktore sa bezpieczne.moze maciejakies namiary do sprawdzonych firm zeby wyjechac i trafic do pracy a nie na ulice.piszcie na email moniawawa2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaaa
Anglia Niedaleko Lincoln, Boston http://www.tulipltd.co.uk/ Obecnie maja zapotrzebowanie na pracownikow. Pracowałam. Polecam. Przerwy płatne, super kantyna z tanim jedzeniem, mili ludzie (nie polacy). Miło wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×